27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 3.12.2005 se v Mistrovicích odehrála 2.kvalifikace KP kategorií do 10-ti a do 12-ti let. Zatímco kategorie do 10-ti let spíše připomínala oddílový přebor Lanškrouna, kdy jeho zástupci obsadili první čtyři místa, v kategorii do 12-ti let bojovalo o prvenství 5-6 mládežníků, z nichž nakonec připadlo vítězství nejbojovnějšímu a nejšťastnějšímu Matěji Shánělovi z Vysokého Mýta. Vítězové si vybojovali přímý postup do květnového finále KP.
Mistrovice do 10-ti let
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BHm.
BH. B
SB.Son
1
3
Vu Antonin
1100
TJ Lanskroun
7
19
28
28,00
2
2
Paukert Jan
1100
TJ Lanskroun
6
18
27
20,00
3
4
Zadrazil Dominik
1100
TJ Lanskroun
4
20
29
13,00
4
1
Marek Dominik
1100
TJ Lanskroun
4
20
29
12,00
5
10
Knapovsky Matej
1000
Ceska Trebova
4
17
25
8,00
11
Matous Petr
1000
DDM Policka
4
17
25
8,00
7
7
Holasek Jan
1000
TJ Jiskra Usti n.O.
3
16
24
7,00
8
9
Janda Vojtech
1000
Ceska Trebova
3
16
24
5,00
9
6
Dusek Karel
1000
Horni Cermna
2
16
23
3,00
10
8
Holasek Vit
1000
Jiskra Usti n.O.
2
14
21
3,00
11
5
Dospel Josef
1000
Hlinsko
2
14
19
5,00
12
12
Paukertova Eliska
1000
TJ Lanskroun
1
14
20
2,00
Mistrovice do
12-ti let
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BHm.
BH. B
SB.Son
1
7
Sháněl Matěj
1250
DDM V. Mýto
6
20
28
22,50
2
4
Petrasek Kamil
1250
Policka
5½
22
31
23,25
3
5
Rott Michal
1250
DDM Hlinsko
5½
21½
30½
22,00
4
16
Stodola Marek
1100
DDM Policka
5
21½
29½
19,00
5
9
Čizinsky Petr
1250
C. Trebova
5
19
25½
16,50
6
1
Dunglova Natalie
1250
SK Zamberk
4½
21½
30
18,00
7
6
Sabolova Kristyna
1250
DDM V. Myto
4
22½
31
14,00
8
3
Kapoun Vit
1250
TJ Usti.n.O.
4
21
29½
14,50
9
8
Sion David
1250
DDM Policka
4
18
25
10,50
10
15
Ratzinger Patrik
1100
C. Trebova
4
17½
25
10,50
11
2
Hanus Lukas
1250
DDM Hlinsko
4
17½
24
10,50
12
14
Osička Premysl
1100
DDM Hlinsko
4
15½
21
11,50
13
10
Hajek Pavel
1100
DDM V. Myto
4
12½
17½
8,00
14
13
Nečas Lukáš
1100
TJ Lanskroun
3½
19
26½
12,25
15
25
Parizek Tomas
1000
C. Trebova
3
21½
30½
10,50
16
17
Vaculik Jakub
1100
TJ Lanskroun
3
20
26
8,50
17
22
John Petr
1000
TJ Usti.n.O.
3
18½
26½
9,50
18
19
Wetter Zdenek
1100
C. Trebova
3
17
24½
6,50
19
18
Vyskocil Daniel
1100
DDM Policka
3
16
20½
5,50
20
12
Kolomy Štěpán
1100
TJ Lanskroun
3
15½
21½
4,50
21
11
Kaspar Jan
1100
TJ Usti.n.O.
3
13
19
3,50
22
21
Janec Ferdinand
1000
DDM Hlinsko
2
17
22½
4,00
23
23
Lesak Martin
1000
C. Trebova
2
16
21½
5,00
24
20
Chmelik Martin
1000
TJ Lanskroun
2
15½
20
4,00
25
24
Mastna Kristyna
1000
TJ Usti.n.O.
1
13
18
3,50
Doplňkový turnaj
Mistrovice 2005
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BHm.
BH. B
SB.Son
1
1
Bednář Marcel
1616
Jablonné n. O.
6½
20
29
26,25
2
7
Pohan Lukáš
1250
Lanškroun
6
18½
26
19,50
3
5
Marek Michal
1250
Lanškroun
5½
18½
26
16,75
4
6
Mareš Jan
1250
Ústí n. O.
4½
17
24½
11,00
5
9
Kristl Václav
1100
Mistrovice
4
17
24½
9,50
6
8
Komínek Lukáš
1100
Lanškroun
3½
20
29
11,25
7
4
Jačisko Jakub
1250
Lanškroun
3½
19½
28½
10,50
8
3
Cvrkal Richard
1250
Moravská Třebová
3½
16
23
7,00
9
10
Schaffer Ondřej
1100
Polička
3
18
26
10,00
10
2
Chmelík Ondřej
1250
Lanškroun
3
16½
24
4,50
11
13
Němec Karel
1000
Polička
3
14
20½
5,50
12
12
Krátký Josef
1000
Lanškroun
1½
16½
23½
4,00
13
11
Kodytek Tomáš
1000
Ústí n. O.
1½
16
22½
4,00
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .