Výsledky 3.
kola
TJ Spartak Choceň –
TJ Jiskra Heřmanův Městec ŠK Rapid
Matadors – TJ ŠO Chrudim "C"
Rozhodčí:
Janeček František Rozhodčí:
Vobořil Pavel
1. Kučera J. 1983 1:0 Hon
J. H 1887 1. Vobořil P. V 2025 1:0 Culek K. 1786
2. Vavroušek P. 1775 1/2 Starý
L. 1928 2. Hrnčiarik
K. 1899 1:0 Němec B. 1821
3. Weis L. 1809 0:1 Müller
P. 1947 3. Pavlovec
V. 1872 0:1 Česenek V. 1591
4. Janeček F. 1755 1/2 Honek
J. 1833 4. Slabý
M. 1846 1:0 Kůs
M. 1699
5. Navrátil V. 1706 0:1 Přibyl
J. 1875 5. Režný
Z. 1813 1:0 Česenek
J. 1682
6. Šmejdíř W. 1600 0:1 Šindelář
P. 1843 6. Pyskatý
J. 1783 1:0 Mužík
F. 1651
7. Doseděl Z. 1640 0:1 Starý
V. 1911 7. Jouza
P. H 1662 0:1 Šváha M. 1250
8. Starý S. 1412 0:1 Vondráček
E. 1670 8. Horník J. 1667 1/2 Sokol P. 1630
2
: 6 5.5
: 2.5
ŠK Bohemia Pardubice
"B" – 2222 ŠK Polabiny "F" 2222
ŠK Polabiny "E" – ŠO DDM Hlinsko
Rozhodčí:
Kučera Aleš Rozhodčí:
Melichar Zdeněk
1. Nadrchal T. V 2020 1:0 Frgalová H. 1377 1. Půlpán
J. 1969 1:0 Adámek
M. 1933
2. Zelenka J. 1981 1/2 Gregor
J. 1467 2. Nešpůrek
P. 1757 0:1 Dvořák S. 1937
3. Urbánek J. 2054 1:0 Kantor
T. 1250 3. Rež
M. 1708 0:1 Hanus
M. 1852
4. Michlian Š. 1887 1:0 Novák
O. 1100 4. Půlpán
M. 1756 0:1 Zámečník
J. 1849
5. Kotlant T. 1729 1:0 Hofmanová
V. 1250 5. Melichar V. 1808 1/2 Šťulík J. 1763
6. Kučera A. 1715 1:0 Nešpůrek
J. 1329 6. Vančura
D. 1790 0:1 Štorek
L. 1698
7. Kvapil P. 1000 1:0 Ludvík
T. 1100 7. Liduch
F. 1660 0:1 Vojanec
H. 1678
8. Voldánová B. 1430 1:0 Nešpůrek
V. 1000 8. Řezníček D. 1657 1/2 Balek J. 1612
7.5
: 0.5 2
: 6
TJ Štefanydes
Polička "C" – ŠK Rapid Teenagers TJ
Štefanydes Polička "B" – 2222 ŠK Polabiny "D"
Rozhodčí:
Houška František Rozhodčí:
Houška František
1. Zeman A. V 1995 1:0 Novotný A. 1797 1. Paščenko
J. V 2136 0:1 Kourek J. V 2120
2. Švanda R. 1800 1:0 Marcinko
P. 1742 2. Houška B. V 2028 0:1 Törvenyi
R. 1972
3. Schaffer O. 1736 1/2 Veselý
E. 1851 3. Stodolová
K. 1976 1/2 Bělohlav J. 1914
4. Petrásek K. 1627 0:1 Janko
J. 1791 4. Smejkal
J. 1952 1/2 Škroch
M. 1921
5. Sodomka A. 1681 1:0 Svítil
R. 1588 5. Stodola
M. 1795 1/2 Doležal
R. 1800
6. Schaffer D. 1621 1:0 Juroš
Z. 1366 6. Jerman
M. 1766 1/2 Vorel
B. 1683
7. Klíma L. 1633 1/2 Krmenčík
R. 1856 7. Navrátil L. 1675 1:0 Krejčí J. 1598
8. Sion D. 1584 1/2 Ryzner
J. 1656 8. Stodola
Z. 1756 1:0 Kvapil
P. 1520
5.5
: 2.5 4
: 4
Tabulka po 3.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Rapid Matadors 3 3 0 0 9 18 : 6 16
2. TJ Jiskra Heřmanův Městec 3 2 1 0 7 17 : 7 14
3. ŠK Bohemia Pardubice "B" 3 2 0 1 6 16 : 8 13
4. ŠO DDM Hlinsko 3 2 0 1 6 14 : 10 11
5. TJ Štefanydes Polička "B" 3 1 2 0 5 14.5 : 9.5 10
6. 2222 ŠK Polabiny "D" 3 1 2 0 5 13.5 : 10.5 10
7. TJ Štefanydes Polička "C" 3 1 1 1 4 11 : 13 7
8. TJ Spartak Choceň 3 1 0 2 3 13.5 : 10.5 11
9. 2222 ŠK Polabiny "E" 3 1 0 2 3 9.5 : 14.5 7
10. TJ ŠO Chrudim "C" 3 1 0 2 3 8 : 16 5
11. ŠK Rapid Teenagers 3 0 0 3 0 8.5 : 15.5 4
12. 2222 ŠK Polabiny "F" 3 0 0 3 0 0.5 : 23.5 0