Výsledky 8.
kola
volný
los – TJ Sokol Mistrovice TJ
Lanškroun "C" – TJ Sokol Horní Čermná
Rozhodčí:
Krátký Josef
1. Krátký
J. V 1739 1:0 Šilar J. 1560
2. Havelka
J. 1250 1/2 Kalousek
M. 1462
3. Vu
A. 1376 1:0 Vacek
M. 1445
4. Vaculík
J. 1250 0:1 Šilar
K. 1460
5. Kolomý
Š. 1250 0:1 Havel D. 1100
2,5
: 2,5
Jiskra Ústí n. O. "D" – SK+Sokol Žamberk
"D" Spartak OEZ
Letohrad "C" – ŠO K a.s. Kunvald "B"
Rozhodčí:
Kameník David Rozhodčí:
Janeček Václav
1. Kapoun V. 1453 0:1 Zámečník
B. 1922 1. Lorenc J. H 1611 1:0 Krčmář
S. 1492
2. Kubišta L. 1662 1/2 Janeček
M. V 1482 2. Černohous
J. 1543 0:1 Hodek R. V 1670
3. Fangl J. 1674 1:0 Hurdes
E. V 1461 3. Lorenc A. H 1250 1/2 Mlynář M. 1509
4. Driemer J. 1536 1:0 Martan
Z. 1000 4. Maceška
V. 1541 1:0 Vymetálek T. 1526
5. Dudla M. 1521 1:0 Kalous
J. 1293 5. Lorencová
J. 1100 1/2 Kňážek M. 1306
3,5
: 1,5 3
: 2
Spartak OEZ Letohrad "B" – ŠO K a.s. Kunvald
"C" TJ Jablonné n.
O. B – ŠK Kovo Jonáš Lanškroun
Rozhodčí:
Janeček Václav Rozhodčí:
Vaníček Jan
1. Janeček V. 1783 1:0 Rusz
G. V 1625 1. Černohous J. V 1706 1/2 Boháč L. 1608
2. Slavíček M. H 1768 1:0 Rusz R. 1535 2. Vaníček
J. 1675 1/2 Křivohlávek
D. H 1542
3. Kubíček V. H 1662 1:0 Krupica Z. 1540 3. Vorlíček
P. 1582 1:0 Křivohlávek J. 1430
4. Janeček O. 1572 0:1 Michalička
V. 1431 4. Trampota L. 1000 1:0 Lapáček L. 1333
5. Petráček J. 1451 0:1 Bém
T. 1250 5. Vaníček
P. 1000 0:1 Jirout
O. 1000
3
: 2 3
: 2
Tabulka po 8.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 7 7 0 0 21 26 : 9 22
2. TJ Lanškroun "C" 8 4 3 1 15 22,5 : 17,5 15
3. TJ Sokol Horní Cermná 7 3 2 2 11 19,5 : 15,5 15
4. TJ Spartak OEZ Letohrad "C" 7 3 2 2 11 19 : 16 15
5. ŠO K a.s. Kunvald "C" 8 3 2 3 11 19,5 : 20,5 11
6. SK + Sokol Zamberk "D" 7 3 1 3 10 18 : 17 13
7. TJ Jablonné nad Orlicí B 7 2 1 4 7 14,5 : 20,5 9
7. TJ Sokol Mistrovice 7 2 1 4 7 14,5 : 20,5 8
7. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 7 2 1 4 7 14,5 : 20,5 10
10. ŠK Kovo Jonáš Lanškroun 8 2 1 5 7 16 : 24 10
11. ŠO K a.s. Kunvald "B" 7 0 4 3 4 16 : 19 12