V posledním jedenáctém kole 2. ligy skupina D potvrdily Zakřany svůj postup do 1. ligy vítězstvím 5,5:2,5 nad Jihlavou B a poslední 'Černý Petr' zůstal družstvu A64 Brno, které podlehlo v Ořechově 5,5:2,5. Polabiny B zvítězily nad nekompletní Náměští n/O. 5:3, Poličce nebylo nic platné ani překvapivé vítězství 4,5:3,5 nad Polabinami C a vytáhlo se i Vysoké Mýto remizou 4:4 v Třebíči. Další výsledky: Žďár n/S. - Duras C 3,5:4,5
2
2.Liga D 07-08Kolo č.
114.4.2008
ŽĎÁR NAD
SÁZAVOU A
3,5 - 4,5
ŠK DURAS C
Siebenburger Jiří
Vašut Karel
0 : 1
Vyskočil Neklan
V
Siebenbürger Vl
0,5
Holušová Táňa H
Celý Jaroslav
0,5
Mlýnek Petr
Svoboda Ivo
1 : 0
Švihel Karel
Krondráf Karel
1 : 0
Donnert Milan
Hájek Radovan
0,5
Dvořák Karel
Večeřa Pavel
0 : 1
Rychtecký
Miroslav
Obůrka
Vladislav
0 : 1
Bakoš Eduard
BYDO ZAKŘANY
A
5,5 - 2,5
ŠK GORDIC
JIHLAVA B
Wehrenberg Petr
Blatný Pavel H
0 : 1
Píza Vlastimil
Skácelík Petr
1 : 0
Vincze Roman
Zpěvák Pavel H
1 : 0
Kozlíček
Lubomír V
Věchet
Stanislav
0,5
Jelínek Václav
Jurka Miroslav
H
0,5
Šenkýř Vladimír
V
Holemář David
1 : 0
Hron Robert
Smištík Milan
1 : 0
Bína Josef
Uhmann Jan
0,5
Vala Filip H
POLIČKA A
4,5 - 3,5
2222 ŠK
POLABINY C
Houška František
Červený Petr
0 : 1
Roško Luboš V
Švub Jan
0,5
Sýkora Josef H
Kastner Oldřich
0,5
Kourek Josef
Houška
Bronislav
0,5
Just Pavel
Lorenc Oldřich
1 : 0
Mojžíš Jaroslav
Zeman Arnošt
1 : 0
Šebesta Petr
Stodolová Kri H
0 : 1
Hošek Milan
Smejkal Jan
1 : 0
Hofman Oskar
ŠK CAISSA
TŘEBÍČ A
4,0 - 4,0
ŠK VYSOKÉ
MÝTO A
Hampel David
Buchníček Petr
H
1 : 0
Vařejčko Josef
H
Tesař Jan
1 : 0
Ptáček Luboš
Bednář Jaromír
C
0 : 1
Sabol Marian
Uher Vladimír
0 : 1
Doseděl Jiří
Sedláček
Oldřich H
1 : 0
Hájek Jiří H
Bradáč Roman
0,5
Hromádko Martin
H
Čížek Antonín
0,5
Kosek Jiří
Milostný Miloš
0 : 1
Beneš Milan
2222 ŠK
POLABINY B
5,0 - 3,0
TJ NÁMĚŠŤ
NAD OSLAVOU
Ester Ladislav
Jedlička Aleš V
0 : 1
Bělohlávek Petr
Navrátil
František
1 : 0
Doležal Jiří
Bujnoch Radek H
0,5
Dittrich Pavel
Trojan Luboš
1 : 0
Feldvábl Vilém
Němec Pavel H
0 : 1
Kruml David
Černý Jan
1F:0F
-
Novotný Michal
0,5
Kratochvíl
Josef
Vávra Radim
1F:0F
-
OREL OŘECHOV
A
5,5 - 2,5
ŠK 64 BRNO A
Kubíček Pavel
Plát Vojtěch H
0,5
Spodný Josef
Cagašík Tomáš
0,5
Berisha Fadil C
Nehybka Jiří
0,5
Nový Martin
Mudra Tomáš H
1 : 0
Binder Jaroslav
Číp Dalibor
1 : 0
Mareš Jaroslav
Kubát Pavel
0 : 1
Sedláček Petr
Lacko Jan H
1 : 0
Sládek
Vladislav
Kubíček Pavel
1 : 0
Masařík Jan
Konečné pořadí
1
BYDO ZAKŘANY A
11
10
0
1
30
41
58,5
2
2222 ŠK POLABINY B
11
8
1
2
25
41
55,5
3
2222 ŠK POLABINY C
11
6
2
3
20
35
52
4
ŠK CAISSA TŘEBÍČ A
11
5
3
3
18
32
47,5
5
OREL OŘECHOV A
11
5
2
4
17
34
48,5
6
ŠK VYSOKÉ MÝTO A
11
4
3
4
15
30
45
7
TJ ŽĎAS ŽĎÁR NAD SÁZAVOU A
11
4
3
4
15
20
40,5
8
ŠK GORDIC JIHLAVA B
11
4
2
5
14
26
43,5
9
ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C
11
3
3
5
12
25
39
10
ŠK 64 BRNO A
11
4
0
7
12
18
38
11
TJ ŠTEFANYDES
POLIČKA A
11
3
0
8
9
18
33
12
TJ NÁMĚŠŤ NAD
OSLAVOU A
11
0
1
10
1
14
27
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.