Výsledky 8.
kola
Slovan Mor. Třebová
– Lokomotiva Česká Třebová "B" TJ
Jablonné nad Orlicí – ŠO K a.s. Kunvald
Rozhodčí:
Sojma Zdeněk Rozhodčí:
Černý Karel
1. Kotva M. 2066 1:0 Petráž
M. V 1930 1. Černý K. 2015 1/2 Vymetálek
P. 1803
2. Sojma Z. 1964 1:0 Borek
P. 1886 2. Maceška
B. H 1831 1/2 Dvořák E. 1795
3. Grepl P. 1858 1/2 Šimek
Z. V 1883 3. Vaníček J. 1659 1/2 Hodek
R. 1675
4. Chvojka A. 1823 0:1 Petrželka
K. 1876 4. Černý V. 1640 1/2 Rusz G. 1622
5. Glöckner J. 1925 1:0 Flos
P. 1661 5. Filip
L. 1718 1:0 Krupica
Z. 1561
6. Meleshko A. 1000 1/2 Jasanský
K. 1771 6. Kubíček
V. 1678 1:0 Tobiška
J. 1670
7. Cedzo Š. 1715 1/2 Kovář
V. 1624 7. Černohous
M. 1660 1:0 Štěpán S. 1645
8. Nečesánek J. 1000 1:0 Petrážová
K. 1621 8. Trampota L. 1250 0:1 Mlynář M. 1526
5.5
: 2.5 5
: 3
Sokol Horní Čermná –
SK + Sokol Žamberk "B" TJ
Lanškroun "B" – Šachový klub Dolní Čermná o.s.
Rozhodčí:
Vacek Miroslav Rozhodčí:
Krátký Josef
1. Cimprich M. 1576 0:1 Wiesinger
W. V 1959 1. Solil
R. V 2064 1:0 Dostálek V. 1621
2. Šilar J. 1570 0:1 Martinec
J. 1863 2. Šilar
L. V 1880 1/2 Pecháček T. 1614
3. Kalousek M. 1481 0:1 Jeništa
J. 1795 3. Krátký
J. V 1911 0:1 Merta M. 1779
4. Zahradník J. 1000 1:0 Kopal
V. 1502 4. Šebrle
J. 1784 1/2 Merta
J. 1855
5. Vacek M. 1447 1/2 Janeček
M. 1484 5. Paukert
I. 1792 0:1 Slavíček
M. 1760
6. Havel D. 1250 0:1 Belobrad
J. 1289 6. Novák
M. 1705 0:1 Žídek
P. 1616
7. Dušek A. 1000 0:1 Hurdes
E. 1464 7. Boháč
L. 1582 1/2 Motl
L. 1607
8. Dušek J. 1250 1:0 Uřičář
P. 1420 8. Křivohlávek
J. 1428 0:1 Seidl P. 1000
2.5
: 5.5 2.5
: 5.5
TJ Jiskra Litomyšl
"B" – ŠK Svitavy Jiskra
Ústí nad Orlicí "C" – Spartak OEZ Letohrad "B"
Rozhodčí:
Pekař Václav Rozhodčí:
Kameník David
1. Jirsa L. 1975 1:0 Bartoš
K. 1865 1. Mareš
J. 1810 0:1 Papáček
M. V 1860
2. Zeman L. 1975 1/2 Krušina
P. 1846 2. Kameník
D. 1839 1/2 Lorenc
J. 1758
3. Šváb J. 1874 1:0 Maděra
S. 1789 3. Jániš
P. 1659 1:0 Sysr
P. 1621
4. Odstrčil J. 1898 1:0 Havel
F. 1803 4. Smola
J. V 1876 1:0 Lorenc A. 1402
5. Jonáš P. 1637 0:1 Kozák
D. 1826 5. Kodytek
T. 1540 1:0 Petráček
J. 1441
6. Ninger K. 1611 1/2 Rosenkranz
J. 1733 6. Glembek B. 1740 1/2 Černohous J. 1530
7. Odstrčil J. 1426 1/2 Riedl
V. 1676 7. Kubišta
L. 1588 1:0 Lorenc
J. 1317
8. Štětka V. 1565 0:1 Svatoš
Z. 1643 8. Driemer
J. 1545 1:0 Lorencová
J. 1322
4.5
: 3.5 6
: 2
Tabulka po 8.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 8 6 1 1 19 39 : 25 31
2. TJ Slovan Moravská Třebová 8 5 2 1 17 41 : 23 31
3. SK + Sokol Žamberk "B" 8 5 2 1 17 39 : 25 31
4. TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 8 5 0 3 15 39.5 : 24.5 31
5. TJ Jiskra Litomyšl "B" 8 5 0 3 15 31 : 33 19
6. ŠK Svitavy 8 4 2 2 14 36 : 28 27
7. Šachový klub Dolní Čermná o.s. 8 4 1 3 13 32.5 : 31.5 24
8. TJ Lanškroun "B" 8 3 1 4 10 31 : 33 22
9. TJ Jablonné nad Orlicí 8 3 0 5 9 31 : 33 21
10. ŠO K a.s. Kunvald 8 1 2 5 5 24 : 40 16
11. TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 8 1 0 7 3 18.5 : 45.5 12
12. TJ Sokol Horní Čermná 8 0 1 7 1 21.5 : 42.5 13