První dvoukolo Extraligy ŠSČR bylo pro našeho zástupce Rapid Pardubice mimořádně úspěšné. V prvním kole zvítězil v sobotu v Turnově 5,5:2,5 a v neděli v Novém Boru dokonce 6,5:1,5 !
Výsledky na šachovnicích - 1.kolo
TJ TŽ Třinec
ŠK SK Zlín
Mista
Aleksander
0
1
-
0
0
Markos Jan
Oral
Tomas
0
1
-
0
0
Petrik Tomas
Murdzia
Piotr
0
½
-
½
0
Cech Pavel
Jakubowski
Krzysztof
0
½
-
½
0
Chytilek Roman
Jackova
Jana
0
1
-
0
0
Meszaros Michal
Langner
Ladislav
0
1
-
0
0
Pisk Petr
Walek
Milan
0
½
-
½
0
Sosna Jan
Sikorova
Olga
0
½
-
½
0
Bazant Petr
6
:
2
Labortech Ostrava
Lokomotiva Brno
Wojtaszek
Radoslaw
0
1
-
0
0
Trichkov Vasil
Jakubiec
Artur
0
1
-
0
0
Vymazal Bronislav
Jedynak
Radoslaw
0
½
-
½
0
Rehurek Lukas
Rasik
Vitezslav
0
1
-
0
0
Vechet Stanislav
Talla
Vladimir
0
½
-
½
0
Ramik Zdenek
Nedela
Vlastimil
0
0
-
1
0
Blazkova Petra
Firt
Stanislav
0
1
-
0
0
Pakosta Miroslav
Kleberc
Karel
0
1
-
0
0
Tocev Dosi
6
:
2
A64 Valoz Grygov
ŠK Sokol Vyšehrad
Luch
Michal
0
1
-
0
0
Netusil Miloslav
Biolek
Richard
0
½
-
½
0
Vavra Pavel
Zawadzki
Stanislaw
0
1
-
0
0
Londyn Radek
Vesselovsky
Serguei
0
½
-
½
0
Salai Ladislav
Kanovsky
David
0
1
-
0
0
Pilar Miloslav
Malinovsky
Karel
0
0
-
1
0
Tichy Vladimir
Sluka
Radek
0
½
-
½
0
Haba Zdenek
Zilka
Stepan
0
1
-
0
0
Vanek Petr
5½
:
2½
BŠS Frýdek-Místek
ŠK Mahrla Praha
Dydyshko
Viacheslav
0
½
-
½
0
Navara David
Azarov
Sergei
0
0
-
1
0
Jansa Vlastimil
Antoniewski
Rafal
0
1
-
0
0
Cernousek Lukas
Berezjuk
Sergej
0
½
-
½
0
Meduna Eduard
Kubala
Martin
0
0
-
1
0
Hausner Ivan
Virostko
Petr
0
0
-
1
0
Cifka Stanislav
Lahner
Jakub
0
½
-
½
0
Studnicka Tomas
Jasny
Stanislav
0
1
-
0
0
Vrkoc David
3½
:
4½
TJ Zikuda Turnov
Rapid Pardubice
Bindrich
Falko
0
½
-
½
0
Laznicka Viktor
Lechtynsky
Jiri
0
½
-
½
0
Stocek Jiri
Voloshin
Leonid
0
½
-
½
0
Votava Jan
Konopka
Michal
0
0
-
1
0
Kovalev Andrei
Spacek
Petr
0
½
-
½
0
Bernasek Jan
Mozny
Milos
0
0
-
1
0
Petr Martin
Kopal
Josef
0
0
-
1
0
Prandstetter Eduard
Vltavsky
Vladimir
0
½
-
½
0
Stehno Pavel
2½
:
5½
1. Novoborský ŠK
Sokol Plzeň I.
Ingem
Hracek
Zbynek
0
½
-
½
0
Neuman Petr
Haba
Petr
0
½
-
½
0
Jirka Jiri
Cvek
Robert
0
1
-
0
0
Priborsky Jan
Simacek
Pavel
0
½
-
½
0
Priborsky Ivo
Kalod
Radek
0
½
-
½
0
Suran Jan
Vokac
Marek
0
0
-
1
0
Novak Pavel
Klima
Lukas
0
1
-
0
0
Jurek Josef
Kulhanek
Tomas
0
½
-
½
0
Michalek Jan
4½
:
3½
Výsledky na
šachovnicích - 2.kolo
TJ TŽ Třinec
Lokomotiva Brno
Mista
Aleksander
0
½
-
½
0
Trichkov Vasil
Oral
Tomas
0
1
-
0
0
Vymazal Bronislav
Murdzia
Piotr
0
1
-
0
0
Rehurek Lukas
Jakubowski
Krzysztof
0
1
-
0
0
Vechet Stanislav
Jackova
Jana
0
½
-
½
0
Ramik Zdenek
Langner
Ladislav
0
0
-
1
0
Blazkova Petra
Babula
Milan
0
0
-
1
0
Pakosta Miroslav
Sikorova
Olga
0
1
-
0
0
Tocev Dosi
5
:
3
Labortech Ostrava
ŠK SK Zlín
Wojtaszek
Radoslaw
0
0
-
1
0
Markos Jan
Jakubiec
Artur
0
1
-
0
0
Petrik Tomas
Jedynak
Radoslaw
0
1
-
0
0
Cech Pavel
Rasik
Vitezslav
0
1
-
0
0
Chytilek Roman
Talla
Vladimir
0
1
-
0
0
Meszaros Michal
Nedela
Vlastimil
0
½
-
½
0
Pisk Petr
Firt
Stanislav
0
1
-
0
0
Sosna Jan
Kleberc
Karel
0
½
-
½
0
Bazant Petr
6
:
2
A64 Valoz Grygov
ŠK Mahrla Praha
Luch
Michal
0
0
-
1
0
Navara David
Biolek
Richard
0
0
-
1
0
Jansa Vlastimil
Zawadzki
Stanislaw
0
0
-
1
0
Cernousek Lukas
Vesselovsky
Serguei
0
½
-
½
0
Meduna Eduard
Kanovsky
David
0
1
-
0
0
Hausner Ivan
Malinovsky
Karel
0
0
-
1
0
Cifka Stanislav
Sluka
Radek
0
½
-
½
0
Studnicka Tomas
Zilka
Stepan
0
1
-
0
0
Vrkoc David
3
:
5
BŠS Frýdek-Místek
ŠK Sokol Vyšehrad
Dydyshko
Viacheslav
0
1
-
0
0
Netusil Miloslav
Azarov
Sergei
0
1
-
0
0
Vavra Pavel
Antoniewski
Rafal
0
½
-
½
0
Londyn Radek
Berezjuk
Sergej
0
½
-
½
0
Salai Ladislav
Kubala
Martin
0
1
-
0
0
Pilar Miloslav
Virostko
Petr
0
½
-
½
0
Tichy Vladimir
Lahner
Jakub
0
½
-
½
0
Haba Zdenek
Jasny
Stanislav
0
½
-
½
0
Vanek Petr
5½
:
2½
TJ Zikuda Turnov
Sokol Plzeň I.
Ingem
Bindrich
Falko
0
0
-
1
0
Neuman Petr
Voloshin
Leonid
0
0
-
1
0
Jirka Jiri
Konopka
Michal
0
1
-
0
0
Priborsky Jan
Mozny
Milos
0
1
-
0
0
Priborsky Ivo
Kopal
Josef
0
½
-
½
0
Suran Jan
Zeleny
Tomas
0
1
-
0
0
Novak Pavel
Vltavsky
Vladimir
0
0
-
1
0
Jurek Josef
Marsalek
Zdenek
0
½
-
½
0
Michalek Jan
4
:
4
1. Novoborský ŠK
Rapid Pardubice
Hracek
Zbynek
0
0
-
1
0
Laznicka Viktor
Haba
Petr
0
0
-
1
0
Stocek Jiri
Cvek
Robert
0
½
-
½
0
Heberla Bartlomiej
Simacek
Pavel
0
0
-
1
0
Votava Jan
Kalod
Radek
0
½
-
½
0
Kovalev Andrei
Vokac
Marek
0
0
-
1
0
Bernasek Jan
Klima
Lukas
0
0
-
1
0
Petr Martin
Kulhanek
Tomas
0
½
-
½
0
Stehno Pavel
1½
:
6½
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
Labortech Ostrava
2
0
0
6
12,0
10
2.
Rapid Pardubice
2
0
0
6
12,0
8
3.
TJ TŽ Třinec
2
0
0
6
11,0
8
4.
ŠK Mahrla Praha
2
0
0
6
9,5
7
5.
BŠS Frýdek-Místek
1
0
1
3
9,0
5
6.
A64 Valoz Grygov
1
0
1
3
8,5
6
7.
1. Novoborský ŠK
1
0
1
3
6,0
2
8.
Sokol Plzeň I. Ingem
0
1
1
1
7,5
4
9.
TJ Zikuda Turnov
0
1
1
1
6,5
3
10.
Lokomotiva Brno
0
0
2
0
5,0
3
11.
ŠK Sokol Vyšehrad
0
0
2
0
5,0
1
12.
ŠK SK Zlín
0
0
2
0
4,0
1
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.