Krajský přerbor mládeže v rapidu přivítal na startu šedesátku účastníků, kteří se utkali ve třech nezávislých kategoriích. Palmu vítězství a titul Krajského přeborníka získali Gabriela Sabolová a Ondřej Chmelík v kategorii H/D 14, Kristyna Sabolová a Jakub Půlpán v kategorii H/D 12 a Natalie Dunglová a Antonín Vu v kategorii H/D10.
Krajský přebor v Rapidu do 14 - ti let
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BHm.
BH.B
SB.Son
vict
Dívky
1
1
Sabolova Gabriela 2
1705
Vys.Myto
8˝
35˝
46
45,00
8
1.
2
6
Chmelik Ondrej 3
1250
TJ Lanskroun
7
35˝
47˝
35,75
6
3
4
Vyprachticky David 3
1354
Zamberk
6˝
37
49˝
32,25
6
4
2
Kosek Marek 3
1503
Vys.Myto
6
37˝
50
31,25
5
5
5
Malá Michaela 3
1284
Zamberk
5˝
37
49
25,75
5
2.
6
9
Schaffer Ondrej 3
1250
Moz.Policka
5
36˝
45˝
20,00
4
7
3
Marek Michal 3
1364
TJ Lanskroun
5
32
41
13,00
4
8
11
Brejsa Vit 4
1100
TJ Lanskroun
5
30
38˝
15,25
3
9
7
Horak Milan 3
1250
Herm. Mestec
5
28˝
35˝
15,00
5
10
10
Borovec Ondrej 4
1100
Vys.Myto
4˝
34
43
13,00
3
11
8
Petrasek Jan 3
1250
Moz.Policka
4˝
33
43
13,00
3
12
13
Kratky Josef 4
1100
TJ Lanskroun
4˝
27˝
33˝
9,50
3
13
12
Kominek Lukas 4
1100
TJ Lanskroun
4
31˝
40
13,75
3
14
14
Krejza Simon 4
1100
Vys.Myto
4
30
39
6,00
3
15
17
Machata Stepan 5
1000
DDM Svitavy
3
26˝
32
3,00
2
16
16
Lambersky Lubos 5
1000
TJ Lanskroun
2
27
32˝
1,00
1
17
15
Kral Jakub 5
1000
Vys.Myto
1
28
34˝
0,00
0
Krajský přebor
v Rapidu do 12 - ti let
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BHm.
BH.B
SB.Son
vict
Dívky
1
2
Pulpan Jakub 3
1512
DDM Chrudim
8
38
49
43,00
7
2
1
Sabolova Kristyna 2
1566
Vys.Myto
7
36˝
48˝
34,00
7
1.
3
6
Rott Michal 3
1250
DDM Hlinsko
6˝
38˝
50˝
35,00
6
4
3
Tomes Marek 3
1366
Vys.Myto
6˝
37˝
49˝
32,00
6
5
5
Petrasek Kamil 3
1250
Moz.Policka
5˝
34˝
43˝
22,00
5
6
8
Adam Daniel 5
1100
DDM Svitavy
5
37˝
45˝
19,75
4
7
13
Krusina Patrik 4
1100
DDM Svitavy
5
34˝
42˝
15,50
4
8
16
Zavrelova Katka 4
1100
DDM Hlinsko
5
33˝
44˝
22,00
5
2.
9
15
Urvalek Michal 4
1100
TJ H.Mestec
5
31˝
39˝
16,50
5
10
14
Otava Tomas 4
1100
DDM Hlinsko
4˝
35
43˝
18,50
4
11
12
Kozak David 4
1100
DDM Svitavy
4˝
29˝
38˝
14,50
4
12
4
Leharova Alzbeta 3
1250
Alfa Pce
4˝
24˝
31˝
9,50
4
3.
13
10
Bleha Pavel 4
1100
TJ H.Mestec
4
36˝
45˝
15,25
3
14
7
Stodola Marek 3
1250
Moz.Policka
4
31
39
9,50
4
15
11
Golubeva Nikol 4
1100
SK Kamen
4
29
37
12,50
4
4.
16
19
Kubalik Michal 5
1000
DDM Svitavy
4
28
33˝
9,00
4
17
9
Bartoska Ondrej 4
1100
TJ H.Mestec
4
24˝
30
7,00
4
18
20
Kucera Jan 5
1000
DDM Svitavy
2
26˝
31˝
1,00
2
19
17
Juzova Vendula 5
1000
Vys.Myto
1
27
32˝
0,00
1
5.
20
18
Kohoutkova Zuzka 5
1000
TJ H.Mestec
0
28˝
34˝
0,00
0
6.
Krajský přebor
v Rapidu do 10 - ti let
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BHm.
BH.B
SB.Son
vict
Dívky
1
1
Dunglova Natalie 3
1250
SK Zamberk
7˝
37˝
48
39,25
7
1.
2
3
Vu Antonin 3
1250
TJ Lanskroun
6˝
37˝
48
32,75
5
3
17
Osicka Premysl 5
1100
DDM Hlinsko
6
39
50
33,25
5
4
2
Sion David 3
1250
Moz.Policka
6
36
46˝
30,00
6
5
7
Marek Dominik 4
1100
Lanskroun
6
35
45
28,25
5
6
6
Kolomy Stepan 4
1100
TJ Lanskroun
5˝
27
35
21,00
5
7
4
Hajek Pavel 4
1100
Vys.Myto
5
35˝
46
22,50
5
18
Pulpan Matej 5
1100
DDM Chrudim
5
35˝
46
22,50
5
9
8
Matous Petr 4
1100
Moz.Policka
5
33
43
19,50
5
10
5
Jursa Vit 4
1100
TJ Lanskroun
4˝
34˝
44
14,50
3
11
11
Belousek Ondrej 5
1000
TJ H.Mestec
4˝
33
41
15,75
3
12
10
Belobrad Jan 5
1000
SK Zamberk
4˝
30˝
41
16,75
4
13
9
Vyskocil Daniel 4
1100
Moz.Policka
4
30˝
38˝
10,00
3
14
19
Zadrazil Dominik 5
1000
TJ Lanskroun
4
30
38˝
11,50
2
15
12
DolakovaAnna 5
1000
DDM Svitavy
3˝
28˝
37
8,25
1
2.
16
13
Dolakova Marie 5
1000
DDM Svitavy
3˝
26˝
33˝
8,75
1
3.
17
15
Kosina David 5
1000
TJ H.Mestec
3˝
24˝
32
7,25
2
18
16
Neumann Michal 5
1000
DDM Hlinsko
3
27˝
35˝
7,00
2
19
14
Junek Matyas 5
1000
Vys.Myto
2˝
25
33
4,75
1
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.