Výsledky 3.
kola
Jiskra Ústí n. Orlicí "C" – SK + Sokol Žamberk
"C" Šachový klub Dolní Čermná
o.s. – ŠK Svitavy
Rozhodčí:
Kameník David Rozhodčí:
Dostálek Vladimír
1. Mareš P. V 2050 1:0 Vohník M. 1692 1. Merta
J. 1827 0:1 Kotva
M. H 2063
2. Smola J. V 1851 1:0 Janeček M. 1482 2. Merta
M. 1787 1/2 Bartoš
K. 1864
3. Pokorný J. 1909 1:0 Lorenc
J. 1611 3. Dostálek
V. 1612 0:1 Maděra
S. 1791
4. Kameník D. 1832 1:0 Hurdes
E. 1461 4. Sysr
P. H 1606 0:1 Krušina P. 1797
5. Mareš J. H 1706 1:0 Šulc J. 1511 5. Žídek
P. 1623 0:1 Havel
F. 1802
6. Jániš P. 1652 1:0 Pelinka
F. 1291 6. Pecháček
T. 1591 1/2 Rosenkranz
J. 1753
7. Kodytek T. 1657 0:1 Uřičář
P. 1383 7. Motl
L. 1591 1/2 Riedl
V. 1664
8. Taslar K. 1675 1:0 Lorenc
J. H 1308 8. Cimprich M. H 1584 1/2 Kozák D. H 1651
7
: 1 2
: 6
Štefanydes Polička "B" – Loko Česká Třebová
"B" Slovan Moravská Třebová – TJ
Jablonné n. Orlicí
Rozhodčí:
Houška František Rozhodčí:
Sojma Zdeněk
1. Zeman A. 2003 0:1 Petráž
M. V 1930 1. Urbášek O. H 2001 1/2 Černý K. 1980
2. Stodolová K. V 2020 0:1 Borek P. V 1872 2. Sojma Z. 1979 1:0 Papáček
M. H 1906
3. Jerman M. 1747 1:0 Flos
P. 1665 3. Grepl
P. 1832 0:1 Maceška
B. H 1896
4. Stodola Z. 1744 1/2 Pelcl
K. 1703 4. Chvojka
A. 1796 1:0 Filip
L. 1742
5. Klíma L. 1628 1/2 Jasanský
K. 1792 5. Glöckner
J. 1891 1:0 Černohous
M. 1250
6. Stodola J. 1526 0:1 Pail
M. H 1896 6. Vícha K. 1688 0:1 Kubíček
V. 1662
7. Zeman A. 1532 1:0 Kovář
V. 1591 7. Cedzo
Š. 1715 1/2 Černý
V. 1632
8. Buchta M. 1399 1:0 Paluda
J. 1451 8. Endl
V. 1613 1:0 Vaníček
J. 1675
4
: 4 5
: 3
SK + Sokol Žamberk
"A" – TJ Lanškroun "B" SK
+ Sokol Žamberk "B" – ŠO K a.s. Kunvald
Rozhodčí:
Mazura Miloš Rozhodčí:
Mazura Miloš
1. Belobrad I. 2051 1/2 Solil
R. V 2043 1. Dungl P. 1788 0:1 Keprta
S. H 1933
2. Výprachtický D. 1963 1/2 Šilar L. 1918 2. Martinec
J. 1851 1/2 Vymetálek
P. 1794
3. Felcman T. 1933 1/2 Šebrle
J. 1789 3. Kacálek
K. 1806 1/2 Dvořák
E. 1821
4. Havrlík P. 1944 1/2 Krátký
J. 1739 4. Jeništa
J. 1807 1/2 Lacko
D. H 1793
5. Wiesinger W. 1928 1:0 Palla
S. H 1738 5. Mazura J. 1607 0:1 Hodek
R. 1670
6. Mikyska K. H 1878 1/2 Marek M. 1712 6. Kopal
V. 1498 0:1 Tobiška
J. 1706
7. Kalous T. 1863 1:0 Marek
J. 1522 7. Mazura
O. 1286 0:1 Rusz
G. 1625
8. Zámečník B. 1922 1:0 Pilný
J. 1311 8. Belobrad
J. 1307 0:1 Vymetálek
T. 1526
5.5
: 2.5 1.5
: 6.5
Tabulka po 3.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. SK + Sokol Žamberk "A" 3 3 0 0 9 18 : 6 14
2. ŠK Svitavy 3 3 0 0 9 16.5 : 7.5 14
3. TJ Slovan Moravská Třebová 3 2 0 1 6 14.5 : 9.5 11
4. TJ Lanškroun "B" 3 2 0 1 6 13 : 11 7
5. TJ Jablonné nad Orlicí 3 2 0 1 6 12.5 : 11.5 8
6. Lokomotiva Česká Třebová "B" 3 1 1 1 4 12.5 : 11.5 10
7. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 3 1 0 2 3 12.5 : 11.5 11
8.-9. Šachový klub Dolní Čermná o.s. 3 1 0 2 3 9.5 : 14.5 5
8.-9. SK + Sokol Žamberk "B" 3 1 0 2 3 9.5 : 14.5 5
10. ŠO K a.s. Kunvald 3 1 0 2 3 9 : 15 7
11. TJ Štefanydes Polička "B" 3 0 1 2 1 10 : 14 6
12. SK + Sokol Žamberk "C" 3 0 0 3 0 6.5 : 17.5 5