První kvalifikace KP mládeže do 14-ti a do 16-ti let proběhla v sobotu 11. listopadu v Žamberku. Překvapila velice početná účast, která v součtu přesáhla 100 dětí, avšak pořadatelé se s tímto nadělením vyrovnali velice dobře. Co se týče výsledků, dá se konstatovat, že k žádnému velkému překvapení nedošlo. Na přední místa se prosadili ti, kteří již mají značné zkušenosti z Mistrovství Čech, Mistrovství ČR, případně z dorostenecké ligy. Přímý postup do květnového finále si z 1.kvalifikace zajistili: U14 - Sabolová Kristýna (Vysoké Mýto) a U16 - Kosek Marek (Vysoké Mýto).
1.kvalifikace KP PDŠS mládeže U 14 v sezóně 2006/2007
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BHm.
BH.B
vict
SB.
1
1
Sabolová Kristýna
1530
ŠK Vysoké Mýto
6
24
33
6
28,00
2
11
Adam Daniel
1100
ŠK DDM Svitavy
6
21
29
5
24,75
3
6
Kapoun Vít
1250
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
5˝
24˝
33˝
5
25,00
4
8
Petrásek Kamil
1250
TJ Štefanydes Polička
5˝
22
29˝
5
22,00
5
3
Hanus Lukáš
1250
ŠO DDM Hlinsko
5
24˝
31˝
4
20,75
6
5
Kainek Jan
1250
SK Žamberk
5
23˝
31˝
4
20,50
7
9
Rott Michal
1250
ŠO DDM Hlinsko
5
22˝
30˝
4
20,25
8
10
Stodola Marek
1250
TJ Štefanydes Polička
5
22
30
4
20,00
9
2
Dunglová Natálie
1250
SK Žamberk
5
21
30
3
20,25
10
20
Nečas Lukáš
1100
TJ Lanškroun
5
21
29˝
4
18,50
11
25
Wetter Zdeněk
1100
Česká Třebová
5
20˝
30
5
18,50
12
23
Ratzinger Patrik
1100
Česká Třebová
5
20
28˝
5
17,00
13
21
Otava Tomáš
1100
ŠO DDM Hlinsko
5
19˝
28
5
17,00
14
15
Kozák David
1100
ŠK DDM Svitavy
4˝
21˝
29
4
16,00
15
45
Kučera Jan
1000
ŠK DDM Svitavy
4˝
20
28
4
16,75
16
44
Kroupa Tomáš
1000
2222+DDM ALFA Pardubice
4˝
19
27˝
4
15,75
17
7
Krušina Patrik
1250
ŠK DDM Svitavy
4
22˝
30˝
3
15,00
18
28
Belobrad Šimon
1000
SK Žamberk
4
20˝
29
4
14,00
19
4
Hofrichtr Matěj
1250
ŠK Kámen Třebovská UO
4
20˝
27
4
12,00
20
39
Hrdý Marián
1000
DDM ALFA Pardubice
4
19
26
4
12,00
21
12
Bielčiková Sára
1100
ŠK Kámen Třebovská UO
4
19
25˝
4
12,00
22
17
Kubalík Michal
1100
SK Žamberk
4
17
25˝
4
11,50
23
26
Šafář Roman
1100
ŠK Kámen Třebovská UO
4
17
24˝
4
12,00
24
27
Belobrad Jan
1000
SK Žamberk
4
16
23
4
10,00
25
18
Lorenc Adam
1100
SK Žamberk
4
15˝
22˝
4
10,50
26
22
Petr Adam
1100
ŠK Kámen Třebovská UO
4
15
22
4
11,00
27
16
Krejsa Pavel
1100
ŠO Kunvald
4
13˝
18˝
4
10,00
28
52
Pochobradský Libor
1000
2222+DDM ALFA Pardubice
3˝
20˝
28˝
3
11,25
29
53
Prachařová Kateřina
1000
2222+DDM ALFA Pardubice
3˝
18˝
25˝
3
9,50
30
41
Janecký Tomáš
1000
TJ Jiskra Litomyšl
3˝
18
25˝
3
9,50
31
13
Dubovik Nikita
1100
ŠK Kámen Třebovská UO
3˝
18
25
3
9,25
32
19
Matouš Petr
1100
TJ Štefanydes Polička
3˝
18
23˝
3
8,25
33
55
Schreiber Jiří
1000
SK Žamberk
3˝
17˝
23˝
3
8,25
34
24
Vaculík Jakub
1100
TJ Lanškroun
3˝
17
25
3
9,25
35
31
Bureš Martin
1000
2222+DDM ALFA Pardubice
3˝
15˝
23
3
7,75
36
50
Outrata Ondřej
1000
2222+DDM ALFA Pardubice
3˝
14˝
21
3
9,25
37
47
Mikyska Martin
1000
SK Žamberk
3
19˝
26
3
9,50
38
36
Frgalová Hana
1000
2222+DDM ALFA Pardubice
3
19˝
25˝
3
7,00
39
46
Liduch Filip
1000
2222+DDM ALFA Pardubice
3
19
25˝
3
9,50
40
57
Smutný Tomáš
1000
ŠO DDM Hlinsko
3
18˝
25˝
2
9,50
61
Čoček Oldřich
1000
Rapid Pardubice
3
18˝
25˝
2
9,50
42
48
Nešpůrek Petr
1000
2222+DDM ALFA Pardubice
3
17
22
3
6,50
43
58
Vančura Daniel
1000
2222+DDM ALFA Pardubice
3
16˝
22˝
2
7,50
44
32
Doláková Anna
1000
ŠK DDM Svitavy
3
16˝
22
2
5,50
45
14
Kalousek Petr
1100
ŠK Kámen Třebovská UO
3
15˝
23
3
6,00
46
56
Slavíčková Andrea
1000
Rapid Pardubice
2˝
15˝
22
1
6,50
47
37
Hofman Oskar
1000
2222+DDM ALFA Pardubice
2˝
15˝
21
2
5,25
48
42
Kantor Tomáš
1000
2222+DDM ALFA Pardubice
2˝
15˝
21
2
4,25
49
40
Jakoubek Jakub
1000
Rapid Pardubice
2˝
15
21˝
1
6,75
50
38
Holan Lukáš
1000
2222+DDM ALFA Pardubice
2˝
14
20
2
4,25
51
51
Plodík Michal
1000
2222+DDM ALFA Pardubice
2˝
13
19˝
2
3,75
52
30
Branda Filip
1000
2222+DDM ALFA Pardubice
2˝
11
16
2
3,75
53
59
Vencl Vojtěch
1000
SK Žamberk
2
15
20˝
2
3,50
54
43
Knapovský Matěj
1000
Česká Třebová
2
15
20
2
2,50
55
54
Přikryl Mikuláš
1000
ŠK DDM Svitavy
2
14˝
20
2
3,50
56
60
Zdeněk Lukáš
1000
Rapid Pardubice
2
14˝
20
0
6,00
57
34
Fikejs Michal
1000
Rapid Pardubice
2
14˝
19˝
1
4,50
58
35
Fišnar Karel
1000
2222+DDM ALFA Pardubice
2
13
19
2
3,00
59
33
Doláková Marie
1000
ŠK DDM Svitavy
1˝
14˝
21˝
1
4,50
60
49
Novák Tomáš
1000
Rapid Pardubice
1
14˝
19
0
3,50
61
29
Bitto Adam
1000
2222+DDM ALFA Pardubice
1
10˝
14˝
1
0,50
1.kvalifikace
KP PDŠS mládeže U 16 v sezóně 2006/2007
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BHm.
BH.B
vict
SB.
1
2
Kosek Marek
1697
ŠK Vysoké Mýto
6
24˝
33˝
6
28,50
2
6
Malá Michaela
1317
SK Žamberk
6
22
30˝
6
25,00
3
1
Sabolová Gabriela
1717
ŠK Vysoké Mýto
5˝
24˝
34
5
25,50
4
5
Vyprachticky David
1384
SK Žamberk
5
22
30˝
4
19,50
5
7
Mazura Ondřej
1290
SK Žamberk
5
21˝
30˝
5
18,50
6
8
Lorenc Josef
1270
SK Žamberk
5
19˝
28˝
5
19,50
7
13
Petrásek Jan
1250
TJ Štefanydes Polička
5
18
27
5
18,00
8
4
Marek Michal
1392
TJ Lanškroun
4˝
22
31
4
17,00
9
3
Felcman Tomáš
1597
SK Žamberk
4˝
22
29˝
4
15,75
10
10
Jačisko Jakub
1250
TJ Lanškroun
4˝
19
25˝
4
13,25
11
12
Matějíček Michael
1250
SK Žamberk
4˝
19
25
4
13,50
12
14
Schaffer Ondřej
1250
TJ Štefanydes Polička
4
20˝
27˝
4
13,50
13
36
Marcinko Patrik
1000
Rapid Pardubice
4
19˝
27˝
4
14,00
14
11
Kraus Ondřej
1250
Rapid Pardubice
4
18˝
27
4
13,50
15
16
Borovec Ondřej
1100
ŠK Vysoké Mýto
4
18
25
4
12,00
16
24
Tolg Tomáš
1100
Česká Třebová
4
17˝
24˝
4
11,50
17
9
Brejša Vít
1250
TJ Lanškroun
4
17
25
4
13,00
18
27
Bartoš Tomáš
1000
TJ ŠK Jablonné n.O.
4
16
22˝
4
9,00
19
15
Susserová Martina
1250
Česká Třebová
3˝
19
26
3
10,75
20
22
Komínek Lukáš
1100
TJ Lanškroun
3˝
18˝
27
3
10,25
21
19
Fafílek Michal
1100
ŠK KÁMEN Třebovská UO
3˝
18
26
3
9,25
22
29
Hrdina David
1000
TJ ŠK Jablonné n.O.
3˝
15˝
21˝
3
7,25
23
21
Kodytek Tomáš
1100
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
3˝
15
21
3
6,00
24
28
Blažek Filip
1000
ŠK Vysoké Mýto
3
21
28˝
2
12,50
25
18
Esciová Dominika
1100
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
3
20
26˝
3
8,50
26
20
Karaba Viktor
1100
DDM ALFA Pardubice
3
17˝
24˝
3
7,50
27
26
Šamánek Radek
1100
ŠK KÁMEN Třebovská UO
3
17
25
3
6,00
28
30
Jániš Petr
1000
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
3
15
21˝
3
6,50
29
40
Vodička Tomáš
1000
SK Žamberk
3
14˝
20
1
7,50
30
33
Kopecký Jakub
1000
ŠO K Kunvald
3
14˝
20
1
5,75
31
31
Kalibánová Monika
1000
TJ Jiskra Litomyšl
3
13
17˝
3
4,00
32
25
Trejtnar Jiří
1100
ŠO K Kunvald
3
12˝
19˝
1
6,50
33
37
Svoboda Petr
1000
2222+DDM ALFA Pardubice
2˝
17
24
2
7,00
34
39
Vanický Pavel
1000
ŠO K Kunvald
2˝
16˝
23˝
1
8,00
35
34
Král Jakub
1000
ŠK Vysoké Mýto
2˝
15˝
21
1
6,25
36
35
Machata Štěpán
1000
ŠK DDM Svitavy
2˝
14
19
1
6,25
37
41
Vítek Lukáš
1000
SK Žamberk
2
15˝
20˝
1
4,00
38
17
Celer Jan
1100
ŠO K Kunvald
2
15
21
1
5,00
39
38
Trejtnar Michal
1000
ŠO K Kunvald
2
15
20
1
4,50
40
23
Lamberský Luboš
1100
TJ Lanškroun
2
13˝
18˝
1
4,00
41
32
Kalousek Tomáš
1000
SK Žamberk
1
14˝
20˝
0
3,50
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.