27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V průběhu měsíce září byly postupně rozlosovány soutěže družstev pro sezonu 2005/06 od Extraligy až po Krajské soutěže. Detailní rozpisy naleznete na stránkách příslušných soutěží.
Los
Extraliga
1. liga
západ
1. liga
východ
1
Loko Brno "A"
ŠK ČSOB
Slavia Orlová
2
Loko Brno "B"
Sokol Kolín
TJ Lanškroun
3
ŠK Zlín
ŠO DDM Chrudim
Slavia Kroměříž
4
A64 Hagemann Opava
Sokol Plzeň I "C"
ŠK Frýdek-Místek
5
Bauset Pardubice
1. Novoborský ŠK
ŠK DURAS Brno
6
Slavie Turnov
DP Holdia Praha
Slavoj Poruba
7
TŽ Třinec
Sokol Vyšehrad "B"
ŠK Staré Město
8
IPM Color Ostrava
Slavia Hradec Králové
Jakl Karviná
9
Sokol Plzeň I
DA Praha
TŽ Třinec "B"
10
TJ Pankrác
Sokol Plzeň I "B"
Mittal Ostrava
11
Mahrla Praha
Joly Lysá nad Labem
Tatran Litovel
12
Sokol Vyšehrad
Synthesia Pardubice
ŠK Gordic Jihlava
Los
2. liga skupina C
2. liga skupina D
Krajský přebor 1. třídy
1
2222 ŠK Polabiny
ŠK 64 Brno
TJ Jiskra Litomyšl
2
Vyšehrad C
SPgŠ+G Znojmo
Spartak OEZ Letohrad
3
Panda Rychnov n. Kn.
Sokol Rudoce
TJ +DDM Chrudim B
4
Pankrác B
Duras Brno C
Eurokomplex Pardubice
5
AVE-Kontakt Pardubice
Orel Ořechov
ŠK Vysoké Mýto
6
Bohemians B
Gordic Jihlava B
Štefanides Polička
7
Vršovice
Lokomotiva Brno C
Jiskra Ústí n/O.
8
Sněžka Náchod
ŠK Hustopeče
SK Žamberk
9
Mladá Boleslav
Garde Lipovec
TJ DDM Hlinsko
10
Slavie Hradec. Králové B
Duras Brno B
Kavárna Evropa Pardubice
11
Praga B
TJ Náměšť nad Oslavou
2222 ŠK Polabiny B
12
Synthesia Pardubice B
Sokol Zaječice
TJ CHS Chotěboř
Los
Kr. přebor 2. tř. východ
Kr. přebor 2. tř. západ
Kr. přebor 3. tř. východ
1
ŠO K a.s. Kunvald
TJ+DDM Chrudim C
Štefanydes Polička C
2
Spartak Choceň
TJ+DDM Chrudim D
Tropic Lanškroun
3
FYGR Lanškroun
Holcim Prachovice
Jiskra Ústí nad Orlicí D
4
ŠK Svitavy
SYNPO Pardubice
Lokomotiva Česká Třebová B
5
Sokol Horní Čermná
Jiskra Heřmanův Městec
Sokol Městečko Trnávka
6
Jiskra Ústí nad Orlicí C
TJ DDM Hlinsko B
TJ Lanškroun B
7
Jiskra Ústí nad Orlicí B
ŠK vysoké Mýto B
Spartak Choceň B
8
ŠK Žamberk B
KONTAX Pardubice
ŠO K a.s. Kunvald B
9
Slovan Moravská Třebová
2222 ŠK Polabiny C
ŠK Svitavy B
10
Štefanydes Polička B
ŠK Žamberk C
11
Spartak OEZ Letohrad B
12
Lokomotiva Česká Třebová
Los
Krajská soutěž východ
Krajská soutěž západ
1
Tropic Lanškroun B
2222 ŠK polabiny D
2
TJ Lanškroun C
Sokol Krouna
3
Sokol Němčice
Sokol Krucemburk
4
Štefanydes Polička D
Jiskra Heřmanův Městec B
5
ŠK Linhartice
Sokol Zaječice B
6
TJ Jablonné nad Orlicí
Holcim Prachovice B
7
ŠK Žamberk E
Sokol Lázně Bohdaneč
8
Sokol Horní Čermná B
CycloContent Pardubice
9
ŠK Žamberk D
ŠK Vysoké Mýto C
10
Jiskra Litomyšl B
11
Lokomotiva Česká Třebová C
12
ŠO K a.s. Kunvald C
13
Sokol Mistrovice
14
Tropic Lanškroun C
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .