Výsledky 8. kola
SK+Sokol Žamberk
"C" – TJ Jablonné nad Orlicí Lokomotiva
Česká Třebová "B" – TJ Lanškroun "B"
Rozhodčí:
Hurdes Emil Rozhodčí:
Paluda Jiří
1. Janeček M. 1482 0:1 Černý
K. 1980 1. Petráž
M. V 1930 0:1 Pokorný T. V 2288
2. Lorenc J. 1611 1:0 Papáček
M. H 1906 2. Borek
P. V 1872 0:1 Solil R. V 2043
3. Hurdes E. 1461 1:0 Maceška
B. H 1896 3. Flos
P. 1665 0:1 Šilar
L. 1918
4. Pelinka F. 1291 0:1 Černohous
M. 1250 4. Pelcl K. 1703 0:1 Šebrle J. 1789
5. Uřičář P. 1383 0:1 Černohous
J. 1706 5. Petrželka K. 1860 1/2 Paukert I. 1787
6. Kerschbaum J. 1250 1/2 Kubíček
V. 1662 6. Jasanský K. 1792 1/2 Krátký J. 1739
7. Lorenc J. H 1308 0:1 Černý V. 1632 7. Kovář
V. 1591 1:0 Palla
S. H 1738
8. Lorencová J. H 1100 1/2 Vaníček J. 1675 8. Petrážová
K. 1620 0:1 Marek M. 1712
3
: 5 2
: 6
ŠK
Svitavy – ŠO K a.s. Kunvald TJ
Jiskra Ústí nad Orlicí "C" – SK + Sokol Žamberk "B"
Rozhodčí:
Kozák David Rozhodčí:
Kameník David
1. Kotva M. H 2063 0:1 Keprta S. H 1933 1. Smola J. V 1851 1/2 Dungl P. 1788
2. Bartoš K. 1864 1/2 Vymetálek
P. 1794 2. Kylar P. V 1916 0:1 Martinec
J. 1851
3. Maděra S. 1791 1:0 Dvořák
E. 1821 3. Pokorný
J. 1909 1/2 Kacálek K. 1806
4. Krušina P. 1797 1:0 Hodek
R. 1670 4. Kameník
D. 1832 1:0 Jeništa J. 1807
5. Havel F. 1802 1:0 Tobiška
J. 1706 5. Mareš
J. H 1706 1:0 Mazura J. 1607
6. Rosenkranz J. 1753 1/2 Rusz
G. 1625 6. Jániš
P. 1652 0:1 Kopal
V. 1498
7. Kozák D. H 1651 1/2 Štěpán S. 1653 7. Taslar
K. 1675 1:0 Dunglová
N. 1523
8. Svatoš Z. 1656 1:0 Krupica
Z. 1540 8. Víglaský J. 1317 1/2 Kubalík M. 1267
5.5
: 2.5 4.5
: 3.5
ŠK Dolní Čermná
o.s. – SK + Sokol Žamberk "A" Štefanydes
Polička "B" –Slovan Moravská Třebová
Rozhodčí:
Dostálek Vladimír Rozhodčí:
Houška František
1. Merta J. 1827 1/2 Belobrad
I. 2051 1. Jerman M. 1747 0:1 Urbášek O. H 2001
2. Merta M. 1787 1/2 Výprachtický
D. 1963 2. Stodola M. 1662 1:0 Sojma
Z. 1979
3. Dostálek V. 1612 1/2 Wiesinger
W. 1928 3. Stodola Z. 1744 0:1 Grepl P. 1832
4. Pecháček T. 1591 0:1 Mikyska
K. H 1878 4. Klíma
L. 1628 1/2 Chvojka
A. 1796
5. Motl L. 1591 0:1 Kalous
T. 1863 5. Stodola
J. 1526 0:1 Glöckner
J. 1891
6. Nikl J. 1573 0:1 Mazura
M. 1897 6. Zeman A. 1532 0:1 Cedzo Š. 1715
7. Málek O. 1000 0:1 Zámečník
B. 1922 7. Buchta M. 1399 1/2 Endl V. 1613
8. Marek J. 1000 0:1 Brdíček
D. 1702 8. Pospíšil P. 1316 1:0 König M. 1566
1.5
: 6.5 3
: 5
Tabulka po 8. kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. SK + Sokol Žamberk "A" 8 8 0 0 24 48 : 16 35
2. TJ Lanškroun "B" 8 6 1 1 19 43.5 : 20.5 32
3. TJ Slovan Moravská Třebová 8 5 2 1 17 38.5 : 25.5 29
4. ŠK Svitavy 8 5 1 2 16 37.5 : 26.5 29
5. TJ Štefanydes Polička "B" 8 4 1 3 13 33.5 : 30.5 23
6. TJ Jablonné nad Orlicí 8 4 0 4 12 27.5 : 36.5 16
7. ŠO K a.s. Kunvald 8 3 2 3 11 31 : 33 21
8. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 8 3 1 4 10 30.5 : 33.5 20
9. Lokomotiva Česká Třebová "B" 8 2 2 4 8 29.5 : 34.5 21
10. Šachový klub Dolní Čermná o.s. 8 2 0 6 6 26 : 38 16
11. SK + Sokol Žamberk "B" 8 1 0 7 3 22 : 42 12
12. SK + Sokol Žamberk "C" 8 0 0 8 0 16.5 : 47.5 10