Výsledky 11.
kola
Jiskra Ústí nad
Orlicí C - Lokomotiva Česká Třebová Jiskra Ústí nad Orlicí
B - Sokol Horní Čermná
1. Mareš
P. 2010 0:1 Zeinert M. 2092 1. Blaško Š. 1879 1:0 Merta M. 1735
2. Pečinka M. 1709 0:1 Šimek J. 1928 2. Poslušný M. 1936 1:0 Merta J. 1814
3. Mareš P. 1727 1/2 Petráž M. 1722 3. Kameník D. 1810 1:0 Dostálek V. 1672
4. Glembek B. 1730 0:1 Šimek Z. 1696 4. Kylar P. 1842 1:0 Šilar J. 1585
5. Halbrštát D. 1649 1/2 Petrželka K. 1908 5. Krummer D. 1821 1:0 Motl L. 1581
6. Fangl J. 1749 0:1 Jasanský K. 1813 6. Pokorný J. 1975 1:0 Nikl J. 1554
7. Taslar K. 1582 0:1 Vondra L. 1727 7. Veselý P. 1847 1:0 Motl J. 1637
8. Mastný T. 1663 1/2 Petrážová K. 1529 8. Poslušný R. 1777 1:0 Šilar J. 1580
1.5
:
6.5 8
: 0
ŠK Žamberk
B - ŠK Svitavy Slovan Moravská Třebová - FYGR Lanškroun
1. Zámečník B. 2001 1/2 Maděra S. 1814 1. Kotva M. 2122 0:1 Pokorný T. 2276
2. Wiesinger
W. 1858 1/2 Horký P. 1945 2. Urbášek O. 2051 1/2 Šilar L. 1989
3. Dungl P. 1801 1:0 Bartoš K. 1707 3. Sojma Z. 1887 1/2 Solil R. 1859
4. Kalous T. 1744 1/2 Veselý O. 1735 4. Volek K. 1943 0:1 Marek M. 1818
5. Jeništa J. 1774 1/2 Svatoš Z. 1705 5. Glöckner J. 1861 1/2 Paukert I. 1788
6. Vohník M. 1697 1/2 Jedlička E. 1680 6. Cedzo Š. 1765 1/2 Heger M. 1687
7. Mazura J. 1579 1/2 Riedl
V. 1617 7. Chvojka A. 1787 1/2 Křivohlávek D. 1540
8. Hurdes E. 1525 1/2 Tesař J. 1891 8. Cvrkal R. 1250 -:+ Novotný
K. 1622
4.5 : 3.5 2.5
: 5.5
Štefanydes Polička B - Spartak Choceň Spartak
OEZ Letohrad B - ŠO K a.s. Kunvald
1. Zeman
A. 2075 1:0 Kučera J. 1908 1. Papáček
M. 1949 1/2 Keprta S. 1898
2. Stodolová
K. 1991 1:0 Vavroušek P. 1846 2. Krumer M. 1940 1/2 Vymetálek
P. 1812
3. Houška
B. 2043 1:0 Voleský S. 1849 3. Mikyska K. 1779 0:1 Dvořák
E. 1720
4. Charouz
M. 1842 1/2 Weis L. 1802 4. Sysr
P. 1610 0:1 Štěpán
S. 1665
5. Smejkal
J. 1875 1/2 Navrátil V. 1729 5. Petráček J. 1403 1:0 Slavíček M. 1765
6. Navrátil L. 1760 0:1 Janeček F. 1715 6. Hejl P. 1000 0:1 Hodek R. 1698
7. Jerman M. 1686 1/2 Flos P. 1683 7. Janeček O. 1557 0:1 Rusz G. 1632
8. Stodola Z. 1760 1/2 Nedelčev R. 1528 8. Lorenc J. 1000 0:1 Stúj M. 1514
5
:
3 2
: 6
Konečná tabulka
1. Štefanydes Polička B 11 9 0 2 27 58 : 30 45
2. FYGR Lanškroun 11 8 0 3 24 54.5 : 33.5 42
3. Jiskra Ústí nad
Orlicí B 11 7 2 2 23 54.5 : 33.5 40
4. Lokomotiva Česká Třebová 11 7 2 2 23 53.5 : 34.5 40
5. Spartak Choceň 11 7 0 4 21 47 : 41 31
6. ŠK Žamberk B 11 6 2 3 20 47 : 41 29
7. Slovan Moravská Třebová 11 5 1 5 16 47.5 : 40.5 38
8. Jiskra Ústí nad
Orlicí C 11 4 2 5 14 37 : 51 24
9. Spartak OEZ Letohrad B 11 2 2 7 8 33.5 : 54.5 21
10. ŠO K a.s.
Kunvald 11 2 0 9 6 36.5 : 51.5 22
11. ŠK Svitavy 11 1 2 8 5 33 : 55 17
12. Sokol Horní Čermná 11 1 1 9 4 26 : 62 15