Výsledky 5.
kola
2222 ŠK
Polabiny – TJ Pankrác Výstaviště
Lysá nad Labem – TJ ŠO Chrudim
Rozhodčí:
Gonsior Evžen Rozhodčí:
Saeckl Petr
1. Petr M. H 2452 1:0 Polášek J. 2347 1. Špaček
P. 2423 1:0 Tůma
J. 2277
2. Kaňovský D. H 2431 1:0 Dvořák T. H 2287 2. Neckář L. 2337 0:1 Sabol
M. H 2354
3. Roško L. H 2347 1/2 Pešout J. 2251 3. Košnář
M. 2175 1/2 Bujnoch
R. 2233
4. Jedlička A. 2287 1/2 Svoboda
S. 2292 4. Londýn
R. 2293 0:1 Šťastný
J. H 2234
5. Pačovský J. 2268 1:0 Vokoun
J. 2221 5. Postupa
P. 2154 0:1 Jarábek
V. 2198
6. Novotný M. 2272 1:0 Petr
J. 2199 6. Munk
P. 2185 1/2 Němec
P. 2234
7. Hošek M. 2302 1:0 Viták
P. 2226 7. Husárik
B. 2152 0:1 Hlaváček
R. 2201
8. Mojžíš J. 2203 1:0 Pick
Š. 2146 8. Jirk
A. 2142 0:1 Onderek
D. 2171
7
: 1 2
: 6
1. Novoborský ŠK
"B" – ŠK Sokol Vyšehrad Sokol
Plzeň – Letná – Sokol Vršovice
Rozhodčí:
Vagenknecht Josef Rozhodčí:
Sunek Bohumír
1. Kulhánek T. H 2409 1/2 Vávra P. H 2299 1. Michálek J. H 2320 0:1 Cléry N. C 2349
2. Kučera P. 2305 0:1 Dočekal
J. H 2246 2. Fiala R. 2335 1:0 Šeleljo
D. 2340
3. Vaculík M. 2288 1/2 Tichý
V. 2256 3. Jirásek
P. H 2277 1/2 Kubečka D. 2293
4. Pertlová S. H 2239 0:1 Chalupa I. 2170 4. Blecha
M. 2219 1/2 Schula
M. H 2312
5. Vrána J. 2219 1/2 Vodička
V. H 2200 5. Trmota Z. 2159 1/2 Forman
Š. H 2332
6. Černý M. 2197 0:1 Vaněk
P. 2184 6. Falout
L. 2205 0:1 Svatoš
J. 2299
7. Kučera P. 2143 0:1 Filipi
Š. 2072 7. Blecha
M. 2164 0:1 Krňávek
L. 2266
8. Oreský J. 2084 1:0 Jirman
P. 2027 8. Janočko
P. 2047 0:1 Kohout
V. 2173
2.5
: 5.5 2.5
: 5.5
TJ Slavia Hradec
Králové – "Space" Poštovní spořitelna "B" Holdia DP Praha B – Sokol Plzeň I
Rozhodčí:
Svršek Radomír Rozhodčí:
Šimeček Alexej
1. Plát V. H 2411 1:0 Kuba J. 2247 1. Sharashenidze
H 2294 1/2 Turner
J. 2374
2. Prymula R. 2297 1/2 Vozka
P. 2238 2. Freisler
P. 2310 1:0 Česal
J. 2235
3. Vacek M. 2308 1:0 Pletánek
J. 2237 3. Gregor
J. 2277 0:1 Svoboda
M. 2180
4. Moravec M. H 2309 0:1 Kovář V. 2252 4. Adámek
Z. 2184 1/2 Havlíková
K. H 2179
5. Hála B. H 2279 0:1 Kozák M. 2154 5. Kříž
L. 2177 0:1 Jaroš
M. 2230
6. Roj M. 2157 1/2 Pokorný
P. 2199 6. Kříž
D. 1945 0:1 Turner
R. 2083
7. Döring R. 2207 1/2 Bartoš
J. 2203 7. Rous
F. 2077 0:1 Šimůnek
A. 2176
8. Novák R. 2241 1/2 Kovář
L. 1960 8. Zimák
K. 2081 +:-
4
: 4 3
: 5
Tabulka po 5.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. 2222 ŠK Polabiny 5 5 0 0 15 28 : 12 21
2. ŠK Sokol Vyšehrad 5 4 0 1 12 23 : 17 14
3. 1. Novoborský ŠK "B" 5 3 1 1 10 23 : 17 15
4. Sokol Plzeň I 5 3 0 2 9 21.5 : 18.5 13
5. TJ Slavia Hradec Králové 5 2 2 1 8 21 : 19 14
6. Sokol Vršovice 5 2 1 2 7 20.5 : 19.5 12
7. TJ ŠO Chrudim 5 2 0 3 6 19.5 : 20.5 11
8. "Space" Poštovní spořitelna
"B" 5 1 2 2 5 17.5 : 22.5 10
9. Výstaviště Lysá nad Labem 5 1 2 2 5 17 : 23 10
10. Holdia DP Praha B 5 1 1 3 4 17 : 23 11
11. TJ Pankrác 5 1 0 4 3 17 : 23 7
12. Sokol Plzeň – Letná 5 0 1 4 1 15 : 25 9