Výsledky 8.
kola
TJ CHS Chotěboř –
Jiskra Ústí nad Orlicí B TJ
Štefanydes Polička B – SK Žamberk
Rozhodčí:
Krejčík Tomáš Rozhodčí:
Houška František
1. Zvěřina J. 1930 1/2 Blaško
Š. 1946 1. Kastner
O. V 2126 1:0 Belobrad I. 2069
2. Petrus L. 1918 1:0 Kylar
P. 2062 2. Houška
B. 2068 1:0 Černý
K. H 2005
3. Krejčík T. 1904 1:0 Poslušný
M. 1935 3. Kastner V. H 2034 1/2 Papáček
M. H 1920
4. Hospodka J. 1877 0:1 Mareš
P. 1963 4. Zeman
A. 2051 0:1 Maceška
B. 1851
5. Dobšinský P. 1906 1/2 Řehák
J. H 1849 5. Kastner K. H 1914 0:1 Wiesinger W. 1914
6. Michal M. 1779 1/2 Poslušný
R. 1786 6. Smejkal J. 1870 1:0 Zámečník B. 1968
7. Fiala M. 1822 1:0 Mareš
P. 1737 7. Charouz
M. 1841 0:1 Mazura
M. 1890
8. Novotný T. 1755 1:0 Halbrštát
D. 1736 8. Dospíšil P. 1942 0:1 Kalous T. 1785
5.5
: 2.5 3.5
: 4.5
ŠK Vysoké Mýto –
KONTAX Pardubice 2222
ŠK Polabiny D – ŠO Chrudim B
Rozhodčí:
Sabol Marian Rozhodčí:
Korol Jiří
1. Vařejčko J. H 2186 1/2 Petuchov S. V 2236 1. Just P. V 2045 1/2 Koníček P. 2015
2. Hájek J. H 2133 1/2 Sýkora J. V 2158 2. Mojžíš M. 2118 1/2 Komárková
M. H 2056
3. Sabol M. 2284 1:0 Vodička
P. V 2018 3. Trojan L. 2033 1:0 Krys
J. 2068
4. Kosek J. 2065 1/2 Novák
A. 2044 4. Vávra
R. 2067 1/2 Kokeš
B. 2008
5. Ptáček L. 2091 1/2 Zelenka
J. 2045 5. Bělohlav
J. 1941 1:0 Roušar
Z. H 1920
6. Doseděl J. 2059 1/2 Laušman
P. 2050 6. Korol
J. 1988 1:0 Hanus
M. 1936
7. Hromádko M. H 2032 0:1 Daněk P. 1968 7. Šilar
L. 2155 0:1 Hájek
J. H 1895
8. Lipavský D. 1932 1:0 Hrnčiarik
K. 1816 8. Roub B. 1861 1/2 Němec B. 1901
4.5
: 3.5 5
: 3
TJ Lanškroun
– TJ Jiskra Litomyšl Jiskra
Ústí nad Orlicí A – SYNPO Pardubice
Rozhodčí:
Krištof Jiří Rozhodčí:
Volf Jaroslav
1. Pokorný T. 2279 1:0 Škeřík
K. 2148 1. Zeinert
M. 2151 1/2 Veselý
T. V 2171
2. Hrubeš P. 2140 1:0 Zeman
M. 1985 2. Holásek
P. 2095 1/2 Pačovský
M. 2021
3. Ambrož A. H 2115 0:1 Pekař V. 1950 3. Volf
J. 2138 1/2 Prokůpek
M. 1941
4. Švub J. 2016 1:0 Zeman
L. 1946 4. Šimek
J. H 2105 0:1 Vobořil P. 2019
5. Šilar L. 2029 1/2 Bartošová
L. 1725 5. Pečinka M. 2050 0:1 Seidl Z. 1907
6. Solil R. 1900 1:0 Kapoun
M. 1851 6. Pokorný
J. 1957 1:0 Pirklová
J. H 1819
7. Paukert I. 1784 1/2 Horák
L. 1679 7. Petráž
M. H 1927 1:0 Janko J. 1830
8. Novák M. 1700 0:1 Jonáš
P. 1673 8. Vondra
L. H 1990 1/2 Krmenčík R. 1784
5
: 3 4
: 4
Tabulka po 8.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Poč.
výher Skóre
1. ŠK Vysoké Mýto 8 8 0 0 24 31 45 : 19
2. Jiskra Ústí nad Orlicí A 8 5 1 2 16 29 41 : 23
3. 2222 ŠK Polabiny D 8 5 1 2 16 25 36.5 : 27.5
4. TJ Lanškroun 8 4 2 2 14 23 33 : 31
5. SYNPO Pardubice 8 3 3 2 12 22 30 : 34
6. SK Žamberk 8 3 2 3 11 23 31.5 : 32.5
7. KONTAX Pardubice 8 3 2 3 11 22 34.5 : 29.5
8. TJ Štefanydes Polička B 8 3 1 4 10 25 33.5 : 30.5
9. TJ Jiskra Litomyšl 8 3 0 5 9 21 29.5 : 34.5
10. ŠO Chrudim B 8 2 2 4 8 17 30 : 34
11. TJ CHS Chotěboř 8 1 0 7 3 12 19.5 : 44.5
12. Jiskra Ústí nad Orlicí B 8 1 0 7 3 10 20 : 44