27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Po loňském postupu Polabin z 1.ligy dospělých se stejný husarský kousek podařil letos i jejich mládeži - po vítězství v 1.lize ml. dorostu sk. sever budou mít Pardubice již třetí extraligové družstvo - Blahopřejeme !!! Základem tohoto úspěchu Polabin se stalo již sobotní osmé kolo proti hlavnímu soupeři v boji o postup - Sokolu Hradec Králové, které po infarktovém průběhu skončilo šťastnou remizou 3:3. Ve zbývajících třech zápasech již Polabiňáci nezaváhali a mohou tak slavit postup. Ani ostatní naše družstva nezklamala - Polabiny B skončily na šestém místě, Polička byla osmá a Lanškroun devátý. S dojmy ze závěrečných čtyř kol severní skupiny 1.ligy dorostu, sehraných ve dnech 23.-24.dubna 2010 v Hlušicích, se můžete seznámit na webech Polabin , Sokola Hradec Králové , Deska Liberec, Pandy Rychnov n/Kn. , Štefanides Polička a Nového Boru .
Závěrečná tabulka
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Partie
Skóre
1.
2222 Polabiny A
10
1
0
31
45
51
2.
Sokol Hradec Králové
9
2
0
29
40
46,5
3.
Sokol Praha-Kobylisy A
6
2
3
20
36
42,5
4.
Desko Liberec B
5
4
2
19
36
41
5.
Jiskra RMSK Nový Bydžov
6
1
4
19
32
38,5
6.
2222 Polabiny B
5
2
4
17
28
35,5
7.
Panda Rychnov n.Kn. B
5
1
5
16
27
33,5
8.
TJ Štefanydes Polička
5
1
5
16
26
32
9.
ŠKM DDM a TJ Lanškroun
4
2
5
14
33
38,5
10.
Sokol Praha-Kobylisy B
2
0
9
6
12
14
11.
Novoborská šachová akademie
0
1
10
1
10
14
12.
Jiskra Jaroměř
0
1
10
1
4
8
Výsledky na šachovnicích - 8.kolo
Sokol Hradec Králové
2222 Polabiny A
Mareš Jan
1706
½
-
½
2040
Čižinský Petr
Saučuk Martin
1772
1
-
0
1907
Půlpán Jakub
Szücs Matyáš
1588
½
-
½
1557
Nešpůrek Petr
Ptáček Tomáš
1597
1
-
0
1616
Vlčková Kateřina
Rojíková Lenka
1250
0
-
1
1580
Vančura Daniel
Kopczyk Pavel
1100
0
-
1
1491
Půlpán Matěj
3
:
3
TJ Štefanydes Polička
Sokol Praha-Kobylisy B
Stodola Marek
1662
1
-
0
1250
Cetens Edward
Petrásek Kamil
1574
1
-
0
1100
Vlasatý Lukáš
Sion David
1435
1
-
0
1250
Lutfalibayov Kamil
Pospíšil Petr
1316
1
-
0
1100
Ostrý Michal
Feltl Patrik
1000
1
-
0
1100
Šmíd Petr
Tulis Jan
1000
1
-
0
6
:
0
DDM a TJ Lanškroun
2222 Polabiny B
Krušina Patrik
1797
1
-
0
1471
Melichar Vojtěch
Kozák David
1651
1
-
0
1520
Liduch Filip
Nečas Lukáš
1304
½
-
½
1324
Rež Matouš
Kolomý Štěpán
1250
½
-
½
1594
Řezníček Dominik
Vu Antonín
1376
1
-
0
1408
Hofman Oskar
Havelka Josef
1250
0
-
1
1000
Cach Jakub
4
:
2
Výsledky na
šachovnicích - 9.kolo
TJ Štefanydes Polička
2222 Polabiny A
Stodola Marek
1662
0
-
1
2040
Čižinský Petr
Petrásek Kamil
1574
0
-
1
1907
Půlpán Jakub
Sion David
1435
½
-
½
1557
Nešpůrek Petr
Pospíšil Petr
1316
0
-
1
1616
Vlčková Kateřina
Feltl Patrik
1000
0
-
1
1580
Vančura Daniel
Tulis Jan
1000
0
-
1
1491
Půlpán Matěj
½
:
5½
DDM a TJ Lanškroun
Sokol Praha-Kobylisy A
Krušina Patrik
1797
0
-
1
1742
Lhotka Jiří
Kozák David
1651
0
-
1
1573
Strnad Jakub
Nečas Lukáš
1304
0
-
1
1409
Kostelecký Daniel
Kolomý Štěpán
1250
1
-
0
1266
Slovák Kilián
Vu Antonín
1376
½
-
½
1263
Knížek Richard
Havelka Josef
1250
1
-
0
2½
:
3½
Jiskra Jaroměř
2222 Polabiny B
Möller Ondřej
1100
0
-
1
1471
Melichar Vojtěch
Veinfurter Tomáš
1100
0
-
1
1520
Liduch Filip
Matras Vojtěch
1100
½
-
½
1324
Rež Matouš
Freisleben Matěj
1250
0
-
1
1594
Řezníček Dominik
0
-
1
1408
Hofman Oskar
0
-
1
1000
Cach Jakub
½
:
5½
Výsledky na
šachovnicích - 10.kolo
2222 Polabiny A
DDM a TJ Lanškroun
Čižinský Petr
2040
1
-
0
1797
Krušina Patrik
Půlpán Jakub
1907
1
-
0
1651
Kozák David
Nešpůrek Petr
1557
½
-
½
1304
Nečas Lukáš
Vlčková Kateřina
1616
1
-
0
1250
Kolomý Štěpán
Vančura Daniel
1580
1
-
0
1376
Vu Antonín
Půlpán Matěj
1491
0
-
1
1250
Havelka Josef
4½
:
1½
Sokol Praha-Kobylisy A
TJ Štefanydes Polička
Lhotka Jiří
1742
1
-
0
1662
Stodola Marek
Strnad Jakub
1573
½
-
½
1574
Petrásek Kamil
Kostelecký Daniel
1409
0
-
1
1435
Sion David
Slovák Kilián
1266
0
-
1
1316
Pospíšil Petr
Knížek Richard
1263
½
-
½
1000
Feltl Patrik
0
-
1
1000
Tulis Jan
2
:
4
2222 Polabiny B
Sokol Hradec Králové
Melichar Vojtěch
1471
½
-
½
1706
Mareš Jan
Liduch Filip
1520
1
-
0
1772
Saučuk Martin
Rež Matouš
1324
0
-
1
1588
Szücs Matyáš
Řezníček Dominik
1594
0
-
1
1597
Ptáček Tomáš
Hofman Oskar
1408
0
-
1
1250
Rojíková Lenka
Cach Jakub
1000
1
-
0
1100
Kopczyk Pavel
2½
:
3½
Výsledky na
šachovnicích - 11.kolo
2222 Polabiny A
Jiskra Jaroměř
Čižinský Petr
2040
1
-
0
1100
Möller Ondřej
Půlpán Jakub
1907
1
-
0
1100
Veinfurter Tomáš
Nešpůrek Petr
1557
½
-
½
1250
Freisleben Matěj
Vlčková Kateřina
1616
1
-
0
1000
Chvátil Šimon
Vančura Daniel
1580
1
-
0
Pochobradský Libor
1420
1
-
0
5½
:
½
Sokol Praha-Kobylisy B
DDM a TJ Lanškroun
Cetens Edward
1250
0
-
1
1797
Krušina Patrik
Vlasatý Lukáš
1100
0
-
1
1651
Kozák David
Lutfalibayov Kamil
1250
0
-
1
1304
Nečas Lukáš
Ostrý Michal
1100
0
-
1
1250
Kolomý Štěpán
Šmíd Petr
1100
0
-
1
1376
Vu Antonín
0
-
1
1250
Havelka Josef
0
:
6
2222 Polabiny B
TJ Štefanydes Polička
Melichar Vojtěch
1471
0
-
1
1662
Stodola Marek
Liduch Filip
1520
0
-
1
1574
Petrásek Kamil
Rež Matouš
1324
½
-
½
1435
Sion David
Řezníček Dominik
1594
1
-
0
1316
Pospíšil Petr
Hofman Oskar
1408
1
-
0
1000
Feltl Patrik
Cach Jakub
1000
1
-
0
1000
Tulis Jan
3½
:
2½
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .