27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
První říjnový víkend odstartovala prvními čtyřmí koly 1. liga mladšího dorostu, v jejíž severní skupině startují 4 naše družstva. Z nich si nejlépe vedlo družstvo SK Žamberk, které po zisku 9 bodů je na 4 místě tabulky, ŠK+DDM Vysoké Mýto a TJ Lanškroun zaujímají střed tabulky a 2222+DDM Alfa Pardubice se musí spokojit až s předposlední příčkou.
Výsledky na šachovnicích - 1.kolo
Panda RYCHNOV n.K. "B"
ŠK+DDM Vysoké
Mýto
Kouba
Václav
1250
0
-
1
1780
Sabolová Gabriela
Zahradník
Tomáš
1283
0
-
1
1579
Sabolová Kristýna
Ševčík
Radek
1345
1
-
0
1250
Borovec Ondřej
Heřman
Ondřej
1250
0
-
1
1422
Jílek Václav
Hartman
Vítek
1250
1
-
0
1250
Sháněl Matěj
Jireš
Michal
1250
0
-
1
1250
Krejza Šimon
2
:
4
SK Žamberk
Panda RYCHNOV
n.K. "A"
Bednář
Marcel
2063
0
-
1
2028
Kracík Tomáš
Felcman
Tomáš
1737
1
-
0
1544
Ježek Adam
Výprachtický
David
1591
0
-
1
1595
Horníček Pavel
Malá
Michaela
1407
0
-
1
1380
Nosek Jakub
Kainek
Jan
1307
0
-
1
1364
Macháň Jan
Kubalík
Michal
1250
0
-
1
1504
Sršeň Tomáš
1
:
5
2222+DDM ALFA Pardubice
TJ Lanškroun
Růžička
Filip
1250
0
-
1
1622
Marek Michal
Čižinský
Petr
1491
0
-
1
1258
Krušina Patrik
Pochobradský
Libor
1250
1
-
0
1401
Chmelík Ondřej
Nešpůrek
Petr
1250
0
-
1
1250
Krátký Josef
Vančura
Daniel
1250
0
-
1
1250
Marek Dominik
Rež
Matouš
1100
½
-
½
1372
Vu Antonín
1½
:
4½
Výsledky na šachovnicích - 2.kolo
Panda RYCHNOV n.K. "B"
SK Žamberk
Kouba
Václav
1250
0
-
1
2063
Bednář Marcel
Zahradník
Tomáš
1283
0
-
1
1737
Felcman Tomáš
Ševčík
Radek
1345
½
-
½
1591
Výprachtický David
Heřman
Ondřej
1250
0
-
1
1407
Malá Michaela
Hartman
Vítek
1250
0
-
1
1307
Kainek Jan
Jireš
Michal
1250
0
-
1
1250
Kubalík Michal
½
:
5½
Panda RYCHNOV n.K. "A"
2222+DDM ALFA
Pardubice
Kracík
Tomáš
2028
1
-
0
1250
Růžička Filip
Ježek
Adam
1544
1
-
0
1491
Čižinský Petr
Horníček
Pavel
1595
1
-
0
1250
Pochobradský Libor
Nosek
Jakub
1380
1
-
0
1250
Nešpůrek Petr
Macháň
Jan
1364
1
-
0
1250
Vančura Daniel
Sršeň
Tomáš
1504
1
-
0
1100
Rež Matouš
6
:
0
ŠK+DDM Vysoké Mýto
TJ Lanškroun
Sabolová
Gabriela
1780
1
-
0
1622
Marek Michal
Sabolová
Kristýna
1579
1
-
0
1258
Krušina Patrik
Borovec
Ondřej
1250
½
-
½
1401
Chmelík Ondřej
Jílek
Václav
1422
½
-
½
1250
Krátký Josef
Sháněl
Matěj
1250
1
-
0
1250
Marek Dominik
Krejza
Šimon
1250
0
-
1
1372
Vu Antonín
4
:
2
Výsledky na šachovnicích - 3.kolo
2222+DDM ALFA Pardubice
Panda RYCHNOV
n.K. "B"
Růžička
Filip
1250
½
-
½
1250
Kouba Václav
Čižinský
Petr
1491
1
-
0
1283
Zahradník Tomáš
Pochobradský
Libor
1250
0
-
1
1345
Ševčík Radek
Nešpůrek
Petr
1250
½
-
½
1250
Heřman Ondřej
Plecháč
Jan
1100
0
-
1
1250
Hartman Vítek
Vančura
Daniel
1250
1
-
0
1250
Jireš Michal
3
:
3
ŠK+DDM Vysoké Mýto
SK Žamberk
Sabolová
Gabriela
1780
½
-
½
2063
Bednář Marcel
Kosek
Marek
1686
½
-
½
1737
Felcman Tomáš
Sabolová
Kristýna
1579
0
-
1
1591
Výprachtický David
Borovec
Ondřej
1250
0
-
1
1407
Malá Michaela
Sháněl
Matěj
1250
0
-
1
1307
Kainek Jan
Hájek
Pavel
1250
½
-
½
1250
Dunglová Natálie
1½
:
4½
TJ Lanškroun
Panda RYCHNOV
n.K. "A"
Marek
Michal
1622
0
-
1
2028
Kracík Tomáš
Krušina
Patrik
1258
0
-
1
1544
Ježek Adam
Chmelík
Ondřej
1401
1
-
0
1595
Horníček Pavel
Krátký
Josef
1250
0
-
1
1380
Nosek Jakub
Vu
Antonín
1372
1
-
0
1364
Macháň Jan
Nečas
Lukáš
1250
0
-
1
1504
Sršeň Tomáš
2
:
4
Výsledky na šachovnicích - 4.kolo
Panda RYCHNOV n.K. "B"
TJ Lanškroun
Kouba
Václav
1250
1
-
0
1622
Marek Michal
Zahradník
Tomáš
1283
1
-
0
1258
Krušina Patrik
Ševčík
Radek
1345
½
-
½
1401
Chmelík Ondřej
Heřman
Ondřej
1250
0
-
1
1250
Krátký Josef
Hartman
Vítek
1250
½
-
½
1372
Vu Antonín
Jireš
Michal
1250
0
-
1
1250
Nečas Lukáš
3
:
3
SK Žamberk
2222+DDM ALFA
Pardubice
Bednář
Marcel
2063
1
-
0
1250
Růžička Filip
Felcman
Tomáš
1737
0
-
1
1491
Čižinský Petr
Výprachtický
David
1591
1
-
0
1250
Pochobradský Libor
Malá
Michaela
1407
0
-
1
1250
Nešpůrek Petr
Kainek
Jan
1307
1
-
0
1100
Plecháč Jan
Kubalík
Michal
1250
1
-
0
1250
Vančura Daniel
4
:
2
Panda RYCHNOV n.K. "A"
ŠK+DDM Vysoké
Mýto
Kracík
Tomáš
2028
1
-
0
1780
Sabolová Gabriela
Ježek
Adam
1544
½
-
½
1686
Kosek Marek
Horníček
Pavel
1595
½
-
½
1579
Sabolová Kristýna
Nosek
Jakub
1380
½
-
½
1250
Borovec Ondřej
Macháň
Jan
1364
1
-
0
1308
Tomeš Marek
Sršeň
Tomáš
1504
½
-
½
1422
Jílek Václav
4
:
2
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Partie
Skóre
1.
ŠŠ Desko Liberec
"A"
4
0
0
12
21
21,5
2.
Panda RYCHNOV n.K.
"A"
4
0
0
12
17
19
3.
ŠŠ Desko Liberec
"B"
3
1
0
10
14
16
4.
SK Žamberk
3
0
1
9
13
15
5.
Jiskra RMSK Nový Bydžov
"B"
2
0
2
6
11
12,5
6.
ŠK + DDM Vysoké Mýto
2
0
2
6
7
11,5
7.
TJ Lanškroun
1
1
2
4
9
11,5
8.
Sokol Hradec Králové
1
1
2
4
7
8,5
9.
TJ Bižuterie Jablonec n.N.
1
0
3
3
6
8
10.
Panda RYCHNOV n.K.
"B"
0
2
2
2
6
8,5
11.
2222+DDM ALFA Pardubice
0
1
3
1
5
6,5
12.
M-Team Jiskra Jaroměř
0
0
4
0
3
5,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .