27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve Finále Extraligy dorostu , hraném ve dnech 15.-17.dubna 2011 ve Vlachovicích, jsme poprve měli i my své zástupce - družstvo 2222 ŠK Polabiny , kteří se na své soupeře až nečekaně úspěšně vytáhli. Po nováčkovských remizách s Náměští n/O. a Havířovem ukázali svou sílu v obou závěrečných soubojích s favorizovanými týmy BŠS Frýdku-Místku a Lokomotivy Brno, které vyhráli (!!) a celkově obsadili čtvrté místo - Blahopřejeme !! Ohlasy z Finale Extraligy dorostu naleznete na webových stránkách Loko Brno , Frýdku-Místku , Liberce , Náměště n/O. , Polabin a Vlašimi.
Závěrečná tabulka finalové skupiny
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
BŠŠ Frýdek-Místek
6
0
1
18
27,5
20,0
2.
TRW Autolektronika Vlašim
4
1
2
13
22,5
14,0
3.
ŠK Lokomotiva Brno
4
0
3
12
26,0
22,0
4.
2222 ŠK Polabiny
3
3
1
12
22,0
17,0
5.
TJ Náměšť nad Oslavou
3
1
3
10
18,0
12,0
6.
TJ Slovan Havířov
2
2
3
8
20,5
16,0
7.
Desko Liberec
0
4
3
4
18,5
11,0
8.
ŠK Kladno
0
1
6
1
13,0
9,0
Výsledky na šachovnicích - 4.kolo
2222 ŠK Polabiny
TJ Náměšť nad Oslavou
Cizinsky Petr
2180
1
-
0
2062
Zezula Rudolf
Seidl Stepan
2132
1
-
0
1849
Jana Martin
Pulpan Jakub
1969
1
-
0
2017
Marikova Jana
Vlckova Katerina
1752
0
-
1
2018
Miculka David
Nespurek Petr
1757
0
-
1
1908
Kratochvil Vit
Pulpan Matej
1756
0
-
1
1752
Walek Petr
3
:
3
Výsledky na
šachovnicích - 5.kolo
TJ Slovan Havířov
2222 ŠK Polabiny
Langner Jakub
2015
0
-
1
2180
Cizinsky Petr
Szotkowski Jakub
1941
0
-
1
2132
Seidl Stepan
Langnerova Karolina
1913
0
-
1
1969
Pulpan Jakub
Melzer Patrik
1997
1
-
0
1752
Vlckova Katerina
Tyn Marek
1906
1
-
0
1757
Nespurek Petr
Pavlicek Tomas
1708
1
-
0
1756
Pulpan Matej
3
:
3
Výsledky na
šachovnicích - 6.kolo
2222 ŠK Polabiny
BŠŠ Frýdek-Místek
Cizinsky Petr
2180
½
-
½
2149
Rabatin Jakub
Seidl Stepan
2132
1
-
0
1943
Pavelek Tomas
Pulpan Jakub
1969
½
-
½
1866
Kozel Jiri
Vlckova Katerina
1752
1
-
0
1873
Svoboda Matej
Nespurek Petr
1757
½
-
½
1893
Marek Matyas
Pulpan Matej
1756
0
-
1
1576
Zemkova Klara
3½
:
2½
Výsledky na
šachovnicích - 7.kolo
ŠK Lokomotiva Brno
2222 ŠK Polabiny
Navratil Jiri
1951
0
-
1
2180
Cizinsky Petr
Musil Jiri
1924
½
-
½
2132
Seidl Stepan
Blahynka Martin
2015
½
-
½
1969
Pulpan Jakub
Meduna Eduard
1951
0
-
1
1752
Vlckova Katerina
Dvorak Adam
1986
1
-
0
1757
Nespurek Petr
Hofirek Benedikt
1906
0
-
1
1756
Pulpan Matej
2
:
4
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .