Výsledky 1. kola
ŠO K a.s. Kunvald - Lokomotiva Česká Třebová Spartak Choceň - Spartak OEZ Letohrad B
1. Vymetálek
P. 1812 0:1 Zeinert M. 2092 1. Plotek E. 1960 1:0 Papáček M. 1949
2. Dvořák E. 1720 0:1 Šimek J. 1928 2. Kučera
J. 1908 1/2 Krumer M. 1940
3. Štěpán S. 1665 1:0 Petráž M. 1722 3. Vavroušek
P. 1846 0:1 Řehák J. 1858
4. Slavíček M. 1765 1/2 Šimek Z. 1696 4. Voleský
S. 1849 0:1 Mikyska K. 1779
5. Šlezingr
V. 1708 1/2 Pelcl K. 1629 5. Weis
L. 1802 1:0 Sysr P. 1610
6. Hodek R. 1698 0:1 Gregor
P. 1648 6. Navrátil V. 1729 1:0 Krummer
J. 1759
7. Rusz G. 1632 1/2 Jasanský K. 1813 7. Janeček F. 1715 1/2 Janeček O. 1557
8. Mlynář
M. 1472 0:1 Vondra L. 1727 8. Flos
P. 1683 1/2 Janeček V. 1421
2.5 : 5.5 4.5 : 3.5
FYGR Lanškroun - Štefanydes Polička B ŠK
Svitavy - Slovan Moravská Třebová
1. Pokorný T. 2276 1:0 Zeman A. 2075 1. Maděra S. 1814 0:1 Kotva M. 2122
2. Šilar L. 1989 0:1 Houška B. 2043 2. Bartoš K. 1707 0:1 Urbášek
O. 2051
3. Procházka P. 1931 1:0 Dospíšil P. 1997 3. Riedl
T. 1720 1:0 Sojma Z. 1887
4. Solil R. 1859 1/2 Charouz
M. 1842 4. Rosenkranz J. 1765 1:0 Volek K. 1943
5. Marek M. 1818 0:1 Smejkal J. 1875 5. Veselý
O. 1735 1/2 Grepl P. 1843
6. Paukert I. 1788 0:1 Navrátil L. 1760 6. Jedlička
E. 1680 1:0 Glöckner J. 1861
7. Heger M. 1687 1:0 Jerman M. 1686 7. Riedl V. 1617 0:1 Buriánek P. 1823
8. Křivohlávek
D. 1540 0:1 Stodola Z. 1760 8. Beneš
L. 1623 1:0 Chvojka A. 1787
3.5 : 4.5 4.5 : 3.5
Sokol Horní Čermná - ŠK Žamberk B Jiskra
Ústí nad Orlicí C - Jiskra Ústí nad Orlicí B
1. Merta M. 1735 1/2 Zámečník B. 2001 1. Mareš
P. 2010 1/2 Poslušný M. 1936
2. Merta J. 1814 0:1 Wiesinger W. 1858 2. Pečinka M. 1709 1/2 Kameník D. 1810
3. Dostálek V. 1672 1/2 Dungl P. 1801 3. Mareš
P. 1727 1/2 Krummer D. 1821
4. Šilar J. 1585 1/2 Kalous T. 1744 4. Halbrštát
D. 1649 1:0 Pokorný J. 1975
5. Motl L. 1581 1/2 Kacálek K. 1839 5. Fangl
J. 1749 0:1 Vencl J. 1778
6. Nikl J. 1554 0:1 Jeništa J. 1774 6. Taslar K. 1582 1/2 Poslušný R. 1777
7. Cimprich
M. 1574 1/2 Vohník M. 1697 7. Mastný T. 1663 0:1 Hájek J. 1415
8. Motl J. 1637 1/2 Toman A. 1670 8. Driemer J. 1571 1:0 Voleský
P. 1250
3 : 5 4 : 4
Tabulka po 1. kole
1.-3. Lokomotiva Česká Třebová 1 1 0 0 3 4
1.-3. Štefanydes Polička B 1 1 0 0 3 4
1.-3. ŠK Svitavy 1 1 0 0 3 4
4. Spartak Choceň 1 1 0 0 3 3
5. ŠK Žamberk B 1 1 0 0 3 2
6.-7. Jiskra Ústí nad Orlicí B 1 0 1 0 1 2
6.-7. Jiskra Ústí nad Orlicí C 1 0 1 0 1 2
8.-9. Slovan Moravská Třebová 1 0 0 1 0 3
8.-9. FYGR Lanškroun 1 0 0 1 0 3
10. Spartak OEZ Letohrad B 1 0 0 1 0 2
11. ŠO K a.s. Kunvald 1 0 0 1 0 1
12. Sokol Horní Čermná 1 0 0 1 0 0