27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve dnech 11.-12.4. se v Hluku u Uherského Hradiště uskutečnilo celostátní finále škol v kategorii 6.-9.ročník. Ze dvou zástupců Pardubického kraje se více dařilo studentům Gymnázia Vysoké Mýto, kteří se po celou dobu turnaje pohybovali na hranici první desítky.
Ve dnech 11
Ve dnech
11.-12.4. se v Hluku u Uherského Hradiště uskutečnilo celostátní finále
škol v kategorii 6.-9.ročník. Ze dvou zástupců Pardubického kraje se více
dařilo studentům Gymnázia Vysoké Mýto, kteří se po celou dobu turnaje
pohybovali na hranici první desítky a pouze nevydařený závěr je o ni připravil.
Druhý náš zástupce družstvo Gymnázia J.Ressela
z Chrudimě se pohybovalo a nakonec i skončilo o několik příček níže. Oběma
družstvům i jejich vedoucím patří dík za předvedené výkony i za reprezentaci
Pardubického kraje.
Konečné pořadí
Poř .
Družstvo
Part.
+
=
-
Body
BH.
1
Gymnázium P.Bezruče
Frýdek-Místek
9
6
3
0
26˝
185
2
ZŠ Jana Čapka Frýdek-Místek
9
7
1
1
23
185
3
Gymnázium Buďánka Praha
9
5
3
1
23
183
4
ZŠ Uhelný Trh Praha
9
4
3
2
21
185
5
Gymnázium Plzeň
9
4
2
3
21
175˝
6
ZŠ Hodonín
9
5
2
2
20
179˝
7
Gymnázium Uherské Hradiště
9
4
4
1
19˝
182
8
ZŠ Zlaté Hory
9
3
3
3
19˝
179
9
ZŠ Most
9
4
3
2
19˝
172
10
Gymnázium J.Š.Baara Domažlice
9
3
3
3
19
166˝
11
ZŠ Boršice
9
3
2
4
19
164
12
ZŠ Břeclav
9
3
2
4
19
161˝
13
Gymnázium
Vysoké Mýto
9
3
3
3
18˝
175˝
14
ZŠ Nový Bydžov
9
5
1
3
18˝
172˝
15
1.české gymnázium Karlovy Vary
9
4
1
4
18˝
165˝
16
ZŠ Nerudova České Budějovice
9
4
1
4
18˝
146
17
Gymnázium Kroměříž
9
4
1
4
18˝
140˝
18
ZŠ Slatinice
9
3
2
4
17˝
153
19
Gymnázium
J. Ressela Chrudim
9
3
1
5
16
161
20
ZŠ Jihlava
9
4
0
5
15˝
145
21
ZŠ Rychnov nad Knežnou
9
4
0
5
14˝
132˝
22
ZŠ Teplá
9
2
0
7
14
138˝
23
ZŠ Pelhřimov
9
2
2
5
13˝
149
24
Gymn . Pierra
de Coubertina Tábor
9
3
1
5
13
136˝
25
1. ZŠ Říčany
9
2
1
6
12˝
142˝
26
ZŠ Příbram
9
0
1
8
9
136
Sestavy družstev s výsledky
1. Gymnázium P.Bezruče Frýdek-Místek (26˝
Body/185 BH.)
Šach.
Jméno
Rtg
FED
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Body
Part.
%
Rtg -Ř
1
Konštacký Matěj
1977
CZE
1
1
1
1
1
1
1
1
˝
8˝
9
94,4
1702
2
Pecha Tomáš
1955
CZE
1
1
1
1
1
0
1
˝
˝
7
9
77,8
1557
3
Pravec Vojtěch
1830
CZE
1
0
˝
1
1
0
0
1
˝
5
9
55,6
1462
4
Šikula František
1747
CZE
1
0
1
1
1
1
0
0
1
6
9
66,7
1341
2. ZŠ Jana Čapka Frýdek-Místek (23 Body/185 BH.)
Šach.
Jméno
Rtg
FED
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Body
Part.
%
Rtg -Ř
1
Uherek Michal
1892
CZE
1
0
1
1
0
1
1
1
1
7
9
77,8
1612
2
Pavelek Tomáš
1553
CZE
0
1
1
1
0
1
0
0
˝
4˝
9
50,0
1578
3
Pavelková Michaela
1609
CZE
1
1
0
1
0
0
1
˝
1
5˝
9
61,1
1478
4
Tomášková Tereza
1488
CZE
1
1
1
0
0
0
1
1
1
6
9
66,7
1300
3. Gymnázium Buďánka Praha (23 Body/183 BH.)
Šach.
Jméno
Rtg
FED
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Body
Part.
%
Rtg -Ř
1
Jančařík Joel
1878
CZE
1
1
1
0
0
0
˝
1
˝
5
9
55,6
1682
2
Fidrmuc Ladislav
1596
CZE
1
˝
0
0
1
0
˝
1
1
5
9
55,6
1559
3
Rut Vojtěch
1326
CZE
1
1
1
0
1
1
1
1
0
7
9
77,8
1488
4
Paukert Jindřich
1376
CZE
1
1
0
0
0
1
1
1
1
6
9
66,7
1288
13. Gymnázium Vysoké Mýto (18˝ Body/175˝ BH.)
Šach.
Jméno
Rtg
FED
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Body
Part.
%
Rtg -Ř
1
Sabolová Gabriela
1560
CZE
1
0
0
0
0
0
˝
˝
0
2
9
22,2
1700
2
Kosek Marek
1589
CZE
1
0
0
˝
˝
1
1
0
0
4
9
44,4
1605
3
Ondrej Tomáš
1250
CZE
1
˝
˝
1
1
1
1
0
1
7
9
77,8
1335
4
Tomeš Marek
1250
CZE
1
1
0
1
˝
0
1
0
1
5˝
9
61,1
1264
19. Gymnázium J. Ressela Chrudim (16 Body/161
BH.)
Šach.
Jméno
Rtg
FED
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Body
Part.
%
Rtg -Ř
1
Kůs Martin
1531
CZE
0
0
0
1
0
0
0
˝
0
1˝
9
16,7
1645
2
Krys Jan
1505
CZE
0
1
1
˝
0
1
˝
1
0
5
9
55,6
1400
3
Kokeš Ondřej
1311
CZE
0
1
1
1
1
1
0
0
0
5
9
55,6
1175
4
Jelínek Roman
1000
CZE
0
1
1
1
0
0
˝
0
1
4˝
9
50,0
1175
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .