27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Poslední čtvrtý turnaj kvalifikace Krajského přeboru mládeže sezony 2006/07 v kategorii H/D 14-16 se hrál v sobotu 28.4.2007 ve Vysokém Mýtě. V kategorii do 14-ti let zvítězil i přes zbytečnou prohru v posledním kole Petr Čižinský z České třebové a zajistil si tak na poslední chvíli účast ve finálové osmičce. V kategorii do 16-ti let se o vítězství rozpoutal velice vyrovnaný souboj, když všichni favorité ztráceli ve vzájemných soubojích. Dobrou formu z finále škol 6.-9. tříd si udržela Gabriela Sabolová z Vysokého Mýta a po zásluze zvítězila.
Krajský přebor 4.kvalifikace U16
Konecné poradí
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Nar.
Body
BHm.
BH. B
SB.
vict
1
2
Sabolová Gabriela
1732
ŠK Vysoké Mýto
21.02.1992
6,0
21,0
28,5
24,00
5
2
4
Půlpán Jakub
1653
TJ+DDM Chrudim
02.06.1998
5,5
22,0
31,0
22,50
5
3
1
Bednář Marcel
1952
Jablonné n.O.
29.06.1992
5,5
20,5
29,5
21,75
5
4
3
Kosek Marek
1699
ŠK Vysoké Mýto
22.04.1993
5,0
19,5
28,0
18,25
4
5
5
Felcman Tomáš
1597
SK Žamberk
28.06.1992
4,5
20,5
29,5
17,00
4
6
7
Výprachtický
David
1415
SK Žamberk
14.11.1993
4,0
23,0
31,5
16,00
3
7
18
Schaffer Ondřej
1250
TJ Polička
07.10.1993
4,0
19,5
28,0
14,00
4
8
6
Marek Michal
1443
TJ Lanškroun
22.12.1993
4,0
19,0
28,0
14,25
3
9
12
Jániš Petr
1250
TJ Ústí n.O.
08.11.1993
4,0
17,0
23,5
11,00
4
10
13
Jílek Václav
1250
ŠK Vysoké Mýto
01.06.1993
4,0
16,5
24,0
12,00
4
11
9
Franz Lukáš
1366
TJ Ústí n.O.
22.06.1993
4,0
15,5
20,5
8,00
4
12
14
Kodytek Tomáš
1250
TJ Ústí n.O.
15.10.1993
3,5
22,0
30,0
12,50
3
13
8
Malá Michaela
1399
SK Žamberk
24.08.1993
3,5
22,0
30,0
11,75
3
14
11
Jačisko Jakub
1250
TJ Lanškroun
06.09.1993
3,5
16,5
24,0
10,00
3
15
19
Šamánek Radek
1250
ŠK Kámen
15.10.1993
3,0
19,0
26,5
9,00
3
16
15
Komínek Lukáš
1250
TJ Lanškroun
01.07.1993
3,0
17,0
22,0
5,50
3
17
16
Krátký Josef
1250
TJ Lanškroun
20.11.1993
3,0
16,0
21,5
5,00
3
18
17
Petrásek Jan
1250
TJ Polička
14.01.1993
3,0
15,5
22,0
6,00
3
19
23
Porteš Petr
1100
ŠK Svitavy
07.05.1993
3,0
14,5
18,5
4,00
3
20
20
Fafílek Michal
1100
ŠK Kámen
28.12.1992
2,0
15,0
21,0
4,00
2
21
22
Lamberský Luboš
1100
TJ Lanškroun
11.04.1993
2,0
13,0
19,0
2,00
2
22
24
Machata Štěpán
1000
ŠK Svitavy
10.09.1992
2,0
13,0
17,0
2,00
2
23
10
Brejša Vít
1250
TJ Lanškroun
01.06.1992
2,0
12,0
15,5
2,00
2
24
21
Kokula Filip
1100
ŠK Kámen
28.05.1993
0,0
13,0
19,0
0,00
0
Krajský přebor
4.kvalifikace U14
Konecné poradí
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Nar.
Body
BHm.
BH. B
SB.
vict
1
2
Čižinský Petr
1430
Č. Třebová
26.2.1995
6,0
23,5
31,5
25,50
6
2
10
Krušina Patrik
1250
ŠK DDM Svitavy
10.03.1994
6,0
22,0
29,5
24,50
6
3
21
Belobrad Šimon
1100
SK Žamberk
17.03.1994
6,0
20,5
29,5
25,50
6
4
6
Hanus Lukáš
1250
DDM Hlinsko
10.04.1995
5,5
21,5
29,5
21,00
5
5
1
Sabolová Kristýna
1528
ŠK Vysoké Mýto
06.03.1995
5,0
24,5
33,0
21,75
4
6
13
Petrásek Kamil
1250
TJ Polička
20.06.1995
5,0
22,5
31,5
20,75
4
7
15
Rott Michal
1250
DDM Hlinsko
11.07.1995
5,0
21,0
28,0
16,00
5
8
7
Hofrichtr Matěj
1250
ŠK Kámen
28.11.1994
5,0
20,5
29,5
20,50
5
9
3
Kapoun Vít
1271
TJ Ústí n.O.
05.01.1995
5,0
20,0
29,0
17,50
5
10
17
Stodola Marek
1250
TJ Polička
17.06.1995
5,0
17,5
23,5
15,50
5
11
11
Kubalík Michal
1250
SK Žamberk
07.11.1995
5,0
16,0
23,0
14,00
5
12
16
Sion David
1250
TJ Polička
13.04.1996
4,5
21,5
28,5
14,50
4
13
35
Nečas Lukáš
1100
TJ Lanškroun
16.10.1995
4,5
20,0
28,0
17,00
4
14
20
Belobrad Jan
1100
SK Žamberk
12.07.1996
4,5
16,5
23,0
14,25
4
15
12
Nešpůrek Petr
1250
2222+ALFA
27.11.1995
4,0
21,0
29,0
13,00
4
16
5
Dunglová Natálie
1250
SK Žamberk
03.03.1996
4,0
21,0
28,0
14,50
4
17
4
Adam Daniel
1250
ŠK DDM Svitavy
22.11.1994
4,0
20,5
29,5
15,00
4
18
30
John Jiří
1100
TJ Ústí n.O.
17.08.1996
4,0
20,0
29,0
13,00
4
19
26
Holan Lukáš
1100
2222+ALFA
09.02.1995
4,0
19,5
28,0
14,50
4
20
46
Janecký Tomáš
1000
Jiskra Litomyšl
01.06.1995
4,0
19,5
27,0
13,00
4
21
18
Vaculík Jakub
1250
TJ Lanškroun
15.03.1995
4,0
19,0
26,0
13,25
3
22
41
Bureš Martin
1000
2222+ALFA
06.08.1998
4,0
19,0
26,0
12,00
4
23
37
Otava Tomáš
1100
DDM Hlinsko
25.08.1994
4,0
19,0
26,0
11,00
4
24
9
Kainek Jan
1250
SK Žamberk
26.03.1994
4,0
18,5
26,5
13,50
4
25
24
Fišnar Karel
1100
2222+ALFA
30.06.1997
4,0
18,0
24,0
10,00
4
26
8
John Petr
1250
TJ Ústí n.O.
17.08.1996
4,0
17,0
25,0
11,50
4
27
51
Plecháč Jan
1000
2222+ALFA
11.06.1995
3,5
19,5
27,0
11,25
3
28
31
Kalousek Petr
1100
ŠK Kámen
17.07.1995
3,5
18,0
24,0
9,25
3
29
38
Pospíšil Petr
1100
TJ Polička
20.08.1997
3,5
16,0
24,0
8,75
3
30
49
Outrata Ondřej
1000
2222+ALFA
10.04.1998
3,5
14,5
22,0
8,00
3
31
42
Doláková Anna
1000
ŠK DDM Svitavy
25.07.1996
3,5
13,0
19,5
7,25
3
32
14
Půlpán Matěj
1250
TJ+DDM Chrudim
30.01.2001
3,0
19,0
27,0
9,50
3
33
39
Ptáček Tomáš
1100
DDM Hlinsko
18.03.1996
3,0
19,0
26,5
9,25
2
34
36
Osička Přemysl
1100
DDM Hlinsko
22.01.1996
3,0
18,5
25,5
11,00
2
35
44
Frgalová Hana
1000
2222+ALFA
01.08.1995
3,0
18,0
24,5
7,50
3
36
53
Ruml Václav
1000
2222+ALFA
05.05.1996
3,0
17,0
24,0
8,00
3
37
48
Melichar Vojtěch
1000
2222+ALFA
19.12.1997
3,0
17,0
23,0
8,00
3
38
34
Liduch Filip
1100
2222+ALFA
17.05.1997
3,0
16,0
23,0
6,50
3
39
32
Konečný Tomáš
1100
ŠK DDM Svitavy
07.11.1997
3,0
15,5
20,5
6,00
3
40
54
Schreiber Jiří
1000
SK Žamberk
09.01.1994
3,0
14,5
20,0
4,50
3
41
22
Bielčiková Sára
1100
ŠK Kámen
13.10.1998
3,0
13,0
19,0
3,50
3
42
47
Kantor Tomáš
1000
2222+ALFA
28.10.1997
3,0
10,5
15,5
4,50
3
43
25
Gregor Jiří
1100
2222+ALFA
11.07.1996
2,5
17,0
24,5
6,75
2
44
52
Plodík Michal
1000
2222+ALFA
20.08.1997
2,5
16,0
22,5
6,75
2
45
29
Holásek Vít
1100
TJ Ústí n.O.
03.06.1999
2,5
14,5
20,5
3,75
2
46
28
Holásek Vojtěch
1100
TJ Ústí n.O.
21.02.2001
2,5
11,5
16,0
4,25
2
47
27
Holásek Jan
1100
TJ Ústí n.O.
12.11.1997
2,0
17,5
25,5
5,00
2
48
33
Kučera Jan
1100
ŠK DDM Svitavy
20.05.1995
2,0
17,5
23,5
3,50
2
49
40
Bureš Dominik
1000
ŠK Kámen
29.05.1994
2,0
15,0
21,0
4,00
2
50
45
Hnát Denis
1000
TJ Polička
29.04.1998
2,0
13,0
19,5
4,00
2
51
55
Seidl Petr
1000
ŠK DDM Svitavy
22.01.1996
2,0
10,0
14,5
2,00
2
52
23
Doláková Marie
1100
ŠK DDM Svitavy
18.03.1998
1,5
15,0
20,0
3,00
1
53
19
Šimberský Vojtěch
1250
ŠK Vysoké Mýto
08.10.1995
1,0
14,0
21,5
3,00
1
54
43
Freiberk Aleš
1000
2222+ALFA
30.07.1997
1,0
14,0
20,0
1,00
1
55
56
Zendulka Ladislav
1000
ŠK DDM Svitavy
17.12.1998
1,0
14,0
19,5
2,50
1
56
50
Peřina David
1000
ŠK DDM Svitavy
28.05.1995
1,0
13,0
17,5
1,00
1
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .