27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V pátém kole 2.ligy skupina D byly dosaženy tyto výsledky: Litomyšl - Bedřichov 4:4, Třebíč B - Polabiny B 0:8, Zaječice - Vysoké Mýto 3,5:4,5, Chrudim - Ústí n/O. 5,5:2,5, Loko Brno - Třebíč A 2,5:5,5, AKIS Pardubice - Duras Brno B 4,5:3,5
Výsledky na šachovnicích - 5.kolo
Jiskra Litomysl
Sokol Bedrichov
SK Chrudim
Jiskra Usti nad Orlici
Pekar Vaclav
2114
½
-
½
2186
Brychta David
Tuma Jiri
2264
1
-
0
2161
Smajzr Martin
Zeman Martin
2124
½
-
½
2151
Jurek Miroslav
Hlavacek
Robert
2236
1
-
0
2105
Holasek Pavel
Dosedel Jiri
2124
0
-
1
2088
Seidl Stepan
Malivanek
Jiri
2135
0
-
1
2150
Simek Jan
Skerik Karel
2053
0
-
1
2034
Skoda Martin
Nemec Pavel
2255
0
-
1
2140
Volf Jaroslav
Daniel Martin
2058
1
-
0
1983
Seidl Antonin
Komarek
David
2154
½
-
½
2062
Pecinka Martin
Bartosova Lucie
1961
½
-
½
2077
Vincze Roman
Bujnoch
Radek
2144
1
-
0
2008
Mares Petr
Tazlar Petr
1996
½
-
½
2000
Mouryc Tomas
Onderek
David
2187
1
-
0
2001
Svub Jan
Safarik Jakub
1967
1
-
0
1967
Zemek Petr
Pokorny
Zdenek
2286
1
-
0
2095
Hurt Lukas
4
:
4
5½
:
2½
SK Caissa Trebic B
2222 SK Polabiny B
Lokomotiva Brno
SK Caissa Trebic A
Cizek Antonin
2309
0
-
1
2468
Petr Martin
Skliba
Martin
2287
½
-
½
2376
Vyskocil Neklan
Svanda Pavel
2168
0
-
1
2332
Hrabusa Matej
Augustin
Josef
2297
0
-
1
2337
Smistik Milan
Vojtech Ladislav
2093
0
-
1
2317
Cerveny Martin
Rehurek
Lukas
2186
0
-
1
2234
Kratochvil Josef
Pavlis Jaromir
2072
0
-
1
2279
Jedlicka Ales
Kratochvil
Karel
2153
1
-
0
2289
Sedlacek Oldrich
Milostny Milos
2060
0
-
1
2255
Novotny Michal
Vechet
Stanislav
2187
0
-
1
2264
Piza Vlastimil
Bradac Roman
2050
0
-
1
2220
Mojzis Jaroslav
Kuncar Petr
2106
½
-
½
2221
Belohlavek Petr
Cieslak Leszek
1970
0
-
1
2148
Cizinsky Petr
Kratochvil
Milan
2145
0
-
1
2143
Tesar Jan
Hunacek Jaroslav
1844
0
-
1
2032
Just Pavel
Bednar Jakub
2114
½
-
½
1898
Zacharias Miroslav
0
:
8
2½
:
5½
Sokol Zajecice
SK Vysoke Myto
AKIS Pardubice
SK Duras Brno B
Haba Zdenek
2282
0
-
1
2392
Sabol Marian
Pacovsky
Jiri
2250
½
-
½
2229
Sevcik Vladimir
Varejcko Josef
2278
1
-
0
2145
Srejber Michal
Sykora Josef
2151
½
-
½
2238
Skacelik Petr
Jedlicka Lubos
2110
0
-
1
2123
Kraus Tomas
Smutny Jan
2188
1
-
0
2182
Mudra Tomas
Hajek Jiri
2145
½
-
½
2106
Kosek Jiri
Petuchov
Sergej
2160
0
-
1
2171
Tajovsky Martin
Fiedler Bedrich
2136
½
-
½
2185
Reznicek Jan
Vesely Tomas
2164
1
-
0
2129
Schwarz Milan
Hajek Lukas
2089
1
-
0
2031
Rusnak Jan
Kastner
Oldrich
2070
1
-
0
2116
Donnert Milan
Hajek Jaroslav
2028
½
-
½
2046
Ptacek Lubos
Kastner
Vojtech
2002
½
-
½
2056
Mareckova Martina
Konrad Frantisek
1954
0
-
1
2035
Trhal Tomas
Hennig
Thomas
1998
0
-
1
2163
Macharacek Simon
3½
:
4½
4½
:
3½
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
2222 SK Polabiny B
5
0
0
15
32,5
28
2.
SK Caissa Trebic A
5
0
0
15
29
21
3.
SK Vysoke Myto
4
0
1
12
23,5
17
4.
SK Chrudim
3
0
2
9
22
14
5.
SK Duras Brno B
3
0
2
9
21
12
6.
Jiskra Usti nad Orlici
3
0
2
9
17,5
12
7.
Lokomotiva Brno
2
1
2
7
19,5
10
8.
Sokol Bedrichov
1
2
2
5
16
9
9.
AKIS Pardubice
1
0
4
3
16,5
6
10.
Sokol Zajecice
1
0
4
3
16
8
11.
Jiskra Litomysl
0
1
4
1
14
6
12.
SK Caissa Trebic B
0
0
5
0
12,5
6
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .