Výsledky 1.
kola
AKIS Pardubice –
ŠK Rapid Teenagers TJ ŠO a DDM
Chrudim C – ŠK Vysoké Mýto C
1. Vobořil P. V 2027 1/2 Provazník J. 1891 1. Pokorný
Z. H 2319 1/2 Sabolová G. H 1904
2. Seidl Z. V 1968 1/2 Janko J. 1836 2. Němec
B. 1813 1/2 Lipavský
D. V 1961
3. Hennig T. 1997 1/2 Kraus
O. 1595 3. Mrha
J. 1740 1:0 Švécar
J. 1901
4. Hrnčiarik K. 1844 0:1 Zoubek
D. 1621 4. Sokol
P. 1633 1/2 Ondrej
T. 1576
5. Matouš R. 1870 1:0 Marcinko
P. 1401 5. Mužík F. 1613 0:1 Marek J. 1777
6. Pavlovec V. 1851 1/2 Halousek
J. 1460 6. Celuch
T. 1801 0:1 Ptáček
M. 1805
7. Pyskatý J. 1811 1/2 Svítil
R. 1555 7. Zelený
F. 1545 0:1 Sabolová
K. 1562
8. Pyskatý J. 1782 0:1 Jakoubek
J. 1000 8. Nečina
J. 1333 0:1 Borovec
O. 1000
3.5
: 4.5 2.5
: 5.5
ŠO DDM Hlinsko –
2222 ŠK Polabiny F 2222 ŠK
Polabiny E – Spartak Choceň B
1. Zámečník J. H 1867 1:0 Adamů M. 1000 1. Bělohlav
J. 1989 1:0 Starý
S. 1411
2. Dvořák S. 1899 1:0 Liduch
M. 1000 2. Bauer
J. V 1817 1:0 Marinov P. 1765
3. Kadlec P. 1906 1/2 Liduch
F. 1558 3. Kouba
P. 2001 0:1 Nikl
L. 1758
4. Vojanec H. 1705 1:0 Melichar
V. 1257 4. Vorel
B. 1700 1/2 Doseděl
Z. 1673
5. Štorek L. 1709 1:0 Kroupa
T. 1000 5. Kvapil
P. 1511 0:1 Nedelčev
R. 1553
6. Balek J. 1645 1:0 Outrata
O. 1346 6. Krejčí
J. 1605 1/2 Šlégr
M. 1550
7. Malý M. 1528 1:0 Plecháč
J. 1416 7. Dudek
V. 1725 1:0 Novák
M. 1100
8. Adámek F. H 1000 1:0 Plodík M. 1000 8. Londinová
J. 1000 0:1 Hrabčák A. 1000
7.5
: 0.5 4
: 4
Jiskra Heřmanův Městec – ŠK Bohemia Pardubice B Štefanydes Polička B – Štefanydes Polička C
1. Pačovský M. H 1938 0:1 Nadrchal T. 1984 1. Zeman
A. 2005 0:1 Komárek
D. H 2141
2. Starý L. 1870 0:1 Horáček
M. 1934 2. Smejkal
J. V 1902 0:1 Stodolová K. H 2001
3. Hon J. H 1893 1:0 Mazura T. 1962 3. Navrátil
L. 1695 1/2 Stodola
M. 1579
4. Müller P. 1913 1:0 Kučera
A. 1734 4. Sodomka
A. 1582 1/2 Stodola
J. 1456
5. Šindelář P. 1858 1:0 Juchelka
P. 1644 5. Schaffer
D. 1418 1/2 Marek
K. 1503
6. Skokan J. 1965 0:1 Kotlant
T. 1727 6. Buchta
M. 1335 1:0 Klíma
P. 1000
7. Přibyl J. 1881 1:0 Zelenka
P. 1539 7. Zeman
A. 1555 0:1 Pospíšil
P. 1000
8. Kýhos A. H 1800 1:0 Voldánová B. 1294 8. Petrásek
J. 1100 1:0 Matouš
P. 1000
5
: 3 3.5
: 4.5
Tabulka po 1.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Poč.
výher Skóre
1. ŠO DDM Hlinsko 1 1 0 0 3 7 7.5 : 0.5
2. TJ Jiskra Heřmanův Městec 1 1 0 0 3 5 5 : 3
3. ŠK Vysoké Mýto C 1 1 0 0 3 4 5.5 : 2.5
4. TJ Štefanydes Polička C 1 1 0 0 3 3 4.5 : 3.5
5. ŠK Rapid Teenagers 1 1 0 0 3 2 4.5 : 3.5
6. Spartak Choceň B 1 0 1 0 1 3 4 : 4
6. 2222 ŠK Polabiny E 1 0 1 0 1 3 4 : 4
8. ŠK Bohemia Pardubice B 1 0 0 1 0 3 3 : 5
9. TJ Štefanydes Polička B 1 0 0 1 0 2 3.5 : 4.5
10. AKIS Pardubice 1 0 0 1 0 1 3.5 : 4.5
11. TJ ŠO a DDM Chrudim C 1 0 0 1 0 1 2.5 : 5.5
12. 2222 ŠK Polabiny F 1 0 0 1 0 0 0.5 : 7.5