27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve druhém kole 2.ligy skupina D byly dosaženy tyto výsledky: Bedřichov - Loko Brno 4:4, AKIS Pardubice - Chrudim 3:5, Duras Brno B - Zaječice 5:3, Třebíč A - Třebíč B 5,5:2,5, Ústí n/O. - Litomyšl 4,5:3,5, Vysoké Mýto - Polabiny B 2,5:5,5
Výsledky na šachovnicích - 2.kolo
Sokol Bedrichov
Lokomotiva Brno
SK Caissa Trebic A
SK Caissa Trebic B
Brychta David
2186
½
-
½
2287
Skliba Martin
Vyskocil
Neklan
2376
½
-
½
2309
Cizek Antonin
Jurek Miroslav
2151
½
-
½
2297
Augustin Josef
Smistik Milan
2337
1
-
0
2168
Svanda Pavel
Seidl Stepan
2088
½
-
½
2153
Kratochvil Karel
Kratochvil
Josef
2234
½
-
½
2072
Pavlis Jaromir
Skoda Martin
2034
½
-
½
2187
Vechet Stanislav
Sedlacek
Oldrich
2289
½
-
½
2060
Milostny Milos
Seidl Antonin
1983
0
-
1
2106
Kuncar Petr
Piza
Vlastimil
2264
0
-
1
2050
Bradac Roman
Vincze Roman
2077
1
-
0
2145
Kratochvil Milan
Belohlavek
Petr
2221
1
-
0
1970
Cieslak Leszek
Mouryc Tomas
2000
1
-
0
2114
Bednar Jakub
Tesar Jan
2143
1
-
0
1886
Mezlik Stanislav
Zemek Petr
1967
0
-
1
2043
Svoboda Karel
Uher Vladimir
2103
1
-
0
1844
Hunacek Jaroslav
4
:
4
5½
:
2½
AKIS Pardubice
SK Chrudim
Jiskra Usti nad Orlici
Jiskra Litomysl
Prandstetter Eduard
2318
½
-
½
2202
Jarabek Vratislav
Smajzr Martin
2161
0
-
1
2114
Pekar Vaclav
Pacovsky Jiri
2250
½
-
½
2264
Tuma Jiri
Holasek Pavel
2105
1
-
0
2124
Zeman Martin
Smutny Jan
2188
½
-
½
2236
Hlavacek Robert
Simek Jan
2150
0
-
1
2124
Dosedel Jiri
Petuchov Sergej
2160
½
-
½
2135
Malivanek Jiri
Volf Jaroslav
2140
½
-
½
2053
Skerik Karel
Vesely Tomas
2164
½
-
½
2255
Nemec Pavel
Pecinka
Martin
2062
1
-
0
2058
Daniel Martin
Kastner Oldrich
2070
½
-
½
2154
Komarek David
Mares Petr
2008
½
-
½
1961
Bartosova Lucie
Kraus Ondrej
1973
0
-
1
2144
Bujnoch Radek
Svub Jan
2001
½
-
½
1996
Tazlar Petr
Kastner Vojtech
2002
0
-
1
2082
Krys Jaromir
Hurt Lukas
2095
1
-
0
1967
Safarik Jakub
3
:
5
4½
:
3½
SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B
Sokol Zajecice
SK Vysoke Myto
2222 SK Polabiny B
Sevcik Vladimir
2229
1
-
0
2282
Haba Zdenek
Sabol Marian
2392
½
-
½
2332
Hrabusa Matej
Skacelik Petr
2238
½
-
½
2278
Varejcko Josef
Srejber
Michal
2145
0
-
1
2279
Jedlicka Ales
Mudra Tomas
2182
0
-
1
2145
Hajek Jiri
Kraus Tomas
2123
0
-
1
2236
Efler Lukas
Tajovsky Martin
2171
½
-
½
2136
Fiedler Bedrich
Kosek Jiri
2106
½
-
½
2304
Hosek Milan
Schwarz Milan
2129
1
-
0
2089
Hajek Lukas
Ptacek Lubos
2046
1
-
0
2244
Hostinsky Jiri
Donnert Milan
2116
½
-
½
2017
Smid Jaroslav
Trhal Tomas
2035
0
-
1
2148
Cizinsky Petr
Mareckova Martina
2056
1
-
0
2072
Jelinek Milan
Lipavsky
Dusan
2015
½
-
½
2032
Just Pavel
Lacko Jan
2195
½
-
½
2028
Hajek Jaroslav
Trhal Michal
1982
0
-
1
2024
Trojan Lubos
5
:
3
2½
:
5½
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
2222 SK Polabiny B
2
0
0
6
12,5
10
2.
SK Caissa Trebic A
2
0
0
6
12,0
9
3.
SK Duras BVK Brno B
2
0
0
6
9,5
5
4.
Lokomotiva Brno
1
1
0
4
8,5
5
5.
SK Chrudim
1
0
1
3
8,5
4
6.
Sokol Zajecice
1
0
1
3
8,0
4
7.
SK Vysoke Myto
1
0
1
3
7,5
5
8.
Jiskra Usti nad Orlici
1
0
1
3
5,5
3
9.
Sokol Bedrichov
0
1
1
1
7,0
4
10.
SK Caissa Trebic B
0
0
2
0
6,0
2
11.
AKIS Pardubice
0
0
2
0
6,0
1
12.
Jiskra Litomysl
0
0
2
0
5,0
2
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .