Výsledky 4.
kola
Synpo Pardubice – TJ
ŠO a DDM Chrudim B TJ Spartak OEZ Letohrad
– TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Rozhodčí:
Krys Jaromír Rozhodčí:
Papáček Miloš
1. Vobořil P. 2026 1/2 Půlpán
J. 1957 1. Černý
K. H 2146 1/2 Volf J. 2162
2. Outulný P. 2173 1/2 Krys
J. 2083 2. Mikyska
K. 1833 1:0 Zeinert
M. H 2126
3. Sýkora J. 2157 1:0 Kokeš
B. 2048 3. Papáček
M. 1957 1:0 Pečinka
M. 2072
4. Seidl Z. 1968 0:1 Linhart
Z. 1935 4. Maceška
B. 1918 0:1 Šmajzr
M. 2147
5. Pačovský M. 1954 0:1 Zámečník
J. 1878 5. Janeček
V. 1808 0:1 Holásek
P. 2100
6. Hon J. 1966 0:1 Bartoš
M. 1733 6. Řehák
J. 1910 1:0 Mareš
P. 2122
7. Prokůpek M. 1943 +:- Culek
K. 1778 7. Tesař
J. H 1858 1:0 Poslušný M. 1985
8. Hennig T. 1997 +:- Půlpán
D. 1250 8. Kameník
D. H 1811 0:1 Pokorný J. 1951
4
: 4 4.5
: 3.5
TJ
Lanškroun – CHS Chotěboř ŠK
Vysoké Mýto B – SK + Sokol Žamberk
Rozhodčí:
Pokorný Tomáš Rozhodčí:
Kosek Jiří
1. Pokorný T. 2245 1/2 Petrus
L. 1952 1. Trhal
T. 2091 1:0 Tuvšinbajar
D. 2033
2. Hrubeš P. 2147 1:0 Zvěřina
J. 1902 2. Kosek
J. V 2083 1/2 Havrlík P. 1960
3. Petruň M. 1974 1:0 Krejčík
T. 1897 3. Beneš
M. 1944 1/2 Wiesinger
W. 1942
4. Solil R. 1983 1/2 Novotný
T. 1831 4. Ptáček
L. 2062 0:1 Výprachtický
D. 1693
5. Procházka P. 1956 1:0 Dobšinský
P. 1892 5. Lipavský D. 1961 1/2 Felcman T. 1764
6. Novák M. 1715 0:1 Fiala
M. 1847 6. Kosek
M. 1918 1/2 Kalous
T. 1861
7. Šilar L. 1923 1:0 Michal
M. 1778 7. Trhal
M. 1902 1/2 Mazura
M. 1896
8. Šebrle J. 1766 1:0 Tomek
K. 1734 8. Marek
J. 1777 1/2 Zámečník
B. 1950
6
: 2 4
: 4
TJ Štefanydes
Polička – Lokomotiva Česká Třebová TJ
Jiskra Litomyšl – 2222 ŠK Polabiny D
Rozhodčí:
Houška František Rozhodčí:
Pekař Václav
1. Kastner O. 2145 0:1 Šimek
J. 2141 1. Škeřík
K. 2052 1/2 Šilar
L. 2168
2. Lorenc O. 2106 0:1 Vondra
L. 2005 2. Zeman
M. 2051 1:0 Just
P. 2034
3. Houška B. 2060 1:0 Čižinský
P. H 1937 3. Pekař V. 1964 1/2 Törvenyi
R. C 2008
4. Švub J. 1997 1:0 Petráž
M. 1957 4. Odstrčil
J. 1963 1/2 Škorpík
J. 1895
5. Kastner K. H 1960 1:0 Borek P. 2016 5. Jirsa
L. 1962 1:0 Bauer
J. 1839
6. Smejkal J. 1902 0:1 Šimek
Z. 1852 6. Bartošová
L. 1884 1/2 Kouba P. 2046
7. Stodola Z. 1774 0:1 Bartoš
K. H 1850 7. Šváb J. 1865 1:0 Vorel
B. 1739
8. Charouz M. 1774 0:1 Flos
P. 1668 8. Kapoun
M. 1835 1/2 Rež
M. 1647
3
: 5 5.5
: 2.5
Tabulka po 4.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Poč.
výher Skóre
1. TJ Lanškroun 4 4 0 0 12 18 22.5 : 9.5
2. TJ Jiskra Litomyšl 4 3 0 1 9 13 18.5 : 13.5
3. Lokomotiva Česká Třebová 4 3 0 1 9 13 16.5 : 15.5
4. Synpo Pardubice 4 2 2 0 8 16 19.5 : 12.5
5. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 1 2 1 5 13 16.5 : 15.5
6. TJ ŠO a DDM Chrudim B 4 1 2 1 5 10 15.5 : 16.5
6. CHS Chotěboř 4 1 2 1 5 10 15.5 : 16.5
8. TJ Spartak OEZ Letohrad 4 1 1 2 4 9 14.5 : 17.5
9. ŠK Vysoké Mýto B 4 1 1 2 4 8 15.5 : 16.5
10. TJ Štefanydes Polička 4 1 0 3 3 12 13 : 19
11. SK + Sokol Žamberk 4 0 2 2 2 7 15 : 17
12. 2222 ŠK Polabiny D 4 0 0 4 0 4 9.5 : 22.5