27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 12.2.2005 se v Žamberku uskutečnil 2.kvalifikační turnaj kategorií 14 a 16. V obou kategoriích rozhodovalo o vítězi až pomocné hodnocení - v 16-kách ve prospěch Martina Petráže z České Třebové, v 14-kách vyhrál Marek Kosek z Vysokého Mýta. V mladší kategorii překvapil výborný výkon Michala Marka z Lanškrouna a dále umístění Lukáše Hanuse (Hlinsko), Alžběty Lehárové (Alfa Pardubice), Víta Kapouna (Ústí n.O.) a Marka Tomeše (V.Mýto) v nejlepší desítce, přestože věkem ještě patří do kategorie do 12-ti let.
II. Kvalifikační turnaj přeboru mládeže
PDŠS kat. 14 LET - ŽAMBERK
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Nar.
Body
BHm.
BH. B
1
1
KOSEK, Marek
1400
ŠK Vysoké Mýto
22.04.1993
6
24
34
2
13
SABOLOVÁ, Gabriela
1250
ŠK Vysoké Mýto
21.02.1992
6
23½
32
3
28
MAREK, Michal
1100
TJ Lanškroun
22.12.1993
6
18½
26½
4
5
FELCMAN, Tomáš
1250
SK Žamberk
28.06.1992
5½
22½
31
5
2
KOKEŠ, Ondřej
1282
TJ+DDM Chrudim
31.05.1993
5
20½
29½
6
21
HANUS, Lukáš
1100
ŠO DDM Hlinsko
10.09.1995
5
20½
28½
7
8
LEHÁROVÁ, Alžběta
1250
DDM Alfa Pardubice
01.08.1994
5
19
28
8
7
KAPOUN, Vít
1250
TJ JISKRA Ústí nad Orlicí
05.01.1995
5
19
26½
9
12
RŮŽIČKA, Filip
1250
DDM Alfa Pardubice
07.05.1993
4½
23½
33
10
14
TOMEŠ, Marek
1250
ŠK Vysoké Mýto
11.03.1194
4½
20
26
11
16
BEDNÁŘ, Marcel
1100
TJ Jablonné nad Orlicí
29.06.1992
4½
19
27
12
6
JÍLEK, Václav
1250
ŠK Vysoké Mýto
01.06.1993
4½
18½
27
13
3
MAZURA, Ondřej
1267
SK Žamberk
09.03.1993
4½
18
25
14
20
FRANZ, Lukáš
1100
TJ JISKRA Ústí nad Orlicí
22.06.1993
4
22
29½
15
43
MENCL, Jan
1000
Přelouč
14.08.1992
4
20½
29
16
9
LORENC, Josef
1250
SK Žamberk
21.01.1993
4
18½
26½
17
25
KREJZA, Šimon
1100
ŠK Vysoké Mýto
16.03.1993
4
17½
23½
18
22
HEJKRLÍK, Lukáš
1100
SK Žamberk
14.06.1994
4
16½
23½
19
10
MALÁ, Michaela
1250
SK Žamberk
24.08.1993
4
15½
23½
20
15
VÝPRACHTICKÝ, David
1250
SK Žamberk
14.11.1993
4
13½
20½
21
11
ROTT, Michal
1250
ŠO DDM Hlinsko
11.07.1995
3½
20
27½
22
31
SÜSSEROVÁ, Martina
1100
TJ JISKRA Ústí nad Orlicí
30.12.1992
3½
20
27
23
23
HOFRICHTR, Matěj
1100
TJ JISKRA Ústí nad Orlicí
28.11.1994
3½
19
26
30
PECHÁČEK, Robin
1100
TJ Horní Čermná
03.09.1992
3½
19
26
25
36
BUREŠ, Tomáš
1000
ŠO DDM Hlinsko
27.09.1993
3½
14½
20½
26
4
CHMELÍK, Ondřej
1250
TJ Lanškroun
08.12.1992
3½
14
21½
27
34
ČAJKA, Vladimír
1100
TJ JISKRA Ústí nad Orlicí
19.03.1992
3
22
30½
28
32
TOLG, Tomáš
1100
Česká Třebová
13.08.1993
3
19½
26½
29
48
ČERNÝ, Jan
1000
Přelouč
14.09.1993
3
17½
24½
30
47
VYČÍTAL, Lukáš
1000
ŠO - K a.s. Kunvald
19.09.1993
3
17
24
31
17
BOROVEC, Ondřej
1100
ŠK Vysoké Mýto
02.09.1992
3
16½
23½
32
29
MAREŠ, Jan
1100
TJ JISKRA Ústí nad Orlicí
13.10.1994
3
16
23½
33
26
LORENC, Adam
1100
SK Žamberk
11.04.1997
3
15
22
34
33
VENCL, Jiří
1100
Česká Třebová
18.02.1993
3
15
21½
35
46
STRAUSS, Jakub
1000
DDM Alfa Pardubice
06.12.1993
3
13½
19
36
18
BREJŠA, Vít
1100
TJ Lanškroun
01.06.1992
2½
18
25½
37
19
DUNGLOVÁ, Natálie
1100
SK Žamberk
03.03.1996
2½
18
24½
38
27
MAREK, Dominik
1100
TJ Lanškroun
18.12.1992
2½
17½
25½
39
24
KOMÍNEK, Lukáš
1100
TJ Lanškroun
01.07.1993
2½
15
20½
40
37
HAVEL, Dominik
1000
TJ Horní Čermná
21.10.1993
2½
14½
22½
41
41
KOLBABA, Ondřej
1000
DDM Alfa Pardubice
21.08.1993
2
15
20
42
39
KAŠPAR, Jan
1000
TJ JISKRA Ústí nad Orlicí
08.08.1996
2
14½
18½
43
44
SCHAFFER, Martin
1000
DDM ALFA Pardubice
22.03.1993
2
13½
19½
44
40
KOKULA, Filip
1000
TJ JISKRA Ústí nad Orlicí
28.05.1993
2
12
16½
45
42
KREJSA, Pavel
1000
ŠO - K a.s. Kunvald
01.09.1994
2
11½
15
46
45
SMEJKALOVÁ, Monika
1000
TJ Sokol Mistrovice
07.07.1993
2
11
16
47
35
BARTOŇ, Radek
1000
DDM Alfa Pardubice
20.10.1992
1½
14½
20
48
38
HRUŠKA, Jiří
1000
ŠO - K a.s. Kunvald
31.10.1993
0
12
18½
II.
Kvalifikační turnaj přeboru mládeže PDŠS kat. 16 LET - ŽAMBERK
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Nar.
Body
BHm.
BH. B
1
3
PETRÁŽ, Martin
1644
Česká Třebová
28.01.1991
6
23
32
2
7
BENEŠ, Milan
1493
ŠK Vysoké Mýto
23.08.1991
6
21
28
3
6
ZÁMEČNÍK, Jan
1495
DDM Hlinsko
24.01.1990
5½
20½
29½
4
2
PEČINKA, Martin
1661
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
16.09.1990
5
21½
31
5
1
VONDRA, Lukáš
1675
Česká Třebová
09.12.1990
5
21
30
6
15
ČERMÁK, Michael
1250
ŠK Kámen Chotěboř
18.03.1991
5
21
29
7
4
KŮS, Martin
1570
TJ+DDM Chrudim
31.03.1991
5
19
25½
8
11
HORÁK, Libor
1250
TJ Litomyšl
12.12.1990
4½
22
29½
9
8
CULEK, Karel
1493
TJ+DDM Chrudim
08.10.1990
4½
21½
30
10
13
POHAN, Lukáš
1250
TJ Lanškroun
30.12.1991
4½
20½
29
11
17
BEČIČKA, David
1100
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
12.10.1990
4½
19
27
12
27
PECHÁČEK, Tomáš
1100
TJ Horní Čermná
12.04.1990
4½
18
26½
13
16
BALÁŽ, Jindřich
1100
ŠK Svitavy
18.09.1991
4
21
29½
14
10
HALOUSEK, Jaroslav
1250
DDM ALFA Pardubice
11.09.1991
4
19½
28
15
12
ONDREJ, Tomáš
1250
ŠK Vysoké Mýto
13.05.1991
4
19½
27
16
23
LAŠTŮVKA, Karel
1100
DDM Hlinsko
11.01.1991
4
17½
26
17
26
NIKL, Aleš
1100
ŠK Vysoké Mýto
14.11.1991
4
17½
24½
18
22
KADLEC, Jaroslav
1100
Moravská Třebová
02.11.1990
4
17½
24
19
5
KRYS, Jan
1551
TJ+DDM Chrudim
16.03.1991
3½
20½
29
20
9
FELCMAN, Martin
1250
SK Žamberk
12.07.1990
3½
19½
27
21
20
HORSKÝ, Jakub
1100
Česká Třebová
19.08.1990
3½
18
25
22
25
NEPEŘIL, Josef
1100
Moravská Třebová
03.03.1991
3½
15½
21
23
38
SOUKAL, Petr
1000
TJ+DDM Chrudim
20.05.1991
3½
15
19½
24
19
GIBIŠ, Petr
1100
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
13.05.1991
3
20
27
25
21
HOSPODKA, Václav
1100
TJ+DDM Chrudim
24.05.1991
3
19½
26
26
37
MATĚJKA, Jan
1000
ŠO K a.s. Kunvald
11.11.1991
3
17
24½
27
33
DUDLOVÁ, Lenka
1000
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
08.10.1990
3
17
23
28
14
STOLLIN, Martin
1250
ŠK Kámen Chotěboř
24.04.1990
3
15½
22
29
28
PILAŘ, Miroslav
1100
DDM ALFA Pardubice
10.08.1990
3
15
21
30
32
ČERNOHORSKÝ, Daniel
1100
TJ Jablonné nad Orlicí
07.11.1991
3
14½
19½
31
31
SNÍTILÁ, Jitka
1100
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
30.06.1991
3
14
20
32
29
RAČEK, Jakub
1100
Česká Třebová
25.03.1991
3
11½
15½
33
40
ŠVARC, Ondřej
1000
ŠK Vysoké Mýto
11.10.1991
2½
19
27½
34
35
JINDRÁK, Michal
1000
ŠO K a.s. Kunvald
13.08.1991
2½
16½
22½
35
36
KMOCH, Tomáš
1000
ŠK Vysoké Mýto
04.08.1991
2½
16½
21
36
30
SIMON, Ondřej
1100
ŠK Vysoké Mýto
31.10.1991
2½
12
16½
37
41
ČERNÝ, Jakub
1000
Přelouč
17.09.1991
2
17
23
38
39
ŠILAROVÁ, Lenka
1000
SK Žamberk
02.09.1990
2
15½
20
39
24
MAČÁT, Petr
1100
TJ Horní Čermná
15.04.1991
2
14
20
40
18
FÁBER, Robert
1100
TJ Sokol Mistrovice
01.07.1991
1½
13½
21
41
34
JANEC, Juraj
1000
Česká Třebová
25.08.1991
1
15
21
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .