V devátém kole 2. ligy skupina D zvítězily Polabiny B doma nad nekompletním Ořechovem 5:3, Polička porazila doma Náměšť n/O. 6:2, Polabiny C ve Žďáru n/S. překvapivě pouze remizovaly 4:4 a tak jen Vysoké Mýto prohrálo v Zakřanech 5,5:2,5. Další výsledky: Jihlava B - Duras C 3:5, Třebíč - ŠK 64 Brno 5:3
2
2.Liga D 07-08Kolo č.
92.3.2008
ŠK GORDIC
JIHLAVA B
3,0 - 5,0
ŠK DURAS C
Vincze Roman
Kozlíček LubV
0 : 1
Vyskočil Neklan
V
Jelínek Václav
0,5
Zavadil Michal
Karásek Lukáš H
0 : 1
Mlýnek Petr
Brychta David
0 : 1
Rychtecký
Miroslav
Bína Josef
0,5
Tajovský Martin
Hron Robert
1 : 0
Holušová Táňa H
Vincze Roman
0 : 1
Donnert Milan
Vala Filip H
1 : 0
Schwarz Milan H
ŽĎÁR NAD
SÁZAVOU A
4,0 - 4,0
2222 ŠK
POLABINY C
Pavliš Jaromír
Vašut Karel
0 : 1
Roško Luboš V
Siebenbürger
Vlas
0,5
Hošek Milan
Celý Jaroslav
0,5
Efler Lukáš
Svoboda Ivo
0,5
Sýkora Josef H
Krondráf Karel
0,5
Kourek Josef
Matýsek Alois
0,5
Korol Jiří
Večeřa Pavel
1 : 0
Mojžíš Jaroslav
Hájek Radovan
0,5
Just Pavel
BYDO ZAKŘANY
A
5,5 - 2,5
ŠK VYSOKÉ
MÝTO A
Wehrenberg Petr
Blatný Pavel H
1 : 0
Vařejčko Josef
H
Skácelík Petr
1 : 0
Ptáček Luboš
Zpěvák Pavel H
0,5
Sabol Marian
Věchet
Stanislav
0,5
Řezníček Jan H
Jurka Miroslav
H
1 : 0
Fiedler Bedřich
H
Holemář David
1 : 0
Doseděl Jiří
Smištík Milan
0 : 1
Kosek Jiří
Uhmann Jan
0,5
Lipavský Dušan
ŠTEFANYDES
POLIČKA
6,0 - 2,0
NÁMĚŠŤ NAD
OSLAVOU A
Houška František
Červený Petr
0,5
Dittrich Pavel
Švub Jan
1 : 0
Horák Jiří
Kastner Oldřich
1 : 0
Kruml David
Houška
Bronislav
1 : 0
Doležal Jiří
Lorenc Oldřich
0 : 1
Kratochvíl
Josef
Zeman Arnošt
0,5
Feldvábl Vilém
Stodolová Kr H
1 : 0
Horák Miroslav
Smejkal Jan
1F:0F
-
ŠK CAISSA
TŘEBÍČ A
5,0 - 3,0
ŠK 64 BRNO A
Paulenda Štefan
Bednář Jaromír
C
0,5
Tikovský
Alexandr
Škaroupka Jiří
1 : 0
Berisha Fadil C
Sedláček
Oldřich H
1 : 0
Spodný Josef
Beťko Lubomír C
1 : 0
Binder Jaroslav
Čížek Antonín
0,5
Nový Martin
Tesař Jan
0 : 1
Sedláček Petr
Daněk Libor
0,5
Sládek
Vladislav
Bradáč Roman
0,5
Zejda Karel
2222 ŠK
POLABINY B
5,0 - 3,0
OREL OŘECHOV
A
Kubíček Pavel
Jedlička Aleš V
0 : 1
Červený Martin
H
Šťastný Jan
0,5
Cagašík Tomáš
Bujnoch Radek H
0,5
Plát Vojtěch H
Efler David
1 : 0
Mudra Tomáš H
Němec Pavel H
0 : 1
Nehybka Jiří
Trojan Luboš
1 : 0
Kubíček Pavel
Novotný Michal
1 : 0
Číp Dalibor
Černý Jan
1F:0F
-
1
BYDO ZAKŘANY A
9
8
0
1
24
33
2
2222 ŠK POLABINY C
9
6
2
1
20
31
3
2222 ŠK POLABINY B
9
6
1
2
19
33
4
ŠK CAISSA TŘEBÍČ A
9
4
2
3
14
25
5
TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU
9
4
2
3
14
18
6
OREL OŘECHOV A
9
4
1
4
13
29
7
ŠK GORDIC JIHLAVA B
9
4
1
4
13
25
8
ŠK 64 BRNO A
9
4
0
5
12
16
9
ŠK VYSOKÉ MÝTO A
9
3
2
4
11
22
10
ŠK DURAS C
9
2
2
5
8
21
11
TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A
9
2
0
7
6
14
12
TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A
9
0
1
8
1
11
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.