27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V lednu se uskutečnila další tři kola Krajského přeboru šestičlenných družstev žáků. Po odehraných dvou třetinách soutěže se tabulka rozdělila do dvou skupin a oběma 'vévodí' Lanškroun - v té první je na čele jeho B družstvo, ale v té druhé je jeho C družstvo až na chvostě.
Krajský přebor družstev mládeže
Pardubického
šachového svazu
Organizátor :
PDŠS
Reditel
turnaje : Marian Sabol
Hlavní nebo
pomocný rozhodcí : Marian Sabol
Datum :
17.11.2007 Do 19.04.2008
Poradí po
kole 6
Por.
Tým
Part.
+
=
-
MP3
PtsV
Body
Res.
1
TJ Lanškroun B
5
5
0
0
15
24
25˝
0
2
TJ Štefanydes Polička
5
5
0
0
15
20
21˝
0
3
SK Žamberk B
5
4
0
1
12
22
22˝
0
4
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
5
3
1
1
10
18
20˝
1
ŠK+DDM Vysoké Mýto B
5
3
1
1
10
18
20˝
1
6
Rapid Pardubice
5
3
0
2
9
13
15˝
0
7
2222 ŠK Polabiny B
5
1
1
3
4
11
11
0
8
ŠK Svitavy
5
1
1
3
4
10
11˝
0
9
2222 ŠK Polabiny C
5
1
1
3
4
9
9˝
0
10
TJ Loko Česká Třebová
5
0
2
3
2
9
10
0
11
ŠO DDM Hlinsko
5
0
1
4
1
4
6
0
12
TJ Lanškroun C
5
0
0
5
0
6
6
0
3. TJ Lanškroun B
(15 MP3/24 PtsV)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Marek Michal
1622
1
0
1
1
1
4
5
80,0
1287
2
Jačisko Jakub
1250
1
1
1
1
1
5
5
100,0
1162
3
Krátký Josef
1250
1
˝
1
0
1
3˝
5
70,0
1110
4
Vu Antonín
1372
1
˝
1
1
1
4˝
5
90,0
1151
5
Komínek Lukáš
1250
1
1
1
1
1
5
5
100,0
1130
6
Paukert Jan
1100
1
˝
1
2˝
3
83,3
1100
Kolomý Štěpán
1250
0
1
1
2
50,0
1175
5. TJ
Štefanydes Polička (15 MP3/20 PtsV)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Petrásek Kamil
1389
1
0
0
˝
1
2˝
5
50,0
1411
2
Stodola Marek
1382
1
1
1
1
1
5
5
100,0
1274
3
Schaffer Ondřej
1250
0
1
1
1
1
4
5
80,0
1225
4
Petrásek Jan
1250
1
1
1
1
1
5
5
100,0
1140
5
Sion David
1250
1
1
˝
1
˝
4
5
80,0
1140
Peřina Josef
1100
0
0
0
+
0
1
5
20,0
1075
4. SK Žamberk B
(12 MP3/22 PtsV)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Výprachtický David
1591
1
1
1
0
1
4
5
80,0
1293
2
Matějíček Michael
1250
1
1
1
0
1
4
5
80,0
1162
3
Dunglová Natálie
1250
1
0
˝
1
1
3˝
5
70,0
1110
4
Kainek Jan
1307
1
1
0
0
1
3
5
60,0
1214
6
Belobrad Jan
1250
1
1
1
0
0
3
5
60,0
1160
Belobrad Šimon
1250
1
1
1
1
1
5
5
100,0
1130
1. TJ Jiskra
Ústí nad Orlicí (10 MP3/18 PtsV)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Franz Lukáš
1636
0
˝
1
1
˝
3
5
60,0
1284
2
Kapoun Vít
1314
0
˝
1
1
˝
3
5
60,0
1282
3
Mareš Jan
1574
1
1
1
1
4
4
100,0
1138
4
Kodytek Tomáš
1250
0
0
1
0
1
4
25,0
1138
5
Jániš Petr
1250
1
1
2
2
100,0
1100
John Petr
1250
0
1
1
2
3
66,7
1117
Šmajzrová Kateřina
1100
1
+
1
˝
0
3˝
5
70,0
1075
Holásek Vít
1100
1
1
2
2
100,0
1050
2. ŠK+DDM
Vysoké Mýto B (10 MP3/18 PtsV)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Jílek Václav
1422
˝
1
1
1
˝
4
5
80,0
1327
2
Sabolová Kristýna
1579
1
0
˝
1
˝
3
5
60,0
1229
3
Sháněl Matěj
1250
1
0
1
2
3
66,7
1150
4
Krejza Šimon
1250
1
0
1
2
3
66,7
1150
5
Hájek Pavel
1250
˝
0
1
1
2˝
4
62,5
1113
6
Valek Kryštof
1100
1
1
+
0
0
3
5
60,0
1219
Kubeš Adam
1100
1
1
2
2
100,0
1175
Rothschein Tomáš
1100
1
1
2
2
100,0
1050
Hunal Ondřej
1100
0
0
1
0,0
1100
6. Rapid
Pardubice (9 MP3/13 PtsV)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Kraus Ondřej
1392
1
1
0
1
1
4
5
80,0
1363
2
Marcinko Patrik
1261
1
0
0
1
1
3
5
60,0
1190
3
Zoubek David
1100
1
˝
˝
1
˝
3˝
5
70,0
1160
4
Čoček Oldřich
1250
0
˝
1
1
0
2˝
5
50,0
1226
5
Levová Petra
1100
0
0
0
0
1
1
5
20,0
1190
6
Novotný Aleš
1100
1
˝
0
0
0
1˝
5
30,0
1130
10. 2222 ŠK
Polabiny B (4 MP3/11 PtsV)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Růžička Filip
1250
0
0
1
1
3
33,3
1438
2
Pochobradský Libor
1250
0
0
1
0,0
1392
3
Liduch Filip
1100
0
0
0
0
1
1
5
20,0
1252
4
Rež Matouš
1100
0
1
1
0
1
3
5
60,0
1160
5
Ruml Václav
1100
0
0
1
0
1
4
25,0
1295
6
Hofman Oskar
1100
0
0
1
1
0
2
5
40,0
1190
Outrata Ondřej
1100
1
1
2
2
100,0
1100
Hofmanová Vilma
1100
0
0
1
0
1
4
25,0
1138
Gregor Jiří
1100
0
0
1
0,0
1100
9. ŠK Svitavy
(4 MP3/10 PtsV)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Krušina Patrik
1258
˝
1
0
1
0
2˝
5
50,0
1438
2
Kozák David
1276
1
0
1
2
50,0
1241
3
Porteš Petr
1100
0
1
0
1
3
33,3
1331
4
Kučera Jan
1100
0
1
1
1
0
3
5
60,0
1190
5
Přikryl Mikuláš
1100
0
0
0
0
3
0,0
1200
6
Konečný Tomáš
1100
0
0
0
2
0,0
1125
Doláková Anna
1100
˝
0
0
1
˝
2
5
40,0
1170
Doláková Marie
1100
0
0
0
2
0,0
1100
Morafcsik Marek
1000
0
+
1
2
3
66,7
1100
12. 2222 ŠK
Polabiny C (4 MP3/9 PtsV)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Nešpůrek Petr
1250
0
0
0
2
0,0
1246
2
Kroupa Tomáš
1100
0
1
0
0
0
1
5
20,0
1335
3
Plodík Michal
1100
0
0
0
0
3
0,0
1250
4
Řezníček Dominik
1100
0
1
0
1
˝
2˝
5
50,0
1160
5
Frgalová Hana
1100
0
0
0
1
1
4
25,0
1227
6
Bureš Martin
1100
0
0
0
2
0,0
1311
Melichar Vojtěch
1100
0
1
0
0
1
4
25,0
1213
Kantor Tomáš
1100
1
0
1
2
3
66,7
1100
Cach Jakub
1100
1
1
2
2
100,0
1100
8. TJ Loko
Česká Třebová (2 MP3/9 PtsV)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Čižinský Petr
1491
1
0
1
2
3
66,7
1299
2
Tölg Tomáš
1100
0
0
0
0
0
0
5
0,0
1358
3
Ratzinger Patrik
1100
0
0
0
0
0
0
5
0,0
1269
4
Pařízek Tomáš
1100
0
1
0
0
0
1
5
20,0
1255
5
Hevera Jakub
1100
1
1
˝
0
1
3˝
5
70,0
1140
6
Dupenopulos Karel
1100
+
1
1
˝
0
3˝
5
70,0
1100
Kovář Lukáš
1000
0
0
0
2
0,0
1100
11. ŠO DDM
Hlinsko (1 MP3/4 PtsV)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Rott Michal
1250
0
˝
0
˝
0
1
5
20,0
1439
2
Hanus Lukáš
1250
1
˝
˝
2
3
66,7
1331
3
Osička Přemysl
1100
1
0
0
0
0
1
5
20,0
1316
4
Ptáček Tomáš
1100
1
0
0
0
0
1
5
20,0
1190
5
Neumann Michal
1000
0
0
0
0
1
1
5
20,0
1190
6
Sádovský Petr
1000
0
0
0
2
0,0
1175
7. TJ Lanškroun
C (0 MP3/6 PtsV)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
Body
Part.
%
Rtg-Ř
1
Lamberský Luboš
1100
0
0
0
0
0
0
5
0,0
1391
2
Vaculík Jakub
1250
0
1
1
2
3
66,7
1154
4
Zadražil Dominik
1100
0
0
0
0
3
0,0
1100
5
Heger Michal
1100
0
0
0
2
0,0
1250
6
Urbanová Marie
1000
0
0
0
2
0,0
1250
Hanus Ondřej
1000
0
0
1
0,0
1372
Nečas Lukáš
1250
1
1
0
0
2
4
50,0
1189
Jursa Vít
1250
1
0
0
1
2
4
50,0
1138
Doleček Matěj
1100
0
0
0
0
0
0
5
0,0
1160
Kolomý Adam
1100
0
0
1
0,0
1250
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .