27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V šestém kole Extraligy ŠSČR vyšli oba naši zástupci naprázdno - Polabiny podlehly ve Zlíně těsně 3,5:4,5 a prořídlý Rapid Pardubice prohrál v Ostravě vysoko 2:6. Další výsledky: Turnov - Lysá n/L. 3:5, Nový Bor - Mahrla Praha 5,5:2,5, Litovel - Třinec 5:3, Grygov - Frýdek-Místek 3:5
Výsledky na šachovnicích - 6.kolo
ŠK Zlín
2222 ŠK Polabiny
1. Novoborský ŠK
ŠK Mahrla Praha
Polák Tomáš
2532
1
-
0
2497
Kaňovský David
Vitiugov
Nikita
2709
1
-
0
2620
Drozdovskij Yuri
Jurčík Marián
2471
½
-
½
2462
Petr Martin
Hráček Zbyněk
2631
½
-
½
2475
Jirovský Miloš
Michalík Peter
2471
½
-
½
2454
Konopka Michal
Bartel Mateusz
2617
½
-
½
2410
Cífka Stanislav
Lipka Juraj
2414
½
-
½
2424
Jirka Jiří
Štoček Jiří
2567
1
-
0
2426
Orság Milan
Ponížil Cyril
2398
½
-
½
2317
Červený Martin
Markoš Ján
2546
1
-
0
2335
Michálek Jan
Sosna Jan
2396
½
-
½
2305
Roško Luboš
Hába Petr
2529
½
-
½
2335
Straka Josef
Chytilek Roman
2366
½
-
½
2332
Hrabuša Matěj
Kalod Radek
2506
1
-
0
2284
Ondruš Martin
Roubalík Jakub
2275
½
-
½
2261
Jedlička Aleš
Klíma Lukáš
2396
0
-
1
2230
Fajman Petr
4½
:
3½
5½
:
2½
ŠK Labortech Ostrava
ŠK Rapid Pardubice
Tatran Litovel
TŽ Třinec
Miton Kamil
2616
½
-
½
2721
Movsesian Sergei
Žilka Štěpán
2479
0
-
1
2565
Mišta Alexander
Jakubiec Artur
2547
1
-
0
2569
Votava Jan
Tazbir Marcin
2527
0
-
1
2502
Jakubowski Krzysztof
Rašík Vítězslav
2502
1
-
0
2490
Bernášek Jan
Krejčí Jan
2439
1
-
0
2422
Plát Vojtěch
Jedynak Radoslaw
2479
½
-
½
2538
Heberla Bartolomiej
Blatný Pavel
2402
½
-
½
2461
Murdzia Piotr
Velička Petr
2490
1
-
0
2410
Černoušek Lukáš
Kuchynka Lukáš
2287
½
-
½
2369
Langner Ladislav
Michenka Jozef
2372
0
-
1
2313
Pisk Petr
Zpěvák Pavel
2391
1
-
0
2334
Neděla Vlastimil
Fiřt Stanislav
2330
1
-
0
2305
Šklíba Martin
Butkiewicz
Lukasz
2408
1
-
0
2381
Walek Milan
Kočiščák Jiří
2285
1
-
0
2311
Kochetkova Julia
Stratil
Ladislav
2355
1
-
0
2278
Sikorová Olga
6
:
2
5
:
3
ŠK Zikuda Turnov
Výstaviště Lysá nad Labem
A64 VALOZ Grygov
BŠŠ Frýdek-Místek
Ftáčník Lubomír
2578
½
-
½
2572
Yemelin Vasily Vladimirov
Babula
Vlastimil
2536
½
-
½
2601
Azarov Sergei
Bindrich Falko
2504
½
-
½
2534
Rogozenco Dorian
Šimáček Pavel
2469
½
-
½
2604
Antoniewski Rafal
Sergeev Vladimir
2474
½
-
½
2536
Petrík Tomáš
Biolek Richard
2413
0
-
1
2547
Dydyshko Viacheslav
Neuman Petr
2476
½
-
½
2533
Oral Tomáš
Bureš Jaroslav
2373
0
-
1
2482
Rausis Igors
Kulhánek Tomáš
2401
0
-
1
2499
Jansa Vlastimil
Zawadski
Stanislaw
2424
1
-
0
2452
Talla Vladimír
Sodoma Jan
2348
0
-
1
2398
Priehoda Vítězslav
Brodowski
Piotr
2417
0
-
1
2422
Rojíček Vojtěch
Vojta Tomáš
2370
1
-
0
2408
Špaček Petr
Stachowiak
Kamil
2404
1
-
0
2351
Jasný Stanislav
Možný Miloš
2379
0
-
1
2350
Londýn Radek
Malinovský
Karel
2339
0
-
1
2321
Kriebel Tadeáš
3
:
5
3
:
5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .