Ve dnech 20-27.10.2007 se v Juniorhotelu na Seči uskutečnilo Mistrovství Čech mládeže kategorií HD12-16, které přineslo pro náš kraj jedinou medaili, ale hned zlatou. Zasloužila se o ni Kristyna Sabolová z Vysokého Mýta prvním místem v kategorii D14 - Blahopřejeme !!! Z ostatních našich účastníků ještě stojí za zmínku 4. místo Gabriely Sabolové z Vysokého Mýta v kategorii D16 a 10. místo teprve devítiletého Jakuba Půlpána z Chrudimě v kategorii H16, další naši zástupci se už většinou ztráceli v šedi celého peletonu.
H
D
Jméno
Rtg
Klub
Nar.
Body
BH.
BH.
vict
HD16
1
Tuma Jakub
2112
SK Most
20.8.1992
7
40
52
6
2
Korschner Miroslav
2134
SK Most
4.10.1993
7
40
52
5
3
Srejber Michal
2040
Jiskra Horice v Podkrk.
1.6.1993
6,5
38
50
5
10
Pulpan Jakub
1826
SO a DDM Chrudim
2.6.1998
6
37
47
4
13
1
Nemcova Karolina
1918
Oaza Praha
24.3.1993
5,5
43
55
4
2
Prokopova Jirina
1613
Jiskra RMSK Novy Bydzov
28.8.1992
5,5
34
44
5
18
Kosek Marek
1686
SK Vysoke Myto
22.4.1993
5,5
33
42
4
23
3
Grussova Helena
1754
TJ Klasterec n.O.
9.9.1993
5
36
45
4
25
4
Sabolova Gabriela
1780
SK Vysoke Myto
21.2.1992
5
34
43
4
35
Vyprachticky David
1591
SK Zamberk
14.11.1993
4,5
31
41
3
44
Felcman Tomas
1737
SK Zamberk
28.6.1992
4
34
43
2
50
Marek Michal
1622
TJ Lanskroun
22.12.1993
4
30
39
2
63
14
Mala Michaela
1407
SK Zamberk
24.8.1993
3
28
36
1
HD14
1
Ruzicka Vaclav
1920
Sk Kladno
5.2.1994
7,5
42
54
6
2
Braun Marek
1995
Tj Desko Liberec
8.8.1994
7
40
51
5
3
Zvara David
1750
Tj Spartak Vlasim
23.6.1994
7
38
49
7
15
Cizinsky Petr
1491
Tj Lokomotiva Ceska Trebo
26.2.1995
5,5
32
43
5
17
1
Sabolova Kristyna
1579
Sk Vysoke Myto
6.3.1995
5,5
32
41
4
21
Stodola Marek
1382
Tj Stefanydes Policka
17.6.1995
5
34
43
4
23
2
Steinhauserova Anna
1603
Remdih Strmilov
3.6.1994
5
31
40
4
32
Rott Michal
1250
So Ddm Hlinsko
11.7.1995
4,5
27
34
4
39
Petrasek Kamil
1389
Tj Stefanydes Policka
20.6.1995
4
29
38
3
42
Kapoun Vit
1314
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
5.1.1995
3,5
31
40
3
43
Hanus Lukas
1250
So Ddm Hlinsko
10.4.1995
3,5
31
39
3
48
3
Zitna Aneta
1100
Sk Ddm Trebechovice Pod O
20.4.1995
3,5
24
30
1
54
Necas Lukas
1250
Tj Lanskroun
16.10.1995
2,5
23
30
2
HD12
1
Haman Jakub
1873
SK Kladno
18.10.1996
7,5
44
56
7
2
Hrdina Robin
1489
Spartak Vlasim
23.6.1996
7,5
41
52
6
3
Hlavacek Ondrej
1704
QCC Ceske Budejovice
3.1.1996
7
40
50
6
13
1
Marikova Jana
1555
SK Veseli n.V.
1.4.1996
6
39
50
5
14
2
Hatasova Michaela
1253
Caissa Uholicky
14.2.1997
6
37
48
6
23
John Petr
1250
Jiskra Usti n.O.
17.8.1996
5,5
32
38
5
32
3
Stranska Kamila
1360
Bonex Teplice
15.3.1997
5
34
43
5
50
Pulpan Matej
1250
SO a DDM Chrudim
30.1.2001
4
34
44
4
56
Belobrad Jan
1100
SK Zamberk
12.7.1996
4
29
38
3
61
Kolomy Stepan
1250
TJ Lanskroun
23.8.1996
3,5
32
41
3
62
Jursa Vit
1250
TJ Lanskroun
21.6.1997
3,5
32
40
3
64
Hajek Pavel
1250
SK Vysoke Myto
29.1.1996
3,5
28
37
3
72
Holasek Jan
1100
Jiskra Usti n.O.
12.11.1997
3
27
36
2
82
Holasek Vit
1100
Jiskra Usti n.O.
3.6.1999
2
25
31
2
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.