27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Třetí turnaj kvalifikace Krajského přeboru mládeže sezony 2007/08 v kategoriích H/D 14-16 se uskutečníl v sobotu dne 1. března 2008 v DDM Alfa v Pardubicích-Polabinách. V kategorii H/D16 zvítězil Michal Marek z Lanškrouna před Markem Koskem z Vysokého Mýta a Jakubem Půlpánem z Chrudimě, nejlepší dívkou byla Michaela Malá ze Žamberka na čtrnáctém místě. V kategorii H/D 14 zvítězil Kamil Petrásek před Davidem Sionem (oba Polička) a Vítem Kapounem z Ústí n/O., nejlepší dívkou byla Kristýna Sabolová z Vysokého Mýta na čtvrtém místě.
3.kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS
sezóna
2007/2008
Organizátor :
2222 ŠK Polabiny a DDM ALFA Pardubice
Reditel
turnaje : Silvie Mojžíšová
Hlavní nebo
pomocný rozhodcí : FA Ing.Ladislav Ester
Místo : DDM
ALFA, ul.Družby 334, Pardubice
Datum :
01.03.2008
Konecné
poradí kategorie H + D 16
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BH.
BH.
SB.Son
vict
1
3
Marek Michal
1581
Tj Lanškroun
5˝
22
31
23,75
4
2
2
Kosek Marek
1727
Šk Vysoké Mýto
5˝
19˝
27
19,75
4
3
1
Půlpán Jakub
2005
Tj ŠO a DDM
Chrudim
5
22˝
31˝
21,75
3
4
13
Krušina Patrik
1268
Šk Svitavy
4˝
20
28
15,75
3
5
6
Jílek Václav
1443
Šk Vysoké Mýto
4˝
18
25
14,25
4
6
17
Schaffer Ondřej
1250
Tj Štefanydes
Polička
4˝
17˝
25
14,25
4
7
5
Výprachtický
David
1574
Sk Žamberk
4
23
31
15,75
3
8
8
Krátký Josef
1407
Tj Lanškroun
4
21˝
30
15,75
3
9
9
Lorenc Josef
1407
Sk Žamberk
4
18˝
26
12,25
3
10
10
Kraus Ondřej
1392
Šk Rapid
Pardubice, o.s.
4
13˝
18
7,00
4
11
4
Mareš Jan
1574
Tj Jiskra Ústí
n.Orlicí
3˝
18
25˝
8,75
3
12
18
Zoubek David
1250
Šk Rapid
Pardubice, o.s.
3˝
17˝
22
7,75
2
13
11
Kainek Jan
1307
Sk Žamberk
3˝
15˝
22˝
8,25
3
14
7
Malá Michaela
1419
Sk Žamberk
3
20˝
28
10,00
3
15
15
Kubišta Ladislav
1250
Tj Jiskra Ústí
n.Orlicí
2˝
18
22˝
5,00
2
16
14
Bělobrad Šimon
1250
Sk Žamberk
2˝
15
19˝
3,00
2
17
12
Kozák David
1276
Šk Svitavy
2
16˝
22
2,00
2
18
16
Odehnal Dan
1250
Tj Chs Chotěboř
2
16
20˝
2,00
2
19
19
Lamberský Luboš
1100
Tj Lanškroun
2
12˝
16˝
2,50
1
20
20
Šťastný Jan
1100
Tj Chs Chotěboř
0
12˝
18˝
0,00
0
Konecné
poradí kategorie H + D 14
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BH.
BH.
SB.
vict
1
4
Petrásek Kamil
1383
Tj Štefanydes
Polička
6˝
21˝
30
27,75
6
2
17
Sion David
1250
Tj Štefanydes
Polička
6
19˝
27˝
23,50
6
3
5
Kapoun Vít
1298
Tj Jiskra Ústí
n.Orlicí
5˝
22˝
32
23,25
5
4
1
Sabolová
Kristýna
1576
Šk Vysoké Mýto
5˝
22
31˝
22,75
5
5
14
Nešpůrek Petr
1250
2222 Šk Polabiny
5
20
26˝
16,50
5
6
12
Marek Dominik
1250
Tj Lanškroun
5
19˝
26˝
15,00
5
7
2
Stodola Marek
1414
Tj Štefanydes
Polička
4˝
23
31˝
16,75
4
8
16
Pochobradský
Libor
1250
2222 Šk Polabiny
4˝
21˝
30˝
16,25
3
9
3
Rott Michal
1407
ŠO DDM Hlinsko
4˝
20˝
28˝
17,75
4
10
8
Dunglová Natálie
1250
Sk Žamberk
4˝
20˝
28˝
16,00
4
11
29
Jirsa Ondřej
1100
Tj Chs Chotěboř
4˝
17˝
23˝
12,00
4
12
38
Šmajzrová
Kateřina
1100
Tj Jiskra Ústí
n.Orlicí
4
21˝
29˝
15,00
4
13
18
Vančura Daniel
1250
2222 Šk Polabiny
4
21
29
13,50
4
14
34
Plecháč Jan
1100
2222 Šk Polabiny
4
20˝
27˝
14,25
3
15
9
Hájek Pavel
1250
Šk Vysoké Mýto
4
20
28˝
13,00
4
16
6
Hanus Lukáš
1270
ŠO DDM Hlinsko
4
19
26˝
12,00
3
17
19
Šimberský
Vojtěch
1250
Šk Vysoké Mýto
4
17˝
24
12,00
3
18
11
Kubalík Michal
1250
Sk Žamberk
4
17˝
24
11,50
4
19
13
Melichar Vojtěch
1250
2222 Šk Polabiny
4
17
24
11,00
4
20
Půlpán Matěj
1216
Tj ŠO a DDM
Chrudim
4
17
24
11,00
4
21
10
John Petr
1250
Tj Jiskra Ústí
n.Orlicí
3˝
18˝
25˝
11,25
3
22
7
Bělobrad Jan
1250
Sk Žamberk
3
20˝
28˝
10,00
3
23
15
Nečas Lukáš
1250
Tj Lanškroun
3
18˝
28
9,75
2
24
26
Gregor Jiří
1100
2222 Šk Polabiny
3
18˝
26˝
8,00
3
25
31
Liduch Filip
1100
2222 Šk Polabiny
3
17˝
26˝
9,50
2
26
30
Konečný Tomáš
1100
Šk Svitavy
3
17
23
8,00
3
27
37
Ruml Václav
1100
2222 Šk Polabiny
3
16
21˝
7,00
3
28
36
Rudolf Martin
1100
Tj Chs Chotěboř
3
14˝
20˝
7,00
3
29
25
Frgalová Hana
1100
2222 Šk Polabiny
3
13
20˝
4,00
3
30
22
Doláková Anna
1100
Šk Svitavy
3
13
19˝
5,50
3
31
24
Fišnar Karel
1100
2222 Šk Polabiny
3
13
18˝
4,00
3
32
41
Sokol Radek
1000
Šk Vysoké Mýto
3
13
18
6,00
3
33
28
Holásek Vít
1100
Tj Jiskra Ústí
n.Orlicí
3
11
16
4,00
3
34
21
Bureš Martin
1100
2222 Šk Polabiny
2˝
18
23˝
5,75
2
35
23
Doláková Marie
1100
Šk Svitavy
2
16
21˝
3,00
2
36
32
Marel David
1100
2222 Šk Polabiny
2
15
21
5,00
2
37
27
Holásek Vojtěch
1100
Tj Jiskra Ústí
n.Orlicí
2
14
21
4,00
2
38
39
Pazourek Eduard
1000
Šk Rapid
Pardubice, o.s.
2
13
18
4,00
2
39
40
Pecháček Martin
1000
Šk Vysoké Mýto
2
12
17
3,00
2
40
35
Punar Jan
1100
Tj Štefanydes
Polička
1
15
21
1,00
1
41
33
Musil Radek
1100
2222 Šk Polabiny
1
14
20
3,00
1
42
42
Svědiroh
Stanislav
1000
2222 Šk Polabiny
1
13˝
20
2,00
1
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .