Výsledky 10.
kola
SK+Sokol Žamberk C
– TJ Lanškroun B SK+Sokol
Žamberk B – ŠK Svitavy B
1. Kalous T. V 1861 0:1 Solil R. V 1983 1. Havrlík P. V 1904 1:0 Svatoš Z. 1667
2. Výprachtický D.V 1693 1/2 Šilar L. 1909 2. Zámečník
B. 1950 1/2 Jedlička
E. 1680
3. Dungl P. 1769 1/2 Paukert
I. 1783 3. Martinec
J. 1743 1/2 Riedl
V. 1648
4. Felcman T. V 1764 1/2 Šebrle J. 1766 4. Kacálek
K. 1794 1/2 Krušina
A. 1518
5. Lorenc J. 1583 0:1 Marek
M. 1688 5. Brdíček
D. 1691 1:0 Kučera
J. 1250
6. Malá M. 1448 1:0 Palla
S. H 1777 6. Jeništa J. 1838 1:0 Konečný
T. 1100
7. Kubalík M. 1250 1/2 Krátký
J. 1469 7. Kopal
V. 1479 1:0 Hábík
J. 1100
8. Lorenc A. 1100 0:1 Pilný
J. 1292 8. Janeček
M. 1478 1:0 Šmíd
L. 1100
3
: 5 6.5
: 1.5
TJ Slovan Moravská
Třebová – TJ Jablonné nad Orlicí Spartak
Choceň – ŠO K a.s. Kunvald
1. Endl V. 1995 1/2 Černý
K. 1974 1. Kučera
J. 1900 1/2 Keprta
S. H 1984
2. Sojma Z. 1949 0:1 Papáček
M. H 1909 2. Vavroušek P. 1827 1/2 Vymetálek
P. 1787
3. Grepl P. 1846 1:0 Filip
L. 1741 3. Weis
L. 1803 1:0 Merta
M. H 1793
4. Glöckner J. H 1897 1/2 Černohous J. 1709 4. Janeček
V. H 1808 0:1 Merta J. H 1826
5. Chvojka A. 1720 1/2 Kubíček
V. 1647 5. Janeček
F. 1666 0:1 Dvořák
E. 1897
6. Vícha K. 1678 1/2 Sysr
P. H 1628 6. Navrátil V. 1746 1:0 Krupica
Z. 1250
7. Cedzo Š. 1725 1/2 Černý
V. 1579 7. Šmejdíř
W. 1628 1:0 Tobiška
J. 1756
8. Endl V. 1625 1/2 Vaníček
J. 1000 8. -:+ Rusz G. 1615
4
: 4 4
: 4
ŠK Svitavy A – Jiskra
Ústí nad Orlicí C Lokomotiva Česká
Třebová B – Jiskra Ústí nad Orlicí B
1. Pekař V. H 1983 1:0 Mikyska K. H 1833 1. Kotva M. V 2020 0:1 Pečinka M. V 2161
2. Maděra S. 1833 1/2 Glembek
B. 1722 2. Petrželka
K. 1855 1/2 Volf J. V 2131
3. Havel F. 1796 1/2 Fangl
J. 1659 3. Gregor
P. 1640 0:1 Blaško
Š. 1949
4. Bartoš K. 1850 0:1 Dostál
L. 1613 4. Flos
P. 1668 0:1 Kylar
P. 1924
5. Rosenkranz J. 1739 1/2 Jániš
P. 1555 5. Pelcl
K. 1665 1:0 Smola
J. 1880
6. Riedl T. 1737 1:0 Kapoun
V. 1360 6. Jasanský
K. 1820 1/2 Kameník
D. 1811
7. Krušina P. 1516 1:0 John
P. 1332 7. Kovář
V. 1250 1/2 Řehák
J. H 1842
8. Velešík M. 1100 0:1 Kubišta
L. 1250 8. Paluda
J. 1493 0:1 Mareš
P. 1692
4.5
: 3.5 2.5
: 5.5
Tabulka po 10.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Poč.
výher Skóre
1. TJ Jiskra Ústí nad
Orlicí B 10 9 1 0 28 45 59 : 21
2. TJ Lanškroun B 10 8 0 2 24 36 50 : 30
3. SK+Sokol Žamberk B 10 6 2 2 20 34 49 : 31
4. Lokomotiva Česká Třebová B 10 5 3 2 18 30 43.5 : 36.5
5. TJ Slovan Moravská Třebová 10 5 2 3 17 35 47.5 : 32.5
6. TJ Jablonné nad Orlicí 10 5 1 4 16 26 41.5 : 38.5
7. ŠO K a.s. Kunvald 10 4 1 5 13 22 36 : 44
8. Spartak Choceň 10 3 3 4 12 30 40 : 40
9. ŠK Svitavy A 10 3 2 5 11 21 35 : 45
10. SK+Sokol Žamberk C 10 3 1 6 10 23 38 : 42
11. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 10 1 0 9 3 15 24.5 : 55.5
12. ŠK Svitavy B 10 0 0 10 0 6 16 : 64