27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Druhý kvalifikační turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 14-16 se uskutečnil v sobotu 13. prosince 2008 v tělocvičně v Mistrovicích. Kategorie do 14 let se nesla ve znamení nadvlády Polabin, když na stupních vítězů stáli jen jejich zástupci v pořadí Libor Pochobradský, Filip Liduch a Vojtěch Melichar. Také v kategorii do 16 let zvítězil hráč Polabin Petr Nešpůrek před Kamilem Petráskem a Markem Stodolou (oba Polička). Vložený turnaj do 18 let se stal kořistí Petra Janiše z Ústí n/O.
2. kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS
Kategorie H+D
14
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BH. B
BHm.
vict
SB.
1
3
Pochobradský
Libor
1400
2222+DDM ALFA
Pce
6
30˝
22˝
5
25,00
2
1
Liduch Filip
1622
2222+DDM ALFA
Pce
5˝
34
24˝
5
25,50
3
5
Melichar Vojtěch
1257
2222+DDM ALFA
Pce
5˝
29˝
20˝
5
21,00
4
14
Pospíšil Petr
1250
TJ Štefanydes
Polička
5˝
27
19˝
5
20,00
5
2
Vančura Daniel
1515
2222+DDM ALFA
Pce
5
29˝
21
5
20,50
6
11
Marek Dominik
1250
TJ Lanškroun
5
27˝
19˝
5
19,00
7
9
Jursa Vít
1250
TJ Lanškroun
4˝
28˝
19˝
4
16,25
8
15
Rež Matouš
1250
2222+DDM ALFA
Pce
4˝
25˝
17
4
13,50
9
13
Plodík Michal
1250
2222+DDM ALFA
Pce
4˝
23˝
18
4
11,75
10
6
Belobrad Jan
1250
SK+Sokol Žamberk
4˝
22
18
4
12,00
11
4
John Petr
1332
TJ Jiskra Ústí
n. Orl.
4
31
22˝
3
15,75
12
7
Dupenopulos
Karel
1250
Česká Třebová
4
31
22
3
16,25
13
23
Osicka Přemysl
1100
DDM Hlinsko
4
30˝
22˝
4
15,50
14
10
Lorenc Adam
1250
SK+Sokol Žamberk
4
30˝
21
3
16,50
15
26
Rothschein Tomáš
1100
ŠK Vysoké Mýto
4
30
21˝
3
15,50
16
8
Gregor Jiří
1250
2222+DDM ALFA
Pce
4
27˝
19˝
4
13,00
17
17
Holásek Vít
1100
TJ Jiskra Ústí
n. Orl.
4
24
17
4
11,00
18
25
Ratzinger Patrik
1100
Česká Třebová
4
23
16˝
3
11,00
19
24
Punar Jan
1100
TJ Štefanydes
Polička
4
22
15
4
8,00
20
16
Holásek Jan
1100
TJ Jiskra Ústí
n. Orl.
3˝
24
17˝
3
8,25
21
27
Svědiroh
Stanislav
1100
2222+DDM ALFA
Pce
3˝
22˝
16˝
3
9,75
22
21
Kuťák Daniel
1100
TJ Lanškroun
3˝
22
16˝
3
6,25
23
28
Tomáš Daniel
1100
Česká Třebová
3˝
21
15˝
2
8,25
24
19
Kubeš Adam
1100
ŠK Vysoké Mýto
3
27˝
20˝
3
10,00
25
12
Marel David
1250
2222+DDM ALFA
Pce
3
25
18
3
7,00
20
Kučera Jan
1100
Česká Třebová
3
25
18
3
7,00
27
18
Holásek Vojtěch
1100
TJ Jiskra Ústí
n. Orl.
3
23
16
3
7,50
28
36
Valach Martin
1000
2222+DDM ALFA
Pce
3
20
15
0
8,75
29
33
Peichl René
1000
TJ Sokol Horní
Čermná
3
17˝
13
2
5,00
30
22
Neumann Michal
1100
DDM Hlinsko
2˝
26
18˝
2
5,75
31
29
Hrdinova Adéla
1000
TJ Sokol Horní
Čermná
2˝
22˝
16
2
5,00
32
34
Soldánová Beata
1000
ŠK DDM Svitavy
2˝
21
15˝
2
5,75
33
38
Zavrelova Nikola
1000
TJ Sokol Horní
Čermná
2˝
19˝
15˝
1
4,75
34
30
Marek Jan
1000
TJ Sokol Horní
Čermná
2˝
19
13˝
2
4,25
35
39
Švarc Radovan
1000
Česká Třebová
2
22˝
16
0
6,50
36
32
Motl Matěj
1000
TJ Sokol Horní
Čermná
2
21˝
16
2
1,50
37
37
Vaněk Tomáš
1000
TJ Sokol Horní
Čermná
1
18
14
1
0,00
38
31
Moliš Matěj
1000
ŠK DDM Svitavy
0
21
15
0
0,00
39
35
Stejskal Dominik
1000
TJ Sokol
Mistrovice
0
12
8
0
0,00
Kategorie H+D
16
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BHm.
BH. B
vict
SB.
1
5
Nešpůrek Petr
1389
2222+DDM ALFA
Pce
5˝
19
25˝
5
18,00
2
4
Petrásek Kamil
1432
TJ Štefanydes
Polička
5
23˝
31˝
4
21,75
3
2
Stodola Marek
1579
TJ Štefanydes
Polička
5
23
31˝
3
21,25
4
1
Mareš Jan
1780
TJ Jiskra Ústí
n. Orl.
5
22˝
31
4
21,50
5
8
Kozák David
1308
ŠK DDM Svitavy
5
20˝
27
4
17,00
6
7
Kapoun Vít
1360
TJ Jiskra Ústí
n. Orl.
4˝
21˝
28˝
4
15,50
7
3
Krušina Patrik
1516
ŠK DDM Svitavy
4
18˝
25
4
10,00
8
6
Rott Michal
1362
DDM Hlinsko
4
17˝
24
3
10,50
9
9
Kubalík Michal
1250
SK+Sokol Žamberk
4
17
24
4
8,50
10
13
Janecký Tomáš
1100
Litomyšl
3
17˝
24˝
3
6,50
11
14
Schreiber Jiří
1100
SK+Sokol Žamberk
3
17
23˝
2
9,00
12
10
Vaculík Jakub
1250
TJ Lanškroun
3
16
22˝
3
5,50
13
11
Dušek Josef
1100
TJ Sokol Horní
Čermná
3
14
21
2
7,50
14
12
Hevera Jakub
1100
Česká Třebová
3
13˝
20
2
6,50
15
17
Tomeš Lukáš
1000
Česká Třebová
2
16
23
1
6,00
16
16
Kapalčík Šimon
1000
TJ Sokol
Mistrovice
2
15˝
22
1
5,00
17
15
Jirásek Jan
1000
TJ Sokol Horní
Čermná
2
15
21
1
5,00
Vložená
kategorie H+D 18
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
SB.
BH. B
BHm.
1
3
Jániš Petr
1555
TJ Jiskra Ústí
n. Orl.
8˝
33,25
36˝
28˝
2
1
Marek Michal
1688
TJ Lanškroun
7˝
26,00
37˝
28˝
3
2
Kodytek Tomáš
1560
TJ Jiskra Ústí
n. Orl.
6˝
20,25
38˝
29˝
4
4
Jačisko Jakub
1387
TJ Lanškroun
6˝
19,50
38˝
29˝
5
5
Komínek Lukáš
1383
TJ Lanškroun
6
17,00
39
30
6
7
Havel Dominik
1100
TJ Sokol Horní
Čermná
4
6,00
41
32
7
8
Kokula Filip
1100
TJ Jiskra Ústí
n. Orl.
3
3,00
42
33
8
6
Dvořáček Michal
1100
TJ Sokol
Mistrovice
1˝
1,25
43˝
34˝
9
10
Krejčí Filip
1000
TJ Sokol
Mistrovice
1
0,50
44
35
10
9
Škrdla Ondřej
1100
TJ Jiskra Ústí
n. Orl.
˝
0,75
44˝
35
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .