27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu dne 24. listopadu 2007 proběhl v Lanškrouně první turnaj Krajské soutěže družstev žáků. Mezi 8 účastníky si nejlépe vedlo domácí D družstvo před Déčkem z Polabin. Celkově nižší účast je důsledkem rozšíření Krajského přeboru družstev žáků na 12 týmů, pozitivním je zisk výkonnostních tříd u řady hráčů.
Krajská soutez druzstev - 1. turnaj
Por.
Tým
Part.
+
=
-
Body
MP3
1
SKM TJ a DDM Lanškroun D
7
7
0
0
25
21
2
2222+DDM Alfa Polabiny D
7
5
0
2
19˝
15
3
CHS Chotěboř B
7
5
0
2
17˝
15
4
CHS Chotěboř A
7
3
1
3
15
10
5
SKM TJ a DDM Lanškroun E
7
2
2
3
13˝
8
6
TJ Jiskra Ústí nad Orlic B
7
2
1
4
10
7
7
LOKO Česká Třebová B
7
2
0
5
8˝
6
8
LOKO Česká Třebová C
7
0
0
7
3
0
Krajská soutez
druzstev - 1. turnaj
1. SKM TJ a DDM Lanškroun D (25,0 Body/21 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Necas Lukás
1250
1
˝
1
1
˝
˝
˝
5,0
7
71,4
1107
2
Kolomý Stepán
1250
1
1
1
1
1
1
1
7,0
7
100,0
1071
3
Jursa Vít
1250
1
˝
1
1
1
1
1
6,5
7
92,9
1029
4
Dolecek Matej
1100
1
1
1
1
1
˝
1
6,5
7
92,9
1014
2. 2222+DDM Alfa Polabiny D (19,5 Body/15 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Melichar Vojtěch
1250
1
1
0
0
1
1
˝
4,5
7
64,3
1107
2
Fisnar Karel
1100
1
1
˝
˝
1
1
0
5,0
7
71,4
1093
3
Gregor Jirí
1100
1
1
1
1
1
1
0
6,0
7
85,7
1050
4
Musil Radek
1100
0
1
1
0
1
1
0
4,0
7
57,1
1014
7. CHS Chotěboř B (17,5 Body/15 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Pleskac Václav
1100
1
1
0
1
1
0
0
4,0
7
57,1
1129
2
Rudolf Martin
1000
1
1
0
˝
0
0
1
3,5
7
50,0
1107
3
Eis Pavel
1000
1
1
0
0
1
0
1
4,0
7
57,1
1064
Stastný Jan
1000
1
1
0
1
1
1
1
6,0
7
85,7
1029
6. CHS Chotěboř A (15,0 Body/10 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Odehnal Daniel
1100
1
˝
1
0
1
1
1
5,5
7
78,6
1129
2
Tuma Jan
1000
1
0
˝
0
1
1
1
4,5
7
64,3
1107
3
Jirsa Ondrej
1000
1
1,0
1
100,0
1000
4
Capek Filip
1000
˝
˝
0
1
0
1
0
3,0
7
42,9
1064
Kopecký Roman
1000
1
0
0
0
0
0
1,0
6
16,7
1033
5. SKM TJ a DDM Lanškroun E (13,5 Body/8 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Kuták Daniel
1100
0
1
0
˝
0
˝
1
3,0
7
42,9
1129
2
Kolomý Adam
1100
0
0
1
1
0
0
0
2,0
7
28,6
1093
3
Kupsa Matej
1000
0
1
0
1
1
0
0
3,0
7
42,9
1064
4
Brejsa Adam
1000
1
1
1
1
1
˝
0
5,5
7
78,6
1029
3. TJ Jiskra Ústí nad Orlic B (10,0 Body/7 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Holásek Jan
1100
0
0
1
1
0
1
1
4,0
7
57,1
1129
2
Holásek Vít
1100
0
0
0
1
1
0
1
3,0
7
42,9
1093
3
Holásek Vojtech
1100
0
0
1
0
0
0
0
1,0
7
14,3
1050
4
Vencl Miroslav
1000
0
0
1
0
1,0
4
25,0
1050
Veselý Lukáš
1000
0
0
1
1,0
3
33,3
1000
4. LOKO Česká Třebová B (8,5 Body/6 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Gremlica Lukás
1100
0
0
˝
0
0
0
0
0,5
7
7,1
1129
2
Tomás Daniel
1100
0
1
1
0
0
1
0
3,0
7
42,9
1093
3
Kučera Jan
1000
0
0
1
0
0
1
0
2,0
7
28,6
1064
4
Verespej Josef
1000
0
0
1
0
0
1
1
3,0
7
42,9
1029
8. LOKO Česká Třebová C (3,0 Body/0 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Kovár Lukás
1000
0
0
˝
˝
˝
0
0
1,5
7
21,4
1143
2
Jirousek Lukás
1100
0
0
0
0
0
0
0
0,0
7
0,0
1093
3
Sejkora Filip
1000
˝
0
0
0
0
1
1,5
6
25,0
1075
4
Jasanský Jan
1000
0
0
0
0
0,0
4
0,0
1000
Richtr Matej
1000
0
0
0
0
0,0
4
0,0
1050
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .