Ve dnech 26.prosince 2009 až 2.ledna 2010 se v Litomyšli konal další ročník Českých šachových vánoc, který byl současně přeborem pardubického kraje jednotlivců pro rok 2010. Mezi 109 účastníky zvítězil IM Martin Petr z Polabin před GM Bartolomiejem Heberlou a IM Janem Bernáškem (oba Rapid Pardubice), bronz z přeboru kraje bral FM Marian Sabol z Vysokého Mýta. V přeboru kraje byla nejlepší ženou Lucie Bartošová z Litomyšle, juniorem Petr Čižinský z Polabin a seniorem Milan Kotva z České Třebové.
Poř.
Tit.
Jméno
Typ
Skup.
FED
RtgFIDE
RtgN
Klub/Místo
Body
TB 1
TB 2
TB 3
1
IM
Petr Martin
P
CZE
2495
0
2222 Sk Polabiny
7
54
42,5
2372
GM
Heberla Bartolomiej
POL
2515
0
Sk Rapid Pardubice, O.S.
7
53
42,5
2392
3
IM
Bernasek Jan
P
CZE
2476
0
Sk Rapid Pardubice, O.S.
7
52,5
41,5
2373
13
FM
Sabol Marian
P
CZE
2343
0
Sk Vysoke Myto
6
46,5
36,5
2272
20
FM
Cerveny Martin
P
CZE
2353
0
2222 Sk Polabiny
5,5
50,5
39,5
2264
23
FM
Skliba Martin
P
CZE
2281
0
Sk Rapid Pardubice, O.S.
5,5
48
39
2227
29
FM
Jedlicka Ales
P
CZE
2320
0
2222 Sk Polabiny
5,5
44
34
2125
37
Kotva Milan
S60
P
CZE
2051
0
Tj Lokomotiva Ceska Trebova
5
47,5
37
2213
40
Bujnoch Radek
P
CZE
2196
0
Tj So A Ddm Chrudim
5
43,5
34
2069
44
Cizinsky Petr
U16
P
CZE
2062
0
2222 Sk Polabiny
5
41,5
32
2132
48
FM
Novotny Michal
P
CZE
2292
0
2222 Sk Polabiny
4,5
45,5
35,5
2168
49
Pekar Vaclav
P/S
CZE
2072
0
Tj Jiskra Litomysl
4,5
44
34
2130
50
Kastner Oldrich
P/S
CZE
2102
0
Tj Stefanydes Policka
4,5
42,5
32,5
2125
54
Lorenc Oldrich
P/S
CZE
2111
0
Tj Stefanydes Policka
4,5
41,5
33
2113
59
Trojan Lubos
S60
P
CZE
2060
0
2222 Sk Polabiny
4,5
39,5
30,5
2053
60
FM
Mojzis Jaroslav
S60
P
CZE
2266
0
2222 Sk Polabiny
4,5
39,5
29,5
1979
61
Kosek Marek
U16
P
CZE
1965
0
Sk Vysoke Myto
4,5
39
30,5
2050
64
Schaffer David
P/S
CZE
0
1475
Tj Stefanydes Policka
4,5
28,5
22,5
1836
69
Bartosova Lucie
W
P/S
CZE
1920
0
Tj Jiskra Litomysl
4
39
30
2059
85
Trhal Tomas
P
CZE
2034
0
Sk Vysoke Myto
3,5
35,5
26,5
1883
87
Odstrcil Jaromir
P/S
CZE
1768
0
Tj Jiskra Litomysl
3,5
32,5
24
1959
92
Krusina Patrik
U16
P/S
CZE
1771
0
Sk Svitavy
3
34,5
27
1932
95
Melichar Vojtech
U16
P
CZE
0
1471
2222 Sk Polabiny
3
33
24,5
1741
100
Schaffer Ondrej
U16
P/S
CZE
0
1565
Tj Stefanydes Policka
3
27
21,5
1769
106
Stodola Marek
U16
P/S
CZE
0
1662
Tj Stefanydes Policka
2
29
21,5
1724
108
Melichar Zdenek
* P
CZE
0
1250
2222 Sk Polabiny
1,5
26
20
1784
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.