Výsledky 10. kola
TJ Synthesia Pardubice B - TJ Praga Praha B 2222 ŠK Polabiny - TJ Slavia Hradec Králové
B
Rozhodčí: Rozhodčí:
1. Šťastný J. 2260 1/2 Gregor J. 2241 1. Jedlička A. 2289 0:1 Nun
J. 2376
2. Hošek M. 2235 1/2 Koubek V. 2181 2. Kourek
J. 2290 1/2 Vacek M. 2313
3. Hostinský J. 2225 1/2 Bebiak J. 2160 3. Mojžíš J. 2235 0:1 Jüptner
J. 2236
4. Navrátil F. 2200 1/2 Horák V. 2138 4. Efler L. 2263 1:0 Kořínek
O. 2195
5. Kastner
O. 2177 1:0 Krischke A. 2090 5. Efler D. 2204 1:0 Nun
J. 2318
6. Movsesian M. 2174 1:0 Březovský M. 2129 6. Fiedler B. 2199 1/2 Trefný
V. 2253
7. Trojan L. 2062 +:- Buksa J. 2086 7. Černý
J. 2104 0:1 Roško L. 2151
8. Kastner
V. 1953 0:1 Melich J. 2071 8. Vávra
R. 2063 1/2 Mejzlík V. 2082
5 : 3 3.5
: 4.5
ŠK Sokol Vyšehrad C - Sokol Emerge Mladá Boleslav Panda Rychnov nad Kn. - Sněžka TJ Náchod
Rozhodčí: Matyska Jiří Rozhodčí:
Daniel Jiří
1. Vaněk P. 2215 1/2 Tichý V. 2260 1. Kačírek P. 2312 1:0 Ringel
Z. 2230
2. Chalupa
I. 2191 1/2 Jaček
M. 2194 2. Hudziak P. 2192 +:- Rybák
M. 2217
3. Šubrt J. 2161 0:1 Vodička V. 2237 3. Červinka M. 2227 1:0 Mojžíš
J. 2214
4. Hlavsa P. 2146 1:0 Crha P. 2175 4. Novotný
J. 2178 1:0 Čechura P. 2128
5. Janda P. 2158 1:0 Hajný M. 2135 5. Kopec
M. 2153 1:0 Velecký V. 2146
6. Groh J. 2141 0:1 Záhorbenský J. 2133 6. Pirklová H. 2139 1/2 Klicnar
M. 2170
7. Filipi Š. 2067 0:1 Postupa P. 2110 7. Pavlíček M. 2044 0:1 Cerha
M. 2137
8. Hašpl M. 2105 1/2 Vaněček S. 1981 8. Zatloukal V. 1953 1/2 Wenke O. 2085
3.5 : 4.5 6
: 2
TJ Pankrác B - TJ Sokol Praha Vršovice AVE-Kontakt Pardubice - TJ Bohemians
Praha B
Rozhodčí: Kaiser Rudolf Rozhodčí:
Volf Jaroslav
1. Schula M. 2245 1/2 Krňávek L. 2322 1. Šklíba M. 2217 1/2 Srba
M. 2213
2. Svoboda S. 2253 1:0 Forman Š. 2283 2. Sýkora J. 2131 1/2 Pokorný
M. 2212
3. Viták P. 2194 0:1 Šeleljo D. 2251 3. Pošta
P. 2190 1:0 Chura J. 2209
4. Jandovský V. 2156 0:1 Svatoš J. 2256 4. Bernard B. 2272 1:0 Šindler
M. 2180
5. Gebert M. 2070 0:1 Kubečka D. 2254 5. Petuchov S. 2206 +:- Kalous
M. 2102
6. Urbánková E. 2168 0:1 Šedý P. 2215 6. Veselý T. 2143 1/2 Zikmund
D. 1966
7. Urbánek Š. 2098 0:1 Mašek M. 2191 7. Smutný J. 2150 1:0 Korsa
J. 2110
8. Flek V. 2072 1/2 Kohout V. 2161 8. Šmíd
J. 2063 0:1 Matějka
P. 2083
2 : 6 5.5
: 2.5
Tabulka po 10. kole
1. TJ Sokol Praha Vršovice 10 10 0 0 30 54 : 26 40
2. TJ Slavia Hradec Králové B 10 9 0 1 27 50.5 : 29.5 36
3. AVE-Kontakt Pardubice 10 7 0 3 21 46 : 34 31
4. Sokol Emerge Mladá Boleslav 10 7 0 3 21 44.5 : 35.5 31
5. 2222 ŠK Polabiny 10 6 0 4 18 41 : 39 26
6. TJ Synthesia Pardubice B 10 5 0 5 15 41 : 39 30
7. Panda Rychnov nad Kněžnou 10 4 1 5 13 42 : 38 31
8. TJ Pankrác B 10 3 1 6 10 34 : 46 21
9. TJ Praga Praha B 10 2 0 8 6 33 : 47 19
10. Sněžka TJ Náchod 10 2 0 8 6 31 : 49 17
11. ŠK Sokol Vyšehrad C 10 2 0 8 6 28.5 : 51.5 16
12. TJ Bohemians Praha B 10 1 2 7 5 34.5 : 45.5 21