27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V osmém kole 2.ligy skupina D nepomohlo Litomyšli ani domácí prostředí proti Třebíči A a podlehla jí vysoko 2:6. Všichni zbývající naši zástupci hráli venku a se střídavými úspěchy - Zaječice vyhrály v Pelhřimově 4,5:3,5, Polabiny B jen remizovaly v Třebíči s B družstvem 4:4, ale Bohemia podlehla v Brně Loko B 5:3 a AKIS podlehl rovněž v Brně Durasu B dokonce 5,5:2,5. Další výsledky: Rychnov n/Kn. - Žďár n/S. 5,5:2,5
TJ Jiskra Litomyšl
ŠK Caissa Třebíč "A"
Škeřík Karel
2094
½
-
½
2297
Píza Vlastimil (H)
Pekař Václav
2072
0
-
1
2325
Smištík Milan
Daniel Martin (H)
2101
0
-
1
2296
Sedláček Oldřich (H)
Zeman Martin
2020
1
-
0
2270
Skácelík Petr (H)
Jirsa Lukáš
2007
0
-
1
2223
Bělohlávek Petr
Bartošová Lucie
1920
0
-
1
2202
Kratochvíl Josef
Odstrčil Jaromír
1768
0
-
1
2101
Tesař Jan
Šváb Jiří
0
½
-
½
1972
Ciešlak Leszek
2
:
6
TJ Spartak Pelhřimov
TJ SOKOL Zaječice
Volák Michal
2181
0
-
1
2267
Vařejčko Josef
Krejčí Jakub
2124
0
-
1
2343
Sabol Marian (H)
Přibyl Radomír
2075
1
-
0
2034
Trhal Tomáš (H)
Pavlíček Robert (H)
0
1
-
0
2178
Hájek Jiří
Bendl Hynek
2070
0
-
1
2120
Hájek Lukáš
Tyle Vladimír (H)
2016
½
-
½
2087
Jelínek Milan
Peltan Zdeněk
2090
0
-
1
1958
Trhal Michal (H)
Vejmělek Milan
2129
1
-
0
1922
Hájek Jaroslav
3½
:
4½
Panda Rychnov n/Kn.
TJ Žďár nad Sázavou
Zeberski Jakub (C)
2400
½
-
½
2188
Večeřa Pavel
Čechura Petr
2278
½
-
½
2127
Celý Jaroslav
Ringel Zbyněk
2231
½
-
½
2038
Bukáček Lubomír
Pirklová Hana
2190
½
-
½
2017
Svoboda Ivo
Kracík Tomáš
2126
½
-
½
1777
Obůrka Vladislav
Novotný Josef
2124
1
-
0
Jonáš Vlastimil
2105
1
-
0
Marečková Martina
2061
1
-
0
5½
:
2½
ŠK DURAS Brno "B"
AKIS Pardubice
Jurka Miroslav
2307
½
-
½
2327
Prandstetter Eduard
Ševčík Vladimír
2220
1
-
0
2131
Sýkora Josef
Mlýnek Petr
2218
1
-
0
2152
Zeinert Michal
Mudra Tomáš
2178
½
-
½
2166
Veselý Tomáš
Zavadil Michal
2143
½
-
½
2164
Petuchov Sergej
Kiša Lubomír
2142
0
-
1
2083
Smutný Jan (H)
Macharáček Šimon
2175
1
-
0
2035
Tuvšinbajar Dorjkhú
Mičánek Tomáš
2122
1
-
0
1888
Kraus Ondřej
5½
:
2½
ŠK Lokomotiva Brno "B"
ŠK Bohemia Pardubice
Vykydal František
2218
½
-
½
2194
Karásek Lukáš (H)
Medunová Věra
2065
½
-
½
2084
Novák Aleš
Zavacký Peter
2083
1
-
0
2051
Třasák Ondřej
Lička Vlastimil
2019
½
-
½
2077
Vodička Pavel
Pakosta Miroslav (V)
2126
1
-
0
2050
Jelínek Václav
Pekárková Eva (H)
1954
½
-
½
1956
Daněk Pavel
Petruška Miroslav
2008
1
-
0
2017
Nadrchal Tomáš
Uhmann Jan
1977
0
-
1
1985
Mazura Tomáš
5
:
3
ŠK Caissa Třebíč "B"
2222 ŠK Polabiny "B"
Čížek Antonín
2315
½
-
½
2287
Hrabuša Matěj (C)
Švanda Pavel (H)
2201
½
-
½
2292
Hošek Milan
Škaroupka Jiří
2129
1
-
0
2266
Mojžíš Jaroslav
Göth Jiří
0
0
-
1
2259
Němec Pavel (H)
Uher Vladimír
2088
½
-
½
2240
Navrátil František
Milostný Miloš
2078
½
-
½
2152
Komárek David (H)
Bradáč Roman
2035
1
-
0
2060
Trojan Luboš
Vojtěch Ladislav
0
0
-
1
2062
Čižinský Petr
4
:
4
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou
8
0
0
24
45
35
2.
ŠK Caissa RHEA Třebíč "A"
6
0
2
18
42
31
3.
2222 ŠK Polabiny "B"
5
2
1
17
38,5
27
4.
ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B"
5
1
2
16
37
26
5.
AKIS Pardubice
5
0
3
15
35,5
25
6.
ŠK Bohemia Pardubice
4
0
4
12
31,5
19
7.
ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B"
3
2
3
11
29
19
8.
TJ SOKOL Zaječice
3
1
4
10
32,5
21
9.
TJ Jiskra Litomyšl
2
1
5
7
247
16
10.
Šachový klub Lokomotiva Brno "B"
1
1
6
4
24,5
12
11.
TJ Spartak Pelhřimov
1
1
6
4
21,5
11
12.
TJ Žďár nad Sázavou
0
1
7
1
22
9
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .