27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V devátém kole 2.ligy sk. D porazily Polabiny B v krajském derby Litomyšl 5,5:2,5, AKIS zvítězil nad Loko Brno B vysoko 6:2, Bohemia remizovala s Třebíčí B v bezzubém zápase 4:4 a jen Zaječice podlehly doma suverénnímu Rychnovu n/Kn. 2,5:5,5. Další výsledky: Žďár n/S. – Duras B 4:4, Třebíč A - Pelhřimov 5:3
2222 ŠK Polabiny B
TJ Jiskra Litomyšl
Hrabuša Matěj (C)
2287
1
-
0
2094
Škeřík Karel
Hošek Milan
2292
½
-
½
2072
Pekař Václav
Mojžíš Jaroslav
2266
1
-
0
2101
Daniel Martin (H)
Němec Pavel (H)
2259
1
-
0
2020
Zeman Martin
Navrátil František
2240
½
-
½
1920
Bartošová Lucie
Komárek David (H)
2152
1
-
0
1768
Odstrčil Jaromír
Kourek Josef
2131
½
-
½
0
Šváb Jiří
Trojan Luboš
2060
0
-
1
2003
Zeman Ladislav
5½
:
2½
ŠK Bohemia Pardubice
ŠK Caissa COLAIR Třebíč B
Karásek Lukáš (H)
2194
½
-
½
2315
Čížek Antonín
Novák Aleš
2084
½
-
½
2201
Švanda Pavel (H)
Třasák Ondřej
2051
½
-
½
0
Göth Jiří
Vodička Pavel
2077
½
-
½
2088
Uher Vladimír
Zelenka Jaroslav
2001
½
-
½
2078
Milostný Miloš
Jelínek Václav
2050
½
-
½
2035
Bradáč Roman
Daněk Pavel
1956
½
-
½
0
Vojtěch Ladislav
Nadrchal Tomáš
2017
½
-
½
0
Mezlík Stanislav (H)
4
:
4
AKIS Pardubice
Šachový klub Lokomotiva Brno B
Prandstetter Eduard
2327
½
-
½
2065
Medunová Věra
Pačovský Jiří
2263
½
-
½
2083
Zavacký Peter
Sýkora Josef
2131
1
-
0
2019
Lička Vlastimil
Veselý Tomáš
2166
½
-
½
2126
Pakosta Miroslav (V)
Petuchov Sergej
2164
½
-
½
1954
Pekárková Eva (H)
Smutný Jan (H)
2083
1
-
0
2008
Petruška Miroslav
Tuvšinbajar Dorjkhú
2035
1
-
0
1977
Uhmann Jan
Kraus Ondřej
1888
1
-
0
1865
Vachek Jiří
6
:
2
TJ SOKOL Zaječice
Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou
Vařejčko Josef
2267
½
-
½
2400
Zeberski Jakub (C)
Sabol Marian (H)
2343
½
-
½
2278
Čechura Petr
Hájek Jiří
2178
½
-
½
2243
Siembab Bartosz (C)
Hájek Lukáš
2120
0
-
1
2231
Ringel Zbyněk
Konrád František
1943
½
-
½
2190
Pirklová Hana
Trhal Michal (H)
1958
0
-
1
2139
Machlowski Slawomir (C)
Česenek Jiří
1920
0
-
1
2124
Novotný Josef
Hájek Jaroslav
1922
½
-
½
2061
Marečková Martina
2½
:
5½
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou
9
0
0
27
50,5
38
2.
ŠK Caissa RHEA Třebíč "A"
7
0
2
21
47
34
3.
2222 ŠK Polabiny "B"
6
2
1
20
44
31
4.
AKIS Pardubice
6
0
3
18
41,5
29
5.
ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B"
5
2
2
17
41
28
6.
ŠK Bohemia Pardubice
4
1
4
13
35,5
19
7.
ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B"
3
3
3
12
33
19
8.
TJ SOKOL Zaječice
3
1
5
10
35
21
9.
TJ Jiskra Litomyšl
2
1
6
7
26,5
17
10.
Šachový klub Lokomotiva Brno "B"
1
1
7
4
26,5
12
11.
TJ Spartak Pelhřimov
1
1
7
4
24,5
12
12.
TJ Žďár nad Sázavou
0
2
7
2
26
11
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .