Výsledky 4.
kola
ŠK Rapid Teenagers –
ŠK Bohemia Pardubice B Spartak Choceň B –
TJ Štefanydes Polička C
1. Janko J. 1836 0:1 Nadrchal
T. 1984 1. Starý
S. 1411 0:1 Komárek
D. H 2141
2. Kraus O. 1595 1:0 Zelenka
J. V 2055 2. Marinov P. 1765 0:1 Stodolová
K. H 2001
3. Zoubek D. 1621 0:1 Mazura
T. 1962 3. Nikl
L. 1758 1/2 Stodola
Z. V 1774
4. Marcinko P. 1401 0:1 Michlian
Š. 1872 4. Doseděl
Z. 1673 0:1 Jerman
M. 1721
5. Halousek J. 1460 1:0 Urbánek
J. 1749 5. Nedelčev
R. 1553 0:1 Klíma
L. 1629
6. Svítil R. 1555 0:1 Juchelka
P. 1644 6. Šlégr
M. 1550 1/2 Stodola
M. 1579
7. Kulhánek J. 1465 1:0 Kotlant
T. 1727 7. Novák M. 1100 1:0 Stodola
J. 1456
8. Novotný A. 1000 1:0 Voldánová
B. 1294 8. Ernes J. 1959 1:0 Pospíšil
P. 1000
4
: 4 3
: 5
2222 ŠK Polabiny F –
TJ Štefanydes Polička B ŠK Vysoké Mýto C
– TJ Jiskra Heřmanův Městec
1. Nožička K. 1378 0:1 Zeman
A. 2005 1. Beneš
M. V 1956 1:0 Pačovský M. H 1938
2. Vančura D. 1515 0:1 Smejkal
J. V 1902 2. Sabolová G. H 1904 1:0 Starý L. 1870
3. Řezníček D. 1000 1/2 Navrátil
L. 1695 3. Lipavský
D. V 1961 1:0 Müller
P. 1913
4. Kroupa T. 1000 0:1 Sodomka
A. 1582 4. Švécar J. 1901 1/2 Šindelář P. 1858
5. Plodík M. 1000 0:1 Schaffer
D. 1418 5. Ondrej
T. 1576 1:0 Honek
J. 1821
6. Tilgner M. 1000 0:1 Buchta
M. 1335 6. Ptáček
M. 1805 0:1 Skokan
J. 1965
7. Hofmanová V. 1000 1:0 Houška
F. 1250 7. Sabolová
K. 1562 0:1 Přibyl J. 1881
8. Tilgner J. 1000 0:1 Schaffer
O. 1461 8. Mergl
J. 1759 1:0 Starý
V. 1501
1.5
: 6.5 5.5
: 2.5
AKIS Pardubice –
2222 ŠK Polabiny E TJ ŠO a
DDM Chrudim C – ŠO DDM Hlinsko
1. Vobořil P. V 2027 1/2 Bělohlav J. 1989 1. Němec
B. 1813 1/2 Zámečník
J. H 1867
2. Hrnčiarik K. 1844 1/2 Škroch
M. 1857 2. Mrha
J. 1740 1:0 Dvořák
S. 1899
3. Matouš R. 1870 1:0 Roub
B. 1879 3. Kůs
M. 1697 1/2 Adámek
M. 1921
4. Pavlovec V. 1851 1/2 Bauer
J. V 1817 4. Sokol P. 1633 1/2 Kadlec
P. 1906
5. Režný Z. 1794 0:1 Kouba
P. 2001 5. Mužík
F. 1613 0:1 Šťulík
J. 1741
6. Kalhous M. 1609 1/2 Vorel
B. 1700 6. Celuch
T. 1801 1:0 Štorek
L. 1709
7. Pyskatý J. 1782 0:1 Baťa
S. 1805 7. Krys
J. 1632 1/2 Balek
J. 1645
8. Horník J. 1685 0:1 Kvapil
P. 1511 8. Krys
J. 1609 1:0 Adámek
F. H 1000
3
: 5 5
: 3
Tabulka po 4.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Poč.
výher Skóre
1. TJ Štefanydes Polička C 4 3 1 0 10 13 18 : 14
2. TJ Jiskra Heřmanův Městec 4 3 0 1 9 20 22 : 10
3. ŠK Vysoké Mýto C 4 3 0 1 9 15 20 : 12
4. 2222 ŠK Polabiny E 4 2 1 1 7 12 18 : 14
5. TJ Štefanydes Polička B 4 2 0 2 6 17 20.5 : 11.5
6. ŠO DDM Hlinsko 4 2 0 2 6 14 18.5 : 13.5
7. AKIS Pardubice 4 2 0 2 6 11 17.5 : 14.5
8. TJ ŠO a DDM Chrudim C 4 2 0 2 6 9 14 : 18
9. ŠK Rapid Teenagers 4 1 2 1 5 12 16 : 16
10. ŠK Bohemia Pardubice B 4 1 1 2 4 13 15.5 : 16.5
11. Spartak Choceň B 4 0 1 3 1 5 8 : 24
12. 2222 ŠK Polabiny F 4 0 0 4 0 1 4 : 28