27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve čtvrtém kole 1. ligy západ měli naši zástupci 50%-ní úspěšnost - Chrudim zvítězila v Kolíně 5:3 a Synthesia doma stejným poměrem podlehla Hradci Králové. Další výsledky: Dům Armády - Vyšehrad B 4,5:3,5, Plzeň B - Holdia 3:5, Lysá n/L. - Nový Bor 2,5:5,5, ČSOB - Plzeň C 4,5:3,5.
Výsledky na šachovnicích - 4.kolo
Synthesia Pardub.
Slavia Hradec Kr.
Petr
Martin
2387
1
-
0
2313
Vacek Martin
Jedlička
Aleš
2289
1
-
0
2244
Prymula Roman
Kourek
Josef
2290
0
-
1
2312
Kačírek Petr
Efler
Lukáš
2263
0
-
1
2308
Kopal Josef
Hošek
Milan
2235
½
-
½
2239
Vltavský Vladimír
Efler
David
2204
½
-
½
2218
Roj Miroslav
Šilar
Lubomír
2127
0
-
1
2253
Trefný Vlastimil
Trojan
Luboš
2062
0
-
1
2195
Kořínek Ondřej
3
:
5
ŠK Dům armády
Sokol Vyšehrad B
Šleich
Jan
2292
0
-
1
2460
Meduna Eduard
Fajman
Petr
2254
0
-
1
2319
Chloupek Stanislav
Bujak
Michal
2198
1
-
0
2260
Tichý Vladimír
Muroň
Miroslav
2207
1
-
0
2194
Jaček Martin
Bauma
Jiří
2166
1
-
0
2286
Pilař Miloslav
Soukal
Rudolf
2162
1
-
0
2256
Svatoš Jan
Nečada
Martin
2138
½
-
½
2273
Boukal Petr
Sakař
Miloš
2104
0
-
1
2191
Chalupa Ivan
4½
:
3½
Sokol Plzeň I B
ŠK DP Holdia
Příborský
Jan
2307
0
-
1
2445
Vokáč Marek
Michálek
Jan
2367
½
-
½
2317
Studnička Tomáš
Hagarová
Zuzana
2377
1
-
0
2308
Freisler Pavel
Česal
Jaroslav
2284
0
-
1
2288
Štross František
Pinc
Miroslav
2205
½
-
½
2241
Gregor Jiří
Svoboda
Miloš
2197
0
-
1
2265
Tobyáš Miroslav
Šimůnek
Aleš
2226
½
-
½
2209
Fraas Martin
Janoušek
Petr
2183
½
-
½
2150
Adámek Zdeněk
3
:
5
ŠK JOLY Lysá n.L.
Novoborský ŠK
Vološin
Leonid
2470
½
-
½
2483
Cvek Robert
Priehoda
Vítězslav
2404
0
-
1
2463
Šimáček Pavel
Neckář
Lubomír
2311
½
-
½
2448
Klíma Lukáš
Knížek
Jan
2210
0
-
1
2392
Kulhánek Tomáš
Kolář
Pavel
2168
0
-
1
2284
Mužík Martin
Munk
Petr
2224
½
-
½
2300
Kučera Petr
Postupa
Pavel
2110
½
-
½
2263
Vaculík Martin
Postupa
Pavel
2068
½
-
½
2172
Vrána Jan
2½
:
5½
ŠK ČSOB
Sokol Plzeň I C
Řehořek
Martin
2283
1
-
0
2310
Palek Miroslav
Bartoš
Jan
2249
1
-
0
2233
Folk Petr
Pokorný
Petr
2227
½
-
½
2186
Jaroš Martin
Kozák
Miloš
2245
0
-
1
2180
Folková Martina
Šimek
Petr
2225
1
-
0
2114
Káňa Pavel
Pletánek
Jan
2226
½
-
½
2154
Pokrupa Marek
Kuba
Jindřich
2206
½
-
½
2097
Bartoníček Zdeněk
Satranský
Jaroslav
2207
0
-
1
2077
Šimůnek Filip
4½
:
3½
Sokol Kolín
ŠO DDM Chrudim
Moravec
Michal
2269
½
-
½
2270
Němec Pavel
Marek
Miroslav
2128
½
-
½
2233
Novotný Michal
Michálek
František
2162
0
-
1
2196
Bujnoch Radek
Kaplan
Daniel
2106
½
-
½
2268
Tůma Jiří
Beneš
Petr
2109
0
-
1
2311
Pokorný Zdeněk
Stehlík
Jiří
2077
1
-
0
2260
Šťastný Jan
Kaplan
Tomáš
2058
½
-
½
2247
Hlaváček Robert
Brezmen
Pavel
2055
0
-
1
2193
Jarábek Vratislav
3
:
5
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
Novoborský ŠK
4
0
0
12
22
15
2.
ŠK DP Holdia
3
1
0
10
20,5
15
3.
ŠK ČSOB
3
1
0
10
19
12
4.
Sokol Plzeň I B
2
0
2
6
16
11
5.
ŠO DDM Chrudim
2
0
2
6
16
9
6.
ŠK Dům armády
2
0
2
6
14,5
10
7.
Slavia Hradec Kr.
1
2
1
5
15
9
8.
Sokol Vyšehrad B
1
1
2
4
15,5
9
9.
Sokol Plzeň I C
1
0
3
3
14,5
9
10.
Synthesia Pardub.
1
0
3
3
13
6
11.
ŠK JOLY Lysá n.L.
1
0
3
3
13
4
12.
Sokol Kolín
0
1
3
1
13
5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .