27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Finale krajského kola Přeboru čtyřčlenných družstev škol kategorie 6.-9.tříd základních škol a víceletých gymnazií se uskutečnilo v pátek 10.prosince 2011 v Pardubicích . Z osmi zúčastněných družstev bylo nejlepší Gymnazium Dašická před ŽS Polabiny 1 (obě Pardubice).
Krajský přebor škol družstev v šachu v
kategoriích 6.-9. třída ZŠ
Organizátor :
2222 ŠK Polabiny
Ředitel turnaje
: Silvie Mojžíšová
Hlavní nebo
pomocný rozhodčí : Ing. Martin Mojžíš
Město :
Rosignano, Pardubice
Datum :
10.12.2010
Konečné pořadí
Poř.
Družstvo
Part.
+
=
-
Body
MP3
1
Gymnázium
Dašická Pardubice
6
6
0
0
20
18
2
ZŠ Polabiny 1
6
4
1
1
17½
13
3
ZŠ Na Lukách
Polička
6
4
1
1
15
13
4
ZŠ Dobrovského
Lanškroun
6
3
0
3
11
9
5
Gymnázium J.
Ressla Chrudim
6
1
1
4
9
4
6
ZŠ Komenského
Ústí n. O.
6
1
1
4
8½
4
7
Gymnázium
Lanškroun
6
0
0
6
3
0
1. Gymnázium Dašická Pardubice (20
Body/18 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
FED
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Nešpůrek Petr
1757
CZE
1
0
½
½
0
1
3
6
50,0
1547
2
Melichar Vojtěch
1808
CZE
0
1
1
1
1
1
5
6
83,3
1333
3
Vančura Daniel
1790
CZE
1
1
1
1
1
1
6
6
100,0
1143
4
Hofman Oskar
1464
CZE
1
1
1
1
1
+
6
6
100,0
1170
3. ZŠ Polabiny
1 (17½ Body/13 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
FED
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Cach Jakub
1380
CZE
½
1
1
0
½
1
4
6
66,7
1610
2
Cach Zdeněk
1472
CZE
1
1
0
0
1
1
4
6
66,7
1389
3
Fišnar Karel
1250
CZE
1
1
0
1
½
1
4½
6
75,0
1233
4
Kantor Tomáš
1250
CZE
1
+
0
1
1
1
5
6
83,3
1213
2. ZŠ Na
Lukách Polička (15 Body/13 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
FED
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Sion David
1584
CZE
1
0
1
½
½
0
3
6
50,0
1576
2
Pospíšil Petr
1725
CZE
1
1
1
1
1
1
6
6
100,0
1347
3
Punar Jan
1250
CZE
1
0
0
1
0
1
3
6
50,0
1233
4
Tulis Jan
1250
CZE
+
0
0
0
1
1
3
6
50,0
1213
4. ZŠ
Dobrovského Lanškroun (11 Body/9 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
FED
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Vu Antonín
1567
CZE
1
0
1
½
½
½
3½
6
58,3
1579
2
Nečas Lukáš
1350
CZE
1
½
0
0
0
0
1½
6
25,0
1409
3
Marek Dominik
1260
CZE
½
1
1
0
0
½
3
6
50,0
1232
4
Knápek Martin
1100
CZE
0
1
+
0
1
0
3
6
50,0
1243
6. Gymnázium
J. Ressla Chrudim (9 Body/4 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
FED
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Půlpán Jakub
1969
CZE
½
1
1
0
1
1
4½
6
75,0
1512
2
Kučera František
1100
CZE
0
½
1
1
0
0
2½
6
41,7
1451
3
Talácko Václav
1000
CZE
0
0
0
1
0
0
1
6
16,7
1275
4
Hromádko Jiří
1000
CZE
0
0
0
+
0
0
1
6
16,7
1263
5. ZŠ
Komenského Ústí n. O. (8½ Body/4 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
FED
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
John Petr
1532
CZE
0
0
½
½
½
0
1½
6
25,0
1585
2
John Jiří
1250
CZE
0
0
½
0
0
0
½
6
8,3
1426
3
Kašpar Jan
1100
CZE
½
1
1
0
1
0
3½
6
58,3
1258
4
Holásek Vojtěch
1250
CZE
1
1
+
0
0
0
3
6
50,0
1213
7. Gymnázium
Lanškroun (3 Body/0 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
FED
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Doleček Matěj
1250
CZE
0
0
0
½
1
0
1½
6
25,0
1632
2
Paukert Jan
1100
CZE
0
0
1
½
0
0
1½
6
25,0
1451
3
Tovtík Radek
1000
CZE
0
0
0
0
0
0
0
6
0,0
1275
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .