27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 2.dubna 2011 se v Kunvaldě uskutečnil 22.ročník turnaje čtyřčlenných družstev v rapidu, který byl současně Krajským přeborem PDŠS. Při rekordní účasti 20 družstev se vítězem stalo družstvo ZIKUDA Turnov A před Sokolem Zaječice a Zbrojovkou Vsetín, v krajském přeboru se za vítěznými Zaječicemi umístili Bohemia Pardubice na druhém a TJ Lanškroun na třetím místě.
Memoriál
"MIRKA KODYTKA" - 22. ročník šachového turnaje čtyřčlenných
družstev - 2.4.2011
nasaz
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
body
KP
Poř.
1.
Zikuda"A" Turnov
10 4
4 3
13 2,5
3 3
2 1,5
14 4
9 4
22
1
Kopal J., Maršálek Z.,
Ďuran T., Brouček T.
b 1111
č rr11
0r11
č 11rr
b 0rrr
č 1111
b 1111
2.
TJ Sokol Zaječice
9 2,5
17 3
5 2,5
15 4
1 2,5
13 3
3 2,5
20
1
2
Hába Z., Vařečko J.,
Hájek Jř., Hájek Ja.
č 101r
b 0111
č 11r0
č 1111
č 1rrr
b 11rr
b r1rr
3.
Zbrojovka Vsetín
8 2,5
12 4
14 3,5
1 1
13 3
9 2,5
2 1,5
18
3
Juříček S., Bosák J.,
Straděj V., Štverák M.
b r011
b 1111
č 11r1
b 00rr
b 0111
č 1rrr
č r0rr
4.
Dopravní
stavby"A" Brno
7 4
1 1
9 1,5
6 2,5
11 3
5 2
13 1,5
15,5
9
Sekanina J.,Handl
M.,Chládek Vl.,Chládeik Vc.
č 1111
b rr00
č 01r0
č 0r11
b 1rr1
0rr1
č 0rrr
5.
ŠK Bohemia
Pardubice
6 2
16 2,5
2 1,5
10 2,5
17 3
4 2
15 3
16,5
2
6
Třasák O., Laušman P.,
Daněk P., Jelínek V.
b 1010
č 10r1
b 00r1
č r011
b 0111
b 1rr0
č 11rr
6.
Lokomotiva Česká
Třebová
5 2
9 0,5
12 3,5
4 1,5
16 3
8 3
14 3,5
17
4
Čižinský P.,Vondra
L.,Petráž M.,Šimek Z.
č 0101
b 000r
č r111
b 1r00
č 1101
b 1110
b 1r11
7.
ŠO K
a.s."B" Kunvald
4 0
8 0,5
19 1,5
12 1,5
18 2
17 1
20 2
7,5
5
19
Skokan F., Petrůň M.,
Bém T., Řehák J.
b 0000
b r000
b r000
b 1r00
b 0011
č 0100
č 0110
8.
ŠO Ústí nad
Orlicí
3 1,5
7 3,5
15 2
11 2
9 1
6 1
12 4
15
4
10
Kalousek, Poslušný
M.,Kameník ,Mareš J.,Kylar
č r100
č r111
b 1001
b 1010
č 0001
č 0001
b 1111
9.
ARTCO Rychnov nad
Kněžnou
2 1,5
6 3,5
3 2,5
19 4
8 3
3 1,5
1 0
16
7
Pavlíček M., MacháŇ J.,
Kožušek J.,Ptáček T.
b 010r
č 111r
b 1r10
č 1111
b 1110
b 0rrr
č 0000
10.
TJ Lanškroun
1 0
20 3,5
17 3
5 1,5
14 0,5
18 4
11 3
15,5
3
8
Krátký J., Solil R.,
Šilar L., Palla S.
č 0000
b 111r
č 0111
b r100
č 00r0
b 1111
č 0111
11.
Zikuda "B"
Turnov
12 2,5
13 1
16 3
8 2
4 1
15 1,5
10 1
12
15
Frank M., Zima J., Lamač
S., Ježek L.
b 11r0
č 0001
b 0111
101
č 0rr0
b rrr0
b 1000
12.
Dopravní
stavby"B" Brno
11 1,5
3 0
6 0,5
7 2,5
20 3,5
16 3
8 0
11
17
Hloušek Z., Ševčík M.,
Ševčík L., Kunc A.
č 00r1
č 0000
r000
č 0r11
b r111
b 1101
č 0000
13.
Eurokomplex autosklo
Pardubice
20 4
11 3
1 1,5
14 3,5
3 1
2 1
4 2,5
16,5
5
Petuchov S.,Nadrchal
T.,Mazura T.,Kuzman S.
č 1111
b 1110
č 1r00
b 11r1
č 1000
č 00rr
b 1rrr
14.
REPAL Rychnov nad
Kněžnou
19 4
15 1,5
3 0,5
13 0,5
10 3,5
1 0
6 0,5
12,5
13
Vizibla R., Kotyza B.,
Palla R., Cvejn J.
b 1111
č rr1r
b 00r0
č 00r0
b 11r1
b 0000
č 0r00
15.
Slávie Lípa
Hradec Králové
18 4
14 1,5
7 2
2 0
19 2
11 2,5
5 1
13
12
Zvěřina J.,Tsapanidis
V.,Vochozka,Charvát
č 1111
b rr0r
č 0110
b 0000
b r0r1
č rrr1
b 00rr
16.
DDM Kostelec nad
Orlicí
17 0
5 1,5
11 1
20 2
6 1
12 1
18 3
11,5
16
Dostálek P.,Kožušek S.,
Matouš L., Macháň V.
č 0000
b 01r0
č 1000
č 0011
b 0010
č 0010
b 1011
17.
Dopravní stavby"C" Brno
16 2
2 1
10 1
18 3
5 1
7 3
19 2,5
13,5
11
Pysk,Kratochvíl
J,Kratochvíl L,Cetkovský,Novák
č 1100
č 1000
b 1000
č 1110
č 1000
b 1011
č 110r
18.
Spartak OEZ
Letohrad
15 0
19 1,5
20 1,5
17 1
7 2
10 0
16 1
7
6
20
Sysr P. ,Lorenc J.,
Lorenc A., Lorencová J.
b 0000
č r001
b r010
b 0001
č 1100
č 0000
č 0100
19.
ŠO K
a.s."A" Kunvald
14 0
18 2,5
7 3,5
9 0
15 2
20 3
17 1,5
12,5
14
Dvořák
E., Hodek R., Štěpán S., Mlynář M .
č 0000
b r110
č r111
b 0000
č r1r0
č 111r
b 001r
20.
ŠO Rychnov nad Kněžnou
13 0
10 0,5
18 2,5
16 2
12 0,5
19 1
7 2
8,5
18
Andres J., Ruffer V.,
Hovad V., Divíšek J.
b 0000
č 000r
č r101
1100
č r000
b 000r
b 1001
Turnaj
se hrál v Kunvaldě v penzionu "U lípy" za účasti 82 hráčů s vysokým
průměrným reitigem ELO 186l. Herní tempo
30 min. na
partii. Hodnocení Olymijským systémem, při rovnosti bodů vzájemný zápas,
počet bodů na první šach,dále
na druhé
šachovnici. Cenový fond 6.000,-Kč.
Jediný protest podán následující den byl uznán a dr. Lokomotivy České
Třebové nebylo
zařazeno do krajského přeboru. Děkuji všem zůčastněným hráčům za trpělivost a
vzorné chování.
Tabulku
sestavil a na další ročník se těší Tobiška Jaroslav , rozhodčí , pořadatel a
ředitel turnaje v jedné osobě.
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .