27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve druhém kole 1. ligy západ Chrudim zvítězila v Lysé n/L. 5,5:2,5 a posunula se do středu tabulky, naproti tomu Synthesia Pardubice podlehla doma Vyšehradu B 2,5:5,5 a patří jí až poslední příčka. Další výsledky: Hradec Králové -Holdia 4:4, Dům Armády - Nový Bor 3,5:4,5, Plzeň B - Plzeň C 5:3, ČSOB - Kolín 4:4
Výsledky na šachovnicích - 2.kolo
Synthesia Pardub.
Sokol Vyšehrad B
Petr
Martin
2387
½
-
½
2460
Meduna Eduard
Jedlička
Aleš
2289
0
-
1
2319
Chloupek Stanislav
Kourek
Josef
2290
½
-
½
2260
Tichý Vladimír
Pačovský
Jiří
2278
0
-
1
2194
Jaček Martin
Efler
Lukáš
2263
1
-
0
2286
Pilař Miloslav
Hošek
Milan
2235
0
-
1
2256
Svatoš Jan
Efler
David
2204
½
-
½
2162
Dočekal Jan
Šilar
Lubomír
2127
0
-
1
2067
Filipi Štěpán
2½
:
5½
Slavia Hradec Kr.
ŠK DP Holdia
Vacek
Martin
2313
0
-
1
2445
Vokáč Marek
Prymula
Roman
2244
1
-
0
2317
Studnička Tomáš
Kačírek
Petr
2312
1
-
0
2308
Freisler Pavel
Kopal
Josef
2308
0
-
1
2288
Štross František
Roj
Miroslav
2218
0
-
1
2315
Cífka Stanislav
Trefný
Vlastimil
2253
0
-
1
2265
Tobyáš Miroslav
Kořínek
Ondřej
2195
1
-
0
2209
Fraas Martin
Roško
Luboš
2151
1
-
0
2150
Adámek Zdeněk
4
:
4
ŠK Dům armády
Novoborský ŠK
Navara
David
2646
1
-
0
2483
Cvek Robert
Šleich
Jan
2292
0
-
1
2448
Klíma Lukáš
Fajman
Petr
2254
0
-
1
2466
Rašík Vítězslav
Orságová
Silvie
2217
0
-
1
2392
Kulhánek Tomáš
Bujak
Michal
2198
1
-
0
2284
Mužík Martin
Muroň
Miroslav
2207
½
-
½
2300
Kučera Petr
Bauma
Jiří
2166
½
-
½
2263
Vaculík Martin
Soukal
Rudolf
2162
½
-
½
2172
Vrána Jan
3½
:
4½
Sokol Plzeň I B
Sokol Plzeň I C
Příborský
Jan
2307
1
-
0
2310
Palek Miroslav
Michálek
Jan
2367
0
-
1
2288
Příborský Ivo
Juřek
Josef
2373
½
-
½
2173
Příborský Marek
Fiala
Robert
2322
0
k
1
2180
Folková Martina
Česal
Jaroslav
2284
1
-
0
2191
Novák Michal
Svoboda
Miloš
2197
½
-
½
2103
Šott Pavel
Šimůnek
Aleš
2226
1
-
0
2097
Bartoníček Zdeněk
Janoušek
Petr
2183
1
-
0
2077
Šimůnek Filip
5
:
3
ŠK JOLY Lysá n.L.
ŠO DDM Chrudim
Vološin
Leonid
2470
0
-
1
2270
Němec Pavel
Priehoda
Vítězslav
2404
1
-
0
2233
Novotný Michal
Neckář
Lubomír
2311
0
-
1
2196
Bujnoch Radek
Knížek
Jan
2210
0
-
1
2268
Tůma Jiří
Kolář
Pavel
2168
½
-
½
2311
Pokorný Zdeněk
Munk
Petr
2224
½
-
½
2260
Šťastný Jan
Postupa
Pavel
2110
0
-
1
2247
Hlaváček Robert
Kořenek
František
2139
½
-
½
2193
Jarábek Vratislav
2½
:
5½
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
Sokol Plzeň I B
2
0
0
6
11.0
9
2.
Novoborský ŠK
2
0
0
6
10.5
7
3.
ŠK ČSOB
1
1
0
4
10.0
7
4.
ŠK DP Holdia
1
1
0
4
9.5
8
5.
ŠK Dům armády
1
0
1
3
8.0
6
6.
Sokol Vyšehrad B
1
0
1
3
8.0
5
7.
ŠO DDM Chrudim
1
0
1
3
7.5
5
8.
ŠK JOLY Lysá n.L.
1
0
1
3
7.0
3
9.
Sokol Kolín
0
1
1
1
7.5
4
10.
Slavia Hradec Kr.
0
1
1
1
6.0
4
11.
Sokol Plzeň I C
0
0
2
0
6.5
5
12.
Synthesia Pardub.
0
0
2
0
4.5
1
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .