27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve čtvrtém kole 2.ligy sk. D v dalším krajovém derby porazily Zaječice nekompletní AKIS 5:3, Litomyšl získala první body za výhru 4,5:3,5 nad Žďárem n/S. , Polabiny B přivezly 3 body z Pelhřimova za vysokou výhru 6,5:1,5, ale stejně vysokou nadílku si přivezla Bohemia od A-družstva Třebíče. Další výsledky: Rychnov n/Kn. - Třebíč B 6:2, Duras B - Loko Brno B 5:2 (!)
TJ Jiskra Litomyšl
TJ Žďár nad Sázavou
Škeřík Karel
2094
0
-
1
2188
Večeřa Pavel
Pekař Václav
2072
1
-
0
2200
Krondráf Karel
Daniel Martin (H)
2101
½
-
½
2127
Celý Jaroslav
Zeman Martin
2020
1
-
0
2143
Siebenbürger Vlastimil
Jirsa Lukáš
2007
1
-
0
2102
Pavliš Jaromír
Bartošová Lucie
1920
1
-
0
2087
Fišar Josef
Pečinka Martin (H)
2058
0
-
1
2038
Bukáček Lubomír
Volf Jaroslav (H)
2151
0
-
1
2017
Svoboda Ivo
4½
:
3½
TJ SOKOL Zaječice
AKIS Pardubice
Vařejčko Josef
2267
½
-
½
2327
Prandstetter Eduard
Sabol Marian (H)
2343
1
-
0
2305
Kochetková Julia (C)
Trhal Tomáš (H)
2034
1
-
0
2131
Sýkora Josef
Hájek Jiří
2178
½
-
½
2166
Veselý Tomáš
Hájek Lukáš
2120
0
-
1
2164
Petuchov Sergej
Jelínek Milan
2087
0
-
1
2083
Smutný Jan (H)
Konrád František
1943
1
-
0
2035
Tuvšinbajar Dorjkhú
Hájek Jaroslav
1922
1
-
0
5
:
3
ŠK Caissa RHEA Třebíč "A"
ŠK Bohemia Pardubice
Buchníček Petr
2337
1
-
0
2194
Karásek Lukáš (H)
Píza Vlastimil (H)
2297
1
-
0
2084
Novák Aleš
Smištík Milan
2325
1
-
0
2051
Třasák Ondřej
Bednář Jaromír (C)
2309
1
-
0
2077
Vodička Pavel
Lednický Martin (C)
2235
½
-
½
2050
Jelínek Václav
Bělohlávek Petr
2223
1
-
0
1956
Daněk Pavel
Tesař Jan
2101
½
-
½
2017
Nadrchal Tomáš
Ciešlak Leszek
1972
½
-
½
1985
Mazura Tomáš
6½
:
1½
TJ Spartak Pelhřimov
2222 ŠK Polabiny "B"
Krejčí Jakub
2124
½
-
½
2287
Hrabuša Matěj (C)
Strnad Václav
0
½
-
½
2292
Hošek Milan
Bendl Hynek
2070
0
-
1
2266
Mojžíš Jaroslav
Hruška Josef
1888
0
-
1
2259
Němec Pavel (H)
Hruška Ondřej
1910
0
-
1
2232
Hostinský Jiří
Med Ladislav
1849
½
-
½
2240
Navrátil František
Valek Miloš
0
0
-
1
2152
Komárek David (H)
Slavík Pavel
0
0
-
1
2131
Kourek Josef
1½
:
6½
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou
4
0
0
12
23,5
21
2.
2222 ŠK Polabiny "B"
4
0
0
12
22
16
3.
ŠK Caissa RHEA Třebíč "A"
3
0
1
9
22,5
16
4.
AKIS Pardubice
3
0
1
9
19,5
15
5.
ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B"
3
0
1
9
19
14
6.
ŠK Bohemia Pardubice
2
0
2
6
14
7
7.
ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B"
2
0
2
6
12,5
8
8.
TJ SOKOL Zaječice
1
0
3
3
14,5
9
9.
TJ Spartak Pelhřimov
1
0
3
3
11
5
10.
TJ Jiskra Litomyšl
1
0
3
3
10,5
8
11.
TJ Žďár nad Sázavou
0
0
4
0
11,5
7
12.
Šachový klub Lokomotiva Brno "B"
0
0
4
0
10,5
4
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .