27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Naprosto nečekaně proběhlo první dvoukolo Extraligy ŠSČR , v němž obě pardubická družstva zavítala na sever Moravy. V sobotu Polabiny senzačně pokořily BŠS Frýdek-Místek 5,5:2,5 (!) a také Sagina vyhrála v Třinci 4,5:3,5. V neděli si soupeře vyměnili - Sagina s BŠS Frýdek-Místek remizovala 4:4 zatímco Polabiny v Třinci opět zvítězily 4,5:3,5 a jsou s plným bodovým ziskem zcela neskutečně hned za Geofinem Ostrava v čele tabulky !! Další výsledky: sobota - Bohemians - Turnov 3,5:4,5, Mahrla - Novoborský 4:4, Geofin - Duras 6,5:1,5, Grygov - Zlín 3:5, neděle - Novoborský - Bohemians 7:1, Turnov - Mahrla 2,5:5,5, Zlín - Geofin 2:6, Duras - Grygov 3,5:4,5
TŽ Třinec
SAGINA Pardubice
Mišta Alexander
2563
½
-
½
2617
Kempinski Robert
Murdzia Piotr
2485
0
-
1
2561
Votava Jan
Jakubowski Krzysztof
2502
1
-
0
2554
Bobras Piotr
Plát Vojtěch
2388
½
-
½
2476
Bernášek Jan
Neděla Vlastimil
2355
0
-
1
2515
Heberla Bartolomiej
Langner Ladislav
2385
0
-
1
2417
Černoušek Lukáš
Walek Milan
2350
1
-
0
2363
Stehno Pavel
Růžička Petr
2283
½
-
½
2281
Šklíba Martin
3½
:
4½
BŠŠ Frýdek-Místek
2222 ŠK Polabiny
Azarov Sergei
2612
½
-
½
2495
Petr Martin
Dydyshko Viacheslav
2585
½
-
½
2471
Kaňovský David
Antoniewski Rafal
2565
½
-
½
2448
Konopka Michal
Žilka Štěpán
2485
0
-
1
2353
Červený Martin
Rausis Igors
2527
0
-
1
2320
Studnička Tomáš
Rojíček Vojtěch
2426
0
-
1
2313
Roško Luboš
Berezjuk Sergej
2399
½
-
½
2320
Jedlička Aleš
Jasný Stanislav
2347
½
-
½
2292
Novotný Michal
2½
:
5½
SAGINA Pardubice
BŠŠ Frýdek-Místek
Kempinski Robert
2617
½
-
½
2612
Azarov Sergei
Votava Jan
2561
½
-
½
2585
Dydyshko Viacheslav
Bobras Piotr
2554
1
-
0
2565
Antoniewski Rafal
Bernášek Jan
2476
1
-
0
2485
Žilka Štěpán
Heberla Bartolomiej
2515
½
-
½
2527
Rausis Igors
Černoušek Lukáš
2417
0
-
1
2426
Rojíček Vojtěch
Stehno Pavel
2363
½
-
½
2399
Berezjuk Sergej
Šklíba Martin
2281
0
-
1
2347
Jasný Stanislav
4
:
4
2222 ŠK Polabiny
TŽ Třinec
Petr Martin
2495
0
-
1
2563
Mišta Alexander
Kaňovský David
2471
½
-
½
2485
Murdzia Piotr
Konopka Michal
2448
1
-
0
2502
Jakubowski Krzysztof
Červený Martin
2353
½
-
½
2388
Plát Vojtěch
Studnička Tomáš
2320
½
-
½
2355
Neděla Vlastimil
Roško Luboš
2313
1
-
0
2385
Langner Ladislav
Jedlička Aleš
2320
½
-
½
2350
Walek Milan
Novotný Michal
2292
½
-
½
2283
Růžička Petr
4½
:
3½
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
ŠK Geofin Ostrava
2
0
0
6
12,5
9
2.
2222 ŠK Polabiny
2
0
0
6
10
5
3.
1. Novoborský ŠK
1
1
0
4
11
8
4.
ŠK Mahrla Praha
1
1
0
4
9,5
6
5.
SAGINA Pardubice
1
1
0
4
8,5
5
6.
A64 VALOZ Grygov
1
0
1
3
7,5
3
7.
ŠK Zikuda Turnov
1
0
1
3
7
3
8.
ŠK SK Zlín
1
0
1
3
7
2
9.
BŠŠ Frýdek-Místek
0
1
1
1
6,5
2
10.
TŽ Třinec
0
0
2
0
7
3
11.
ŠK DURAS BVK - Královo Pole
0
0
2
0
5
2
12.
TJ Bohemians Praha
0
0
2
0
4,5
1
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .