27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu dne 25. dubna 2009 se na výletní lodi Arnošt z Pardubic uskutečnil 6. ročník turnaje v rapidu 'O Pardubickou kotvu', který pořádal šachový klub 2222 ŠK Polabiny . Mezi 44 účastníky kraloval IM Martin Petr z Rapidu Pardubice, který svým soupeřům povolil pouze jedinou remizu v posledním kole, před Janem Dočekalem ze Znojma a Pavlem Šottem z Klatov, nejlepším domácím borcem byl Michal Novotný.
O Pardubickou kotvu 6. ročník
Organizátor :
2222 ŠK Polabiny
Hlavní nebo
pomocný rozhodcí : Pavel Vobořil
Rozhodcí :
Pavel Kvapil, Petr Laušman
Rating-Ř :
1771
Datum :
25.04.2009
Konecné poradí
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BH.
SB.
1
1
Petr Martin
2459
Šk Rapid
Pardubice, O.s.
6˝
23
29,25
2
3
Dočekal Jan
2238
Sk Gym. A
Střední Pedagog
5˝
21˝
23,25
3
5
Šott Pavel
2125
Šk Sokol Klatovy
5˝
21
23,25
4
2
Novotný Michal
2245
2222 Šk Polabiny
5
22
19,50
5
6
Kourek Josef
2123
2222 Šk Polabiny
5
21
19,00
6
7
Veselý Tomáš
2110
Šk Rapid
Pardubice, O.s.
5
20˝
18,75
7
8
Novák Aleš
2102
Šk Bohemia
Pardubice O.s.
5
17˝
16,00
8
15
Daněk Pavel
2001
Šk Bohemia
Pardubice O.s.
4˝
20˝
17,00
9
14
Mojžíš Martin
2006
2222 Šk Polabiny
4˝
20˝
16,25
10
13
Laušman Petr
2013
Šk Bohemia
Pardubice O.s.
4˝
19˝
16,00
11
10
Trojan Luboš
2082
2222 Šk Polabiny
4
21˝
13,50
12
17
Tuvšinbajar
Dorjkhú
1973
Sk Žamberk
4
20
13,00
13
11
Festa Samuele
2040
Šk Mahrla Praha
4
19˝
14,50
14
4
Mojžíš Jaroslav
2200
2222 Šk Polabiny
4
19˝
12,50
15
9
Joukl Zdeněk
2091
Šk Kladno
4
19
13,50
16
19
Horáček Michal
1934
Šk Bohemia
Pardubice O.s.
4
18˝
12,00
17
21
Roub Bohumil
1879
2222 Šk Polabiny
4
17
11,50
18
35
Bartůněk Jan
1378
4
15˝
11,25
19
12
Kotva Milan
2015
Tj Lokomotiva
Česká Třebo
4
15˝
10,50
20
25
Bauer Jindřich
1817
2222 Šk Polabiny
3˝
21˝
13,75
21
22
Škroch Martin
1857
2222 Šk Polabiny
3˝
19˝
11,25
22
23
Londin Milan
1843
Tj Studénka
3˝
18˝
9,75
23
18
Mazura Tomáš
1962
Šk Bohemia
Pardubice O.s.
3˝
16˝
10,25
24
26
Šmíd Ondřej
1775
Tj Český Lev
Kolešovice
3˝
16˝
9,50
25
20
Talpa Pavel
1880
Sk Gym. A
Střední Pedagog
3˝
15
8,00
26
16
Šplíchal Petr
1987
Tj Jiskra
Havlíčkův Brod
3˝
14˝
7,75
27
27
Brousek Jan
1715
Šk Sokol Klatovy
3
19˝
8,00
28
40
Londinová Jana
0
2222 Šk Polabiny
3
17˝
9,50
29
32
Gericke Grant
1571
Šk Mahrla Praha
3
17˝
7,50
30
29
Rež Matouš
1647
2222 Šk Polabiny
3
17
6,75
31
33
Kvapil Pavel
1511
2222 Šk Polabiny
3
15
6,25
32
30
Juchelka Petr
1644
Šk Bohemia
Pardubice O.s.
2˝
17
6,25
33
34
Křišťál Zdeněk
1444
2222 Šk Polabiny
2˝
16˝
6,50
34
31
Urban Tomáš
1590
Tj Český Lev
Kolešovice
2˝
16˝
5,75
35
37
Skuhrovec
Jaroslav
1308
Šk Praha-Smíchov
2˝
14˝
6,75
36
28
Vorel Bohuslav
1700
2222 Šk Polabiny
2˝
14˝
4,75
37
36
Fajová Alice
1344
Šk Bohemia
Pardubice O.s.
2˝
12˝
4,75
38
24
Janko Jan
1836
Šk Rapid
Pardubice, O.s.
2
18˝
6,50
39
41
Radvanovský Petr
0
Šk Spartak Ústí
N.l.
2
12
3,75
40
44
Štorek Ladislav
0
Sokol Krucemburk
2
11˝
4,00
41
39
Indra Antonín
0
2222 Šk Polabiny
2
11
3,75
42
42
Skokan Petr
0
Plzeň
1˝
13
3,00
43
38
Voldánová
Barbora
1294
Šk Bohemia
Pardubice O.s.
1˝
12˝
2,75
44
43
Vasko Jan
0
Plzeň
1˝
12˝
2,25
Detaily
naleznete na webové stránce chess-results.com.
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .