Výběr talentů ŠSČR na období 1.4.2006 - 31.3.2007
VV ŠSČR schválil na své schůzi návrh KM ŠSČR
ohledně jmen na listině talentů pro období 1.4.2006 - 31.3.2007.
V listině talentů je nejvíce zástupců kraje Moravsko-slezského
(A3,B5,C8-celkem 16 talentů). Následují kraje Zlínský (7), Olomoucký (6), Praha
(A1,B1,C3=5), Jihomoravský (B1,C4=5) a Plzeňský (4). Ostatní kraje mají 2-3
talenty, nejhůře si stojí Ústecký, Karlovarský a Liberecký kraj s jediným
talentem.
Za Pardubický kraj se na listinu talentů dostali tři naši
zástupci: Gabriela Sabolová a Kristýna Sabolová (obě ŠK Vysoké Mýto) a Jakub Půlpán (TJ ŠO+DDM
Chrudim). Blahopřejeme! Kéž by se na listině udrželi i do dalších let. Kéž by
talentů v příštích sezónách v našem kraji přibývalo a ti výše uvedení se dostali
alespoň do kategorie B.
Talenti kategorie A a B
|
Jméno
|
|
Dat.nar.
|
ELO FIDE
1.1.06
|
Poč. hod.
celk
|
Kat.
|
Oddíl
|
1
|
Ponížil
Cyril
|
H16
|
13.5.1991
|
2180
|
108
|
A
|
ŠK
Trinom Zlín
|
2
|
Rojíček Vojtěch
|
H16
|
21.9.1990
|
2243
|
108
|
A
|
BŠŠ
Frýdek-Místek
|
3
|
Biolek Richard
|
H16
|
26.3.1990
|
2268
|
108
|
A
|
Agentura
64 Grygov
|
4
|
Bureš
Jaroslav
|
H14
|
31.1.1993
|
2006
|
108
|
A
|
Sportovní
klub Prostějov
|
5
|
Krejčí
Jan
|
H14
|
27.9.1992
|
2131
|
108
|
A
|
Tatran Litovel
|
6
|
Kočiščák Jiří
|
H14
|
2.4.1993
|
2087
|
108
|
A
|
BŠŠ
Frýdek-Místek
|
7
|
Plát
Vojtěch
|
H12
|
23.1.1994
|
2041
|
108
|
A
|
ŠK Staré
Město
|
8
|
Němcová
Kateřina
|
D16
|
14.11.1990
|
2136
|
108
|
A
|
OAZA
Praha
|
9
|
Olšarová Karolína
|
D14
|
28.6.1993
|
1930
|
108
|
A
|
SK Slavia Orlová
|
10
|
Svoboda
Václav
|
H14
|
18.2.1992
|
2003
|
108
|
B
|
OAZA
Praha
|
11
|
Marečková
Martina
|
D16
|
15.1.1990
|
1840
|
108
|
B
|
ŠŠ Panda
Rychnov n.Kn.
|
12
|
Bálková
Anna
|
D16
|
7.4.1990
|
2060
|
108
|
B
|
Tatran Poštorná
|
13
|
Miturová Magdalena
|
D14
|
29.9.1993
|
1535N
|
108
|
B
|
BŠŠ
Frýdek-Místek
|
14
|
Langnerová Karolína
|
D12
|
24.6.1994
|
1820
|
108
|
B
|
BŠŠ
Frýdek-Místek
|
15
|
Pecha
Tomáš
|
H14
|
11.2.1992
|
1906
|
72
|
B
|
BŠŠ
Frýdek-Místek
|
16
|
Baláček Tadeáš
|
H12
|
15.12.1904
|
1811
|
72
|
B
|
Polabí
Sokol Joly
|
17
|
Braun
Marek
|
H12
|
8.8.1994
|
1885N
|
72
|
B
|
TJ Desko
Liberec
|
18
|
Rabatin Jakub
|
H12
|
11.1.1994
|
1775N
|
72
|
B
|
BŠŠ
Frýdek-Místek
|
19
|
Prokopová
Jiřína
|
D14
|
28.8.1992
|
1323N
|
72
|
B
|
Jiskra
RMSK Nový Bydžov
|
20
|
Havlíková
Kristýna
|
D14
|
22.7.1992
|
1716N
|
72
|
B
|
TJ Union
Plzeň
|
21
|
Nytrová Adéla
|
D14
|
13.4.1992
|
1655N
|
72
|
B
|
Sokol Fryčovice
|
Talenti kategorie C
|
Jméno
|
|
Dat.nar.
|
ELO FIDE
1.1.06
|
Poč. hod.
celk
|
Kat.
|
Oddíl
|
1
|
Kratochvíl
Milan
|
H16
|
9.7.1991
|
2035N
|
|
C
|
Lokomotiva
Brno
|
2
|
Fojtů
Jan
|
H16
|
1.4.1990
|
2062
|
|
C
|
TJ Tourist Biomedica Říčany
|
3
|
Uřičář Jakub
|
H16
|
15.11.1990
|
2030
|
|
C
|
ŠK Staré
Město
|
4
|
Štukner Šimon
|
H16
|
9.2.1990
|
2050
|
|
C
|
BŠŠ
Frýdek-Místek
|
5
|
Kuchynka
Lukáš
|
H14
|
21.2.1992
|
2069
|
|
C
|
ŠK
Hustopeče
|
6
|
Vlasák
Lukáš
|
H14
|
8.12.1993
|
1881
|
|
C
|
TJ
Spartak Chodov
|
7
|
Vala
Filip
|
H14
|
29.1.1992
|
1898
|
|
C
|
TJ
Jiskra Havlíčkův Brod
|
8
|
Šnevajs Heřman
|
H14
|
17.7.1992
|
1910
|
|
C
|
Agentura
64 Grygov
|
9
|
Bujnošek Tomáš
|
H12
|
20.4.1995
|
1816
|
|
C
|
BŠŠ
Frýdek-Místek
|
10
|
Volčík Luděk
|
H12
|
7.5.1995
|
1529N
|
|
C
|
SK Boršice
|
11
|
Seidl
Štěpán
|
H12
|
19.1.1995
|
1534N
|
|
C
|
ŠO
Moravské Budějovice
|
12
|
Langner Jakub
|
H12
|
26.10.1995
|
1942
|
|
C
|
BŠŠ
Frýdek-Místek
|
13
|
Pavelek
Tomáš
|
H10
|
11.1.1997
|
1553N
|
|
C
|
BŠŠ
Frýdek-Místek
|
14
|
Půlpán Jakub
|
H10
|
2.6.1998
|
|
|
C
|
TJ ŠO a DDM Chrudim
|
15
|
Mazur Dominik
|
H10
|
13.2.1996
|
1270N
|
|
C
|
TJ
Lokomotiva Most
|
16
|
Kozel
Jiří
|
H10
|
24.3.1996
|
|
|
C
|
BŠŠ
Frýdek-Místek
|
17
|
Vyhnálek
Lukáš
|
H10
|
4.4.1997
|
1481N
|
|
C
|
Tatran Litovel
|
18
|
Navrátil
Jiří
|
H10
|
10.9.1997
|
1563N
|
|
C
|
Tatran Litovel
|
19
|
Mičulka David
|
H10
|
19.1.1998
|
|
|
C
|
TJ
Náměšť n/Oslavou
|
20
|
Kaftan
Petr
|
H10
|
31.7.1996
|
1518N
|
|
C
|
Sokol
Praha-Kobylisy
|
21
|
Palková Kateřina
|
D16
|
18.4.1993
|
1587N
|
|
C
|
TJ Union
Plzeň
|
22
|
Olšarová Tereza
|
D16
|
16.5.1991
|
1895
|
|
C
|
SK Slavia Orlová
|
23
|
Čuprová Iva
|
D16
|
22.3.1991
|
1696N
|
|
C
|
ŠK ZŠ Brankovice
|
24
|
Novosadová
Kristýna
|
D16
|
15.8.1990
|
1943
|
|
C
|
BŠŠ
Frýdek-Místek
|
25
|
Sochorová
Jana
|
D16
|
28.12.1991
|
1727
|
|
C
|
ŠK
Praha-Smíchov
|
26
|
Valešová
Šárka
|
D14
|
17.9.1992
|
1856
|
|
C
|
ŠK Staré
Město
|
27
|
Němcová
Karolína
|
D14
|
24.3.1993
|
1925
|
|
C
|
SK OAZA
Praha
|
28
|
Sabolová Gabriela
|
D14
|
21.2.1992
|
1560N
|
|
C
|
ŠK Vysoké Mýto
|
29
|
Palková Nikola
|
D14
|
18.4.1993
|
1587N
|
|
C
|
TJ Union
Plzeň
|
30
|
Steinhauserová Anna
|
D12
|
3.6.1994
|
|
|
C
|
ŘEMDIH Strmilov
|
31
|
Škorvagová Jana
|
D12
|
5.5.1994
|
972N
|
|
C
|
ŠK Sokol
Klatovy
|
32
|
Sabolová Kristýna
|
D12
|
6.3.1995
|
1187N
|
|
C
|
ŠK Vysoké Mýto
|
33
|
Kuchynková
Lucie
|
D12
|
24.4.1995
|
1377N
|
|
C
|
ŠK
Hustopeče
|
34
|
Johnová
Eliška
|
D10
|
16.5.1996
|
1393N
|
|
C
|
TJ
Jiskra Hořice v Podkrkonoší
|
35
|
Nováková
Vendula
|
D10
|
14.6.1997
|
|
|
C
|
BŠŠ
Frýdek-Místek
|
36
|
Maříková
Jana
|
D10
|
1.4.1996
|
1349N
|
|
C
|
ŠK
Veselí n.L.
|
37
|
Fusková Martina
|
D10
|
7.5.1998
|
1245N
|
|
C
|
ŠK Staré
Město
|