27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
|
|
Po prvních třech kolech Krajského přeboru družstev žáků jsou na čele tři družstva s plným počtem bodů v pořadí Žamberk B, Lanškroun B a Polička.
|
Krajský přebor družstev mládeže |
Pardubického
šachového svazu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizátor :
PDŠS |
Reditel
turnaje : Marian Sabol |
Hlavní nebo
pomocný rozhodcí : Marian Sabol |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poradí po kole
3 |
Por. |
Tým |
Part. |
+ |
= |
- |
MP3 |
PtsV |
Body |
1 |
SK Žamberk B |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
15 |
15˝ |
2 |
TJ Lanškroun B |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
14 |
15˝ |
3 |
TJ Štefanydes
Polička |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
11 |
11˝ |
4 |
ŠK+DDM Vysoké
Mýto B |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
11 |
12˝ |
5 |
TJ Jiskra Ústí
nad Orlicí |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
11 |
12 |
6 |
Rapid Pardubice |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
6 |
8 |
7 |
2222 ŠK Polabiny
B |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
6 |
6 |
8 |
2222 ŠK Polabiny
C |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
4 |
4 |
9 |
TJ Loko Česká
Třebová |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
8 |
8˝ |
10 |
ŠK Svitavy |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
4 |
5 |
11 |
ŠO DDM Hlinsko |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
3 |
4˝ |
12 |
TJ Lanškroun C |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
5 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. SK Žamberk
B (9 MP3/15 PtsV) |
|
|
|
|
|
|
|
Šach. |
Jméno |
Rtg |
1 |
2 |
3 |
Body |
Part. |
% |
Rtg-Ř |
1 |
Výprachtický
David |
1591 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
100,0 |
1247 |
2 |
Matějíček
Michael |
1250 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
100,0 |
1154 |
3 |
Dunglová Natálie |
1250 |
1 |
0 |
˝ |
1˝ |
3 |
50,0 |
1100 |
4 |
Kainek Jan |
1307 |
1 |
1 |
0 |
2 |
3 |
66,7 |
1150 |
6 |
Belobrad Jan |
1250 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
100,0 |
1100 |
|
Belobrad Šimon |
1250 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
100,0 |
1100 |
3. TJ
Lanškroun B (9 MP3/14 PtsV) |
|
|
|
|
|
|
|
Šach. |
Jméno |
Rtg |
1 |
2 |
3 |
Body |
Part. |
% |
Rtg-Ř |
1 |
Marek Michal |
1622 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
66,7 |
1247 |
2 |
Jačisko Jakub |
1250 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
100,0 |
1154 |
3 |
Krátký Josef |
1250 |
1 |
˝ |
1 |
2˝ |
3 |
83,3 |
1100 |
4 |
Vu Antonín |
1372 |
1 |
˝ |
1 |
2˝ |
3 |
83,3 |
1150 |
5 |
Komínek Lukáš |
1250 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
100,0 |
1100 |
6 |
Paukert Jan |
1100 |
1 |
˝ |
1 |
2˝ |
3 |
83,3 |
1100 |
5. TJ
Štefanydes Polička (9 MP3/11 PtsV) |
|
|
|
|
|
|
Šach. |
Jméno |
Rtg |
1 |
2 |
3 |
Body |
Part. |
% |
Rtg-Ř |
1 |
Petrásek Kamil |
1389 |
1 |
0 |
0 |
1 |
3 |
33,3 |
1516 |
2 |
Stodola Marek |
1382 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
100,0 |
1331 |
3 |
Schaffer Ondřej |
1250 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
66,7 |
1308 |
4 |
Petrásek Jan |
1250 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
100,0 |
1200 |
5 |
Sion David |
1250 |
1 |
1 |
˝ |
2˝ |
3 |
83,3 |
1200 |
|
Peřina Josef |
1100 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0,0 |
1100 |
2. ŠK+DDM
Vysoké Mýto B (6 MP3/11 PtsV) |
|
|
|
|
Šach. |
Jméno |
Rtg |
1 |
2 |
3 |
Body |
Part. |
% |
Rtg-Ř |
1 |
Jílek Václav |
1422 |
˝ |
1 |
1 |
2˝ |
3 |
83,3 |
1299 |
2 |
Sabolová
Kristýna |
1579 |
1 |
0 |
˝ |
1˝ |
3 |
50,0 |
1244 |
3 |
Sháněl Matěj |
1250 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
66,7 |
1150 |
4 |
Krejza Šimon |
1250 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
66,7 |
1150 |
5 |
Hájek Pavel |
1250 |
˝ |
0 |
1 |
1˝ |
3 |
50,0 |
1117 |
6 |
Valek Kryštof |
1100 |
1 |
1 |
+ |
3 |
3 |
100,0 |
1100 |
1. TJ Jiskra
Ústí nad Orlicí (6 MP3/11 PtsV) |
|
|
|
|
|
Šach. |
Jméno |
Rtg |
1 |
2 |
3 |
Body |
Part. |
% |
Rtg-Ř |
1 |
Franz Lukáš |
1636 |
0 |
˝ |
1 |
1˝ |
3 |
50,0 |
1299 |
2 |
Kapoun Vít |
1314 |
0 |
˝ |
1 |
1˝ |
3 |
50,0 |
1244 |
3 |
Mareš Jan |
1574 |
1 |
1 |
|
2 |
2 |
100,0 |
1175 |
4 |
Kodytek Tomáš |
1250 |
0 |
|
0 |
0 |
2 |
0,0 |
1175 |
5 |
Jániš Petr |
1250 |
|
1 |
1 |
2 |
2 |
100,0 |
1100 |
|
John Petr |
1250 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
66,7 |
1117 |
|
Šmajzrová
Kateřina |
1100 |
1 |
+ |
1 |
3 |
3 |
100,0 |
1050 |
6. Rapid
Pardubice (3 MP3/6 PtsV) |
|
|
|
|
|
|
|
Šach. |
Jméno |
Rtg |
1 |
2 |
3 |
Body |
Part. |
% |
Rtg-Ř |
1 |
Kraus Ondřej |
1392 |
1 |
1 |
0 |
2 |
3 |
66,7 |
1438 |
2 |
Marcinko Patrik |
1261 |
1 |
0 |
0 |
1 |
3 |
33,3 |
1250 |
3 |
Zoubek David |
1100 |
1 |
˝ |
˝ |
2 |
3 |
66,7 |
1200 |
4 |
Čoček Oldřich |
1250 |
0 |
˝ |
1 |
1˝ |
3 |
50,0 |
1310 |
5 |
Levová Petra |
1100 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0,0 |
1250 |
6 |
Novotný Aleš |
1100 |
1 |
˝ |
0 |
1˝ |
3 |
50,0 |
1150 |
10. 2222 ŠK
Polabiny B (3 MP3/6 PtsV) |
|
|
|
|
|
|
Šach. |
Jméno |
Rtg |
1 |
2 |
3 |
Body |
Part. |
% |
Rtg-Ř |
1 |
Růžička Filip |
1250 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
33,3 |
1438 |
3 |
Liduch Filip |
1100 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0,0 |
1250 |
4 |
Rež Matouš |
1100 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
66,7 |
1200 |
5 |
Ruml Václav |
1100 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
33,3 |
1310 |
6 |
Hofman Oskar |
1100 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
33,3 |
1250 |
|
Hofmanová Vilma |
1100 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
33,3 |
1150 |
12. 2222 ŠK
Polabiny C (3 MP3/4 PtsV) |
|
|
|
|
|
|
Šach. |
Jméno |
Rtg |
1 |
2 |
3 |
Body |
Part. |
% |
Rtg-Ř |
2 |
Kroupa Tomáš |
1100 |
0 |
1 |
0 |
1 |
3 |
33,3 |
1438 |
3 |
Plodík Michal |
1100 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0,0 |
1250 |
4 |
Řezníček Dominik |
1100 |
0 |
1 |
0 |
1 |
3 |
33,3 |
1200 |
5 |
Frgalová Hana |
1100 |
0 |
0 |
|
0 |
2 |
0,0 |
1279 |
6 |
Bureš Martin |
1100 |
0 |
|
0 |
0 |
2 |
0,0 |
1311 |
|
Melichar Vojtěch |
1100 |
0 |
1 |
0 |
1 |
3 |
33,3 |
1250 |
|
Kantor Tomáš |
1100 |
|
1 |
0 |
1 |
2 |
50,0 |
1100 |
8. TJ Loko
Česká Třebová (2 MP3/8 PtsV) |
|
|
|
|
|
Šach. |
Jméno |
Rtg |
1 |
2 |
3 |
Body |
Part. |
% |
Rtg-Ř |
1 |
Čižinský Petr |
1491 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
66,7 |
1299 |
2 |
Tölg Tomáš |
1100 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0,0 |
1244 |
3 |
Ratzinger Patrik |
1100 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0,0 |
1150 |
4 |
Pařízek Tomáš |
1100 |
0 |
1 |
0 |
1 |
3 |
33,3 |
1150 |
5 |
Hevera Jakub |
1100 |
1 |
1 |
˝ |
2˝ |
3 |
83,3 |
1117 |
6 |
Dupenopulos
Karel |
1100 |
+ |
1 |
1 |
3 |
3 |
100,0 |
1100 |
9. ŠK Svitavy
(1 MP3/4 PtsV) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Šach. |
Jméno |
Rtg |
1 |
2 |
3 |
Body |
Part. |
% |
Rtg-Ř |
1 |
Krušina Patrik |
1258 |
˝ |
1 |
0 |
1˝ |
3 |
50,0 |
1516 |
3 |
Porteš Petr |
1100 |
0 |
1 |
0 |
1 |
3 |
33,3 |
1331 |
4 |
Kučera Jan |
1100 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
66,7 |
1200 |
5 |
Přikryl Mikuláš |
1100 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0,0 |
1200 |
|
Doláková Anna |
1100 |
˝ |
0 |
0 |
˝ |
3 |
16,7 |
1200 |
|
Doláková Marie |
1100 |
0 |
0 |
|
0 |
2 |
0,0 |
1100 |
|
Morafcsik Marek |
1000 |
|
|
0 |
0 |
1 |
0,0 |
1100 |
11. ŠO DDM
Hlinsko (1 MP3/3 PtsV) |
|
|
|
|
|
|
|
Šach. |
Jméno |
Rtg |
1 |
2 |
3 |
Body |
Part. |
% |
Rtg-Ř |
1 |
Rott Michal |
1250 |
0 |
˝ |
0 |
˝ |
3 |
16,7 |
1516 |
2 |
Hanus Lukáš |
1250 |
1 |
˝ |
˝ |
2 |
3 |
66,7 |
1331 |
3 |
Osička Přemysl |
1100 |
1 |
0 |
0 |
1 |
3 |
33,3 |
1308 |
4 |
Ptáček Tomáš |
1100 |
1 |
0 |
0 |
1 |
3 |
33,3 |
1200 |
5 |
Neumann Michal |
1000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0,0 |
1200 |
7. TJ
Lanškroun C (0 MP3/5 PtsV) |
|
|
|
|
|
|
|
Šach. |
Jméno |
Rtg |
1 |
2 |
3 |
Body |
Part. |
% |
Rtg-Ř |
1 |
Lamberský Luboš |
1100 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0,0 |
1247 |
2 |
Vaculík Jakub |
1250 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
66,7 |
1154 |
4 |
Zadražil Dominik |
1100 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0,0 |
1100 |
|
Nečas Lukáš |
1250 |
1 |
1 |
0 |
2 |
3 |
66,7 |
1150 |
|
Jursa Vít |
1250 |
1 |
0 |
0 |
1 |
3 |
33,3 |
1100 |
|
Doleček Matěj |
1100 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0,0 |
1100 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera. |
|
|