27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
|
|
Ve třetím kole Extraligy ŠSČR se našim zástupcům vůbec nedařilo. Výsledky: Polabiny - Litovel 2:6, Rapid Pardubice - Grygov 2,5:5,5, Třinec - ŠK Zikuda Turnov 2,5:5,5, Frýdek-Místek - Nový Bor 4:4, Lysá n/L. - Zlín 4:4, Mahrla Praha - Labortech Ostrava 3,5:4,5
|
Výsledky na šachovnicích - 3.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2222 ŠK Polabiny |
|
Tatran Litovel |
|
BŠŠ Frýdek-Místek |
|
1. Novoborský ŠK |
Kaňovský David |
2497 |
0 |
- |
1 |
2522 |
Swiercz Dariusz |
|
Azarov
Sergei |
2601 |
1 |
- |
0 |
2726 |
Wojtaszek Radoslaw |
Petr Martin |
2462 |
½ |
- |
½ |
2479 |
Žilka Štěpán |
|
Antoniewski
Rafal |
2604 |
0 |
- |
1 |
2688 |
Láznička Viktor |
Konopka Michal |
2454 |
½ |
- |
½ |
2439 |
Krejčí Jan |
|
Dydyshko
Viacheslav |
2547 |
½ |
- |
½ |
2631 |
Hráček Zbyněk |
Jirka Jiří |
2424 |
½ |
- |
½ |
2402 |
Blatný Pavel |
|
Rausis
Igors |
2482 |
½ |
- |
½ |
2617 |
Bartel Mateusz |
Studnička Tomáš |
2348 |
0 |
- |
1 |
2442 |
Leniart Arkadiusz |
|
Talla
Vladimír |
2452 |
1 |
- |
0 |
2567 |
Štoček Jiří |
Červený Martin |
2317 |
0 |
- |
1 |
2287 |
Kuchynka Lukáš |
|
Rojíček
Vojtěch |
2422 |
0 |
- |
1 |
2546 |
Markoš Ján |
Roško Luboš |
2305 |
0 |
- |
1 |
2391 |
Zpěvák Pavel |
|
Berezjuk
Sergej |
2379 |
½ |
- |
½ |
2529 |
Hába Petr |
Jedlička Aleš |
2261 |
½ |
- |
½ |
2408 |
Butkiewicz Lukasz |
|
Jasný
Stanislav |
2351 |
½ |
- |
½ |
2506 |
Kalod Radek |
|
2 |
: |
6 |
|
|
|
4 |
: |
4 |
|
ŠK Rapid Pardubice |
|
A64 VALOZ Grygov |
|
Výstaviště Lysá nad Labem |
|
ŠK Zlín |
Kempinski Robert |
2597 |
0 |
- |
1 |
2536 |
Babula Vlastimil |
|
Yemelin
Vasily Vladimirov |
2572 |
1 |
- |
0 |
2532 |
Polák Tomáš |
Votava Jan |
2569 |
0 |
- |
1 |
2469 |
Šimáček Pavel |
|
Rogozenco
Dorian |
2534 |
0 |
- |
1 |
2471 |
Jurčík Marián |
Bobras Piotr |
2530 |
½ |
- |
½ |
2413 |
Biolek Richard |
|
Petrík
Tomáš |
2536 |
0 |
- |
1 |
2471 |
Michalík Peter |
Bernášek Jan |
2490 |
½ |
- |
½ |
2387 |
Luch Michal |
|
Oral Tomáš |
2533 |
1 |
- |
0 |
2403 |
Čech Pavel |
Heberla Bartolomiej |
2538 |
0 |
- |
1 |
2417 |
Brodowski Piotr |
|
Jansa
Vlastimil |
2499 |
½ |
- |
½ |
2398 |
Ponížil Cyril |
Černoušek Lukáš |
2410 |
0 |
- |
1 |
2433 |
Biolek Richard |
|
Priehoda
Vítězslav |
2398 |
1 |
- |
0 |
2396 |
Sosna Jan |
Pisk Petr |
2313 |
½ |
- |
½ |
2339 |
Malinovský Karel |
|
Špaček Petr |
2408 |
½ |
- |
½ |
2366 |
Chytilek Roman |
Šklíba Martin |
2305 |
1 |
- |
0 |
2348 |
Vrána Jan |
|
Šuráň Jan |
2371 |
0 |
- |
1 |
2275 |
Roubalík Jakub |
|
2½ |
: |
5½ |
|
|
|
4 |
: |
4 |
|
TŽ Třinec |
|
ŠK Zikuda Turnov |
|
ŠK Mahrla Praha |
|
ŠK Labortech Ostrava |
Mišta Alexander |
2565 |
0 |
- |
1 |
2578 |
Ftáčník Lubomír |
|
Navara
David |
2708 |
½ |
- |
½ |
2616 |
Miton Kamil |
Jakubowski Krzysztof |
2502 |
½ |
- |
½ |
2543 |
Jaracz Pavel |
|
Stefansson
Hlifar Hannes |
2573 |
0 |
- |
1 |
2547 |
Jakubiec Artur |
Plát Vojtěch |
2422 |
0 |
- |
1 |
2474 |
Sergeev Vladimir |
|
Jirovský
Miloš |
2475 |
0 |
- |
1 |
2502 |
Rašík Vítězslav |
Murdzia Piotr |
2461 |
½ |
- |
½ |
2476 |
Neuman Petr |
|
Ivanov
Mikhail |
2429 |
½ |
- |
½ |
2479 |
Jedynak Radoslaw |
Langner Ladislav |
2369 |
½ |
- |
½ |
2401 |
Kulhánek Tomáš |
|
Hausner
Ivan |
2430 |
1 |
- |
0 |
2490 |
Velička Petr |
Neděla Vlastimil |
2334 |
0 |
- |
1 |
2348 |
Sodoma Jan |
|
Cífka
Stanislav |
2410 |
0 |
- |
1 |
2372 |
Michenka Jozef |
Walek Milan |
2381 |
½ |
- |
½ |
2379 |
Možný Miloš |
|
Orság Milan |
2426 |
1 |
- |
0 |
2330 |
Fiřt Stanislav |
Sikorová Olga |
2278 |
½ |
- |
½ |
2250 |
Kopal Josef |
|
Ondruš
Martin |
2284 |
½ |
- |
½ |
2285 |
Kočiščák Jiří |
|
2½ |
: |
5½ |
|
|
|
3½ |
: |
4½ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poř. |
Družstvo |
V |
R |
P |
Body |
Skóre |
Partie |
1. |
1. Novoborský ŠK |
2 |
1 |
0 |
7 |
13,5 |
8 |
2. |
ŠK Labortech Ostrava |
2 |
1 |
0 |
7 |
13,0 |
7 |
3. |
ŠK Rapid Pardubice |
2 |
0 |
1 |
6 |
11,5 |
5 |
4. |
Výstaviště Lysá nad Labem |
1 |
2 |
1 |
5 |
16,5 |
7 |
5. |
ŠK Zikuda Turnov |
1 |
2 |
0 |
5 |
13,5 |
6 |
6. |
ŠK Zlín |
1 |
2 |
0 |
5 |
13,0 |
6 |
7. |
Tatran Litovel |
1 |
1 |
1 |
4 |
13,0 |
7 |
8. |
A64 VALOZ Grygov |
1 |
1 |
1 |
4 |
13,0 |
7 |
9. |
ŠK Mahrla Praha |
1 |
0 |
3 |
3 |
14,5 |
6 |
10. |
BŠŠ Frýdek-Místek |
0 |
2 |
1 |
2 |
11,0 |
4 |
11. |
TŽ Třinec |
0 |
1 |
2 |
1 |
10,0 |
2 |
12. |
2222 ŠK Polabiny |
0 |
1 |
2 |
1 |
9,5 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera. |
|
|