Na start 3.ročníku turnaje v rapidu Biskupské věže Litomyšle se dostavilo 62 hráčů převážně z východní části našeho kraje. Z vítězství se ovšem radoval jediný IM ve startovním poli - Vojtěch Plát z Třince, který na další místa odsunul extraligisty Martina Červeného a Michala Novotného z Polabin. Vzhledem k početným enklávám hráčů z řady krajských oddílů se o dojmech z turnaje snad dočtete nejen na stránkách Litomyšle, ale i České Třebové, Polabin, Poličky a Ústí n/O..
Poř.
Titul
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
IM
Plat Vojtech
2418
Tz Trinec
8
43
55,5
44
2
FM
Cerveny Martin
2341
2222 Sk Polabiny
7,5
38,5
50,5
35
3
FM
Novotny Michal
2343
2222 Sk Polabiny
7
38,5
50
36
4
Kastner Oldrich
2120
Sk Rapid Pardubice
7
37,5
47,5
34
5
Pekar Vaclav
2135
Tj Jiskra Litomysl
6,5
38,5
49,5
34
6
Dosedel Jiri
2092
Tj Jiskra Litomysl
6,5
36
47
33,5
7
Ptacek Lubos
2059
Sk Vysoke Myto
6
42,5
54,5
35
8
Machan Jan
2033
2222 Sk Polabiny
6
41
52
35
9
Lorenc Oldrich
2098
Tj Stefanydes Policka
6
38,5
50,5
33
10
Holasek Pavel
2081
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
6
34,5
46,5
30
11
Petraz Martin
1992
Tj Loko Ceska Trebova
6
33,5
44
32
12
Korsa Jindrich
2139
Tj Bohemians Praha
5,5
39
51,5
34,5
13
Zemanek Jan
1943
Jevicko
5,5
37
47,5
28
14
Sion David
1800
Tj Stefanydes Policka
5,5
34,5
43
28,5
15
Kapoun Vit
1621
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
5,5
32,5
41
23,5
16
Chladek Vaclav
2043
Sk Garde Lipovec
5,5
31,5
42
26,5
17
Zeman Ladislav
1951
Tj Jiskra Litomysl
5,5
31
42
23
18
Sodomka Adam
1843
Tj Stefanydes Policka
5
40
50,5
31
19
Papacek Milos
1875
Tj Spartak Oez Letohrad
5
36,5
46,5
29
20
Kratky Josef
1927
Tj Lanskroun
5
35,5
45,5
24
21
Janis Petr
1789
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
5
35,5
42,5
26,5
22
Pospisil Petr
1702
Tj Stefanydes Policka
5
34,5
44
23
23
Daniel Martin
2094
Tj Jiskra Litomysl
5
34
44
26
24
Mares Jan
1925
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
5
34
44
25
25
Kolomaznik Jan
1993
Tj Stadion Kutna Hora
5
32,5
42
28
26
Dungl Petr
1903
Sk Zamberk
5
31
40,5
24,5
27
Kozusek Daniel
1743
2222 Sk Polabiny
5
30,5
41,5
23,5
28
Svab Jiri
1908
Tj Jiskra Litomysl
5
30
39
24,5
29
Pascenko Jaromir
2077
Tj Stefanydes Policka
4,5
34,5
45,5
25
30
Simek Zdenek
1919
Tj Loko Ceska Trebova
4,5
33,5
43
25,5
31
Nedelcev Radim
1572
Sk Vysoke Myto
4,5
32
40,5
23
32
Cesenek Jan
1627
Tj So Chrudim
4,5
30,5
40
21
33
Cesenek Vladimir
1647
Tj So Chrudim
4,5
30
38,5
20,5
34
Mazura Jaroslav
1612
Sk Zamberk
4,5
26,5
35
18,5
35
Madera Stanislav
1777
Sk Svitavy
4,5
26
33,5
20
36
Ptacek Miloslav
1801
Sk Vysoke Myto
4
34,5
44
24
37
Schaffer Ondrej
1694
Tj Stefanydes Policka
4
33,5
44
23
38
Marinov Peter
1769
Sk Vysoke Myto
4
33
40,5
23
39
Schaffer David
1634
Tj Stefanydes Policka
4
31,5
41
20
40
Macek Oldrich
1626
Tj Libina
4
30
38,5
18
41
Kopal Vladimir
1514
Sk Zamberk
4
27,5
34,5
17
42
Tulis Jan
1250
Tj Stefanydes Policka
4
22,5
27,5
13
43
Nekvinda Tomas
1250
Tj Jiskra Litomysl
3,5
33,5
43
21,5
44
Odstrcil Jaromir
1886
Tj Jiskra Litomysl
3,5
33
43,5
23
45
Vencl Jiri
1621
Tj Loko Ceska Trebova
3,5
28,5
37
18
46
Tobiskova Petra
1473
Panda Rychnov n/Kn.
3,5
28,5
36,5
17
47
Hurdes Emil
1443
Sk Zamberk
3,5
28,5
36,5
14,5
48
Odstrcil Jan
1418
Tj Jiskra Litomysl
3,5
28
35,5
17,5
49
Nespor Jakub
1250
Tj Jiskra Litomysl
3,5
26,5
34,5
15
50
Mikulecky Stanislav
1470
Tj Jiskra Litomysl
3,5
26
33,5
17
51
Holasek Vojtech
1250
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
3,5
26
32,5
13,5
52
Rysava Monika
1100
Tj Stefanydes Policka
3,5
22,5
28,5
12
53
Vich Radim
1329
Tj Loko Ceska Trebova
3
26,5
33,5
13
Lorencova Jitka
1312
Tj Spartak Oez Letohrad
3
26,5
33,5
13
55
Dosedel Marek
1100
neregistrovany
3
24,5
31
12
56
Holaskova Veronika
1100
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
3
19,5
25,5
8
57
Holasek Vit
1250
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
2,5
29,5
37,5
14
58
Korsa Jiri
1250
Tj Bohemians Praha
2,5
25
31,5
11
59
Vitvar Tomas
1100
Tj Jiskra Litomysl
2,5
24
30,5
11
60
Chvatalova Veronika
1000
neregistrovany
2
23,5
31,5
11,5
61
Kubát Ondrej
1000
neregistrovany
1,5
21,5
26,5
7,5
62
Zeman Dominik
1100
Tj Jiskra Litomysl
1
22
28,5
3
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.