V sobotu 10.dubna 2010 se v Ústí n/O. uskutečnil jubilejní 40.ročník šachového turnaje pro mládež 'Orlická šachovnice'. Na pomyslný trůn po 10 letech opět usedla dívka - Kristýna Sabolová z Vysokého Mýta, která ztratila pouze jedinou půlku. Na druhém místě skončil Dominik Řezníček z Polabin a na třetím David Sion z Poličky. Součástí turnaje byl i Krajský přebor mládeže kategorie H/D 8, jehož vítězem se stal Erik Žejdlík z Hlinska před Lukášem Pavlíčkem z Moravské Třebové a Tomášem Ludvíkem z Polabin, z dívek byla nejúspěšnější Kateřina Dudlová z Ústí n/O. Postřehy z turnaje naleznete jako obvykle na webových stránkách Polabin, Poličky a Ústí n/O.
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
TB 1
TB 2
TB 3
1
Sabolová Kristýna
1734
ŠK Vysoké Mýto
8,5
42
53,5
43
2
Řezníček Dominik
1601
2222 ŠK Polabiny
7,5
42
54,5
40
3
Sion David
1421
TJ Štefanydes Polička
7
42
54
37
4
Petrásek Kamil
1614
TJ Štefanydes Polička
6,5
39,5
50
33,5
5
Stodola Marek
1607
TJ Štefanydes Polička
6,5
38,5
51
34,5
6
Melichar Vojtěch
1600
2222 ŠK Polabiny
6,5
37,5
49
33,5
7
Havelka Josef
1294
TJ Lanškroun
6
41
54,5
34
8
Kapoun Vít
1510
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
6
37
48
32
9
Žejdlík Patrik
1250
ŠO DDM Hlinsko
6
37
47
29,5
10
Rež Matouš
1339
2222 ŠK Polabiny
6
36,5
47,5
32,5
11
Dušek Josef
1100
TJ Sokol Horní Čermná
6
36
46,5
30
12
Tulis Jan
1100
TJ Štefanydes Polička
6
32,5
42
27
13
Brejša Adam
1250
TJ Lanškroun
6
32
41
29
14
Marek Dominik
1292
TJ Lanškroun
6
31,5
40,5
28
15
Pospíšil Petr
1299
TJ Štefanydes Polička
5,5
41,5
52,5
32,5
16
Doleček Matěj
1250
TJ Lanškroun
5,5
40,5
50
35
17
Vu Antonín
1376
TJ Lanškroun
5,5
39,5
52,5
31,5
18
John Petr
1524
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
5,5
35,5
46
28
19
Rothschein Tomáš
1250
ŠK Svitavy
5
38
47,5
30
20
Vaculík Jakub
1250
TJ Lanškroun
5
36,5
46
26,5
21
Bureš Martin
1250
2222 ŠK Polabiny
5
36
46
27
22
Frgalová Hana
1250
2222 ŠK Polabiny
5
36
44,5
28
23
Kantor Tomáš
1250
2222 ŠK Polabiny
5
34
44
26
24
Hofmanová Vilma
1250
2222 ŠK Polabiny
5
33,5
43,5
24
25
Fišnar Karel
1250
2222 ŠK Polabiny
5
33,5
42
24
26
Kupsa Matěj
1250
TJ Lanškroun
5
33
43
24
27
Šmajzrová Kateřina
1250
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
5
31
40,5
25
28
Holásek Vojtěch
1250
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
5
31
40,5
24
29
Neumann Michal
1250
ŠO DDM Hlinsko
5
29,5
39
24,5
30
Pazourek Eduard
1100
2222 ŠK Polabiny
5
29
37
19,5
31
Grundman Václav
1000
ŠK Vysoké Mýto
5
27,5
35,5
21
32
Feltl Patrik
1250
TJ Štefanydes Polička
4,5
36
48,5
27
33
Nešpor Jakub
1250
TJ Jiskra Litomyšl
4,5
35,5
45
26
34
Zendulka Ladislav
1100
ŠK Svitavy
4,5
34
43,5
22
35
Langr Stanislav
1000
TJ Sokol Horní Čermná
4,5
31
39
23
36
Konečný Tomáš
1250
ŠK Svitavy
4,5
30
39,5
22
37
Peřina Josef
1000
TJ Štefanydes Polička
4,5
28
35
17
38
Gregor Jiří
1449
2222 ŠK Polabiny
4
33,5
45
22,5
39
Karlík Mikuláš
1100
TJ Lanškroun
4
33
43
22
40
Knápek Martin
1100
TJ Lanškroun
4
30,5
39
21
41
Novák Oliver
1000
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4
30
38
18,5
42
Šilar Petr
1000
TJ Sokol Horní Čermná
4
29,5
38,5
21
43
Hunal Ondřej
1100
ŠK Vysoké Mýto
4
29,5
38
19
44
Píše Jiří
1100
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
4
28,5
36,5
19
45
Šmajzrová Veronika
1000
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
4
27
36
17
46
Šolc Petr
1000
TJ Lanškroun
4
27
34,5
15
47
Bydžovský Jiří
1000
2222 ŠK Polabiny
3,5
32,5
41
19
48
Holásek Vít
1250
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
3,5
31,5
40,5
21
49
Paukert Lukáš
1100
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
3,5
30,5
39
17
50
Keller Matyáš
1000
TJ Sokol Horní Čermná
3,5
29,5
38,5
17,5
51
Pešek Petr
1100
TJ Lanškroun
3,5
27,5
35,5
15
52
Paukert Martin
1100
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
3,5
26
35
15,5
53
Králová Kateřina
1100
ŠK Svitavy
3,5
24
32
14
54
Ryšavá Monika
1000
TJ Štefanydes Polička
3,5
24
31
15
55
Kaška Petr
1100
TJ Lanškroun
3
30,5
39
14
56
Dědková Klára
1100
ŠK Svitavy
3
29,5
38
17
57
Bouchal Lukáš
1000
Sokol Mistrovice
3
26
35
16
58
Zeman Dominik
1000
TJ Jiskra Litomyšl
3
25
33
14
59
Nývlt Jiří
1000
TJ Jiskra Litomyšl
3
23
30
12
60
Koditek Jonáš
1000
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
2,5
26,5
33,5
8
61
Sekyra Jakub
1000
ŠK Svitavy
2,5
25
32
11
62
Havran Vilém
1000
TJ Jiskra Litomyšl
2,5
24
31
7
63
Harnach Dominik
1000
ŠK Vysoké Mýto
2
25,5
33
11
64
Filip Josef
1000
TJ Jablonné nad Orlicí
2
24,5
32,5
8
65
Hanzl Daniel
1000
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
2
22,5
29,5
7
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
TB 1
TB 2
TB 3
1
Žejdlík Erik
1100
ŠO DDM Hlinsko
8
43
48
39,5
2
Pavlíček Lukáš
1100
TJ Slovan Moravská Třebová
7,5
42
47
40
3
Ludvík Tomáš
1000
2222 ŠK Polabiny
6
44
49,5
25
4
Švanda Ondřej
1100
TJ Štefanydes Polička
6
43
51
31
5
Bílek Marek
1100
2222 ŠK Polabiny
6
42,5
50
30
6
Zeman Daniel
1000
ŠK Vysoké Mýto
5,5
37
43,5
26,5
7
Dudlová Kateřina
1000
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
5
32
39
21,5
8
Kalousová Julie
1000
TJ Lanškroun
5
32
37,5
23
9
Švanda Adam
1000
TJ Štefanydes Polička
4,5
41
49,5
26
10
Andrle Vojtěch
1000
ŠK Svitavy
4,5
37,5
43,5
21,5
11
Černohous Marek
1000
TJ Lanškroun
4,5
31,5
36
20,5
12
Holásková Veronika
1000
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
4
39,5
47,5
22
13
Vašková Marie
1000
ŠO DDM Hlinsko
4
35,5
42
24
14
Dvořák Adam
1000
2222 ŠK Polabiny
4
32
39,5
18
15
Filip Karel
1000
TJ Jablonné nad Orlicí
3
27,5
35,5
16
16
Jozíf Jakub
1000
2222 ŠK Polabiny
2,5
28
38,5
12,5
17
Sekyra Martin
1000
ŠK Svitavy
1
25,5
37
8
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.